Kiek jums vertingi įmonėje sukaupti duomenys? 


Duomenys yra galia! Įmonės duomenys telkiami informacinėje sistemoje. Daugelį metų pagrindiniai informacijos saugumo reikalavimai buvo tai, kad duomenys turi būti apsaugoti nuo vagystės, klastojimo ir ištrynimo. Tačiau Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) išplėtė duomenų apsaugos reikalavimus, įtraukiant įmonės turimų duomenų poveikį fiziniams asmenims. Apsaugos priemonės ir jų mastas priklauso nuo to, kiek įmonės vadovams vertingi duomenys arba kokios yra rizikos, kurias gali sukelti duomenų nutekėjimas.

Skaityk

Išreikšti save „Microsoft Teams“ erdvėje padės daugiau nei 800 jaustukų


Jaustukai vaidina svarbų vaidmenį mūsų rašytinėje komunikacijoje. Šiandien tapo visiškai įmanoma visą pokalbį surašyti naudojant vien tik jaustukus. Tačiau ar kada nors susimąstėte, kiek laiko egzistuoja jaustukai, kokie šiuo metu naudojami dažniausiai? Ar kada paklausėte savęs, ar jų naudojate užtektinai?

Skaityk

Naudokite „Microsoft Teams“ kaip savo įmonės telefono skambučių centrą


Jums reikalingas efektyvus ir paprastas įmonės telefono skambučių centras? „Microsoft“ turi sprendimą! Iki 2022 m. kovo 1 d. ši paslauga vadinsis „Microsoft 365 Business Voice“, o vėliau bus pervadinta į „Teams Phone“ su skambučių planu. Mažoms ir vidutinėms įmonėms skirtas „Microsoft“ telefono paslaugų paketas apima privačios telefonų stotelės funkcijas (angl. Private Branch Exchange, PBX), vietinių skambučių planą ir garso konferencijų galimybes. „Microsoft“ sukurtas „Teams Phone“ su skambučių planu yra „viskas įskaičiuota“ debesies sprendimas, leidžiantis mažoms ir vidutinėms organizacijoms (300 ar mažiau žmonių) paversti „Microsoft Teams“ galingu ir lanksčiu telefono skambučių centru. „Teams Phone“ teikia privačios telefonų stotelės (PBX) funkcijas ir skambučius į fiksuoto telefono ryšio tinklą (PSTN), taip pat palengvina skambučius už viešojo tinklo ribų. Šis sprendimas leidžia priimti skambučius ir patiems skambinti įprastais telefono numeriais iš bet kurio ir į bet kurį įrenginį, todėl hibridinis darbas yra lengvas ir patogus

Skaityk

Puikios naujienos mažoms įmonėms: „Teams Essentials“


Pastarieji 20 mėnesių mažoms įmonėms buvo gana sudėtingi. „Jos turėjo demonstruoti ypatingą lankstumą ir gebėjimą prisitaikyti, dažnai turėdamos tik ribotą prieigą prie įrankių ir technologijų“, – sakė „Microsoft“ „Modern Work“ viceprezidentas Jared Spataro. „Microsoft“ paskelbė apie „Teams Essentials“ – pirmąjį atskirą „Microsoft Teams“ pasiūlymą, sukurtą specialiai mažoms įmonėms. „Teams Essentials“ suteikia mažoms įmonėms profesionalų ir įperkamą verslo susitikimų sprendimą, kuris leidžia produktyviai bendradarbiauti ir palaikyti ryšį hibridinėje darbo aplinkoje.

Skaityk

„Microsoft“ licencijavimo pokyčiai


Kas atidžiai stebėjo prisimena dar rugpjūtį paskelbtą „Microsoft“ žinutę, kad kovo mėnesį tikimasi maždaug 10 % kainų augimo. Dabar jau žinoma, kad nuo 2022 m. kovo 1 d. visų rūšių sutarčių kainos paaugs vidutiniškai 10-25 %

Skaityk

Pranešimas spaudai | „Bondora“ ir „Primend“ dviem mokykloms dovanoja kompiuterius


Paprastai įmonės tam tikru dažnumu atnaujina savo turimą įrangą. Tačiau ne visi naudoti kompiuteriai verti atsidurti kompiuterių kapinėse. Visada atsiranda žmonių, kuriems reikia pagalbos, o tinkami partneriai padeda surasti tinkamą sprendimą. „Bondora“ ir „Primend“ dėka Talino laisvoji Valdorfo mokykla ir Vändros gimnazija dabar turi 25 veikiančius stalinius kompiuterius.

Skaityk

Tegul juda visa mūsų bendruomenė


Lauke auksinį rudenį pakeitė tai, kas atrodo lyg poliarinė naktis. Laikas visiškai paleisti paskutinius vasaros saitus. Šiandien mes kalbame apie sveikatą ir sveiką gyvenimo būdą. Jau du kartus tarp kompanijų organizavome žingsnių varžybas, kuriose varžosi ir žingsniuoja (eina ar bėga) visos trys Baltijos šalys. Kad jūsų matytumėte, kokia konkurencija burbuliuoja tarp komandų!  

Skaityk

Kibernetiniai nusikaltimai


Kibernetiniai nusikaltimai kelia grėsmę nacionaliniam saugumui. Nusikaltėliai taikosi ir atakuoja visus ypatingos svarbos infrastruktūros sektorius, įskaitant sveikatos priežiūrą ir visuomenės sveikatos duomenis, informacines technologijas (IT), finansines paslaugas ir energetikos sektorius. „Ransomware“ virusų atakos tampa vis sėkmingesnės, pažeidžiančios valstybinį sektorių ir įmones, o iš šių išpuolių gaunamas pelnas tik auga. Kibernetinių nusikaltimų tiekimo grandinė, kurią dažnai sukuria kriminaliniai sindikatai, toliau auga, todėl kiekvienas panorėjęs gali nusipirkti piktavales paslaugas, siekiant finansinės naudos ar kito nusikalstamo tikslo. Paslaptingi kibernetiniai nusikaltėliai vis dar dirba vyriausybėms, vykdančioms šnipinėjimą ir mokymus naujame mūšio lauke.

Skaityk

Branginkite laiką ir teikite pirmenybę gerai savijautai  


Savaitinių susitikimų laikas „Teams“ vartotojams nuo pandemijos pradžios išaugo daugiau nei dvigubai. Vienas po kito vykstantys susitikimai didina stresą, apsunkina įsitraukimą bei susikaupimą. „Microsoft“ iš „Headspace“ į „Teams“ „Viva Insights“ programą perkelia vedamų meditacijų ir sąmoningumo pratimų rinkinį, kuris padės sukurti balansą dienos pradžioje, atsipalaiduoti prieš svarbų pristatymą arba atsijungti nuo darbo vakare. 

Skaityk

Naujos hibridinio darbo inovacijos


Kai daugelyje pasaulio šalių atsiveria darbo erdvės, žmonės nekantrauja, kada galės grįžti prie gyvo bendradarbiavimo. Bet labiau nei asmeninio ryšio atkūrimo mes tikimės rasti naujų būdų, kaip padėti žmonėms prisijungti ir įsitraukti, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos ir laiko juostos. „Microsoft“ mano, kad hibridinis darbas yra darbo ateitis ir kad verslo lyderiai, norėdami suteikti savo žmonėms galimybę sėkmingai dirbti hibridiniu būdu, turės perkurti savo organizacijų viziją, nes jose turės būti naujas žmonių, vietų ir procesų veikimo modelis. 

Skaityk

Ar „Windows 11“ nutildo kritikus?


2021 m. spalio 5 d. „Microsoft“ visuomenei pristatė „Windows 11“. Kam reikalinga ši operacinė sistema ir kam ji gali būti naudojama? Kai 2014 m. IT specialistams pirmą kartą buvo išleista operacinė sistema „Windows 10“ (oficialus viešas pristatymas įvyko 2015 m. liepos 29 d.), „Microsoft“ pristatė paslaugų modelį. Užuot leidus po naują operacinę sistemą kas porą metų, buvo pažadėta pristatyti naują „Windows“ versiją kas 6 mėnesius. Tai buvo debesų eros operacinė sistema, kai programinė įranga greitai keičiasi, o operacinės sistemos negali atsilikti.

Skaityk

Pristatome naują hibridinių asmeninių kompiuterių erą: „Windows 365 Cloud PC“


Virtualūs procesai ir nuotolinis bendradarbiavimas organizacijas paskatino transformuotis. Kai žmonės prisiderins prie hibridinio darbo specifikos – grįžti į biurą, toliau dirbti iš namų arba derinti abu būdus – viskas vėl bus kitaip.

Skaityk

Spartesnis perėjimas prie hibridinio darbo


„Microsoft“ paskelbė apie naujų galimybių rinkinį, kuris netrukus atsiras „Microsoft 365“, „Teams“ ir „Microsoft Viva“ – tai padės mūsų klientams pasiekti geresnių rezultatų naujoje hibridinio darbo eroje. Šie pranešimai susiję su „Fluid“ komponentais, kurie dar šiais metais pasirodys „Teams“, „Outlook“, „OneNote“ ir "Whiteboard“ programose; su „Microsoft Teams Rooms“ patobulinimais ir susitikimų patirtimi; atnaujinta „Whiteboard“ patirtimi; ir naujomis asmeninės geros savijautos savybėmis, kurios atsiras „Microsoft Viva Insights“, įskaitant „Headspace“ vedamas meditacijas, dėmesio sutelkimo režimą ir ramybės laiko nustatymus. 

Skaityk

Nauji „Microsoft 365“ įkainiai


Kadangi lyderiai visame pasaulyje nori suteikti savo darbuotojams galimybę dirbti lanksčiau, taikyti hibridinį darbą, akivaizdu, kad kiekvienai organizacijai reikės naujo žmonių, vietų ir procesų veiklos modelio. „Microsoft“ paskelbė apie „Microsoft 365“ komercinių įkainių pokyčius – tai pirmasis esminis kainų atnaujinimas nuo tada, kai prieš dešimtmetį startavo „Office 365“. Šis kainodaros atnaujinimas susijęs su išaugusia verte, kurią „Microsoft“ suteikė savo klientams per pastaruosius 10 metų.

Skaityk

7 priežastys „Office 365“ atsarginėms kopijoms kurti


Ar kontroliuojate savo „Office 365“ duomenis? Ar turite prieigą prie visų elementų, kurių jums reikia? „Microsoft“ rūpinasi šiais reikalais ir teikia puikias paslaugas savo klientams. Tačiau pagrindinis „Microsoft“ dėmesys skirtas „Office 365“ infrastruktūros valdymui ir maksimaliam vartotojų veikimo laiko užtikrinimui.

Skaityk

Naujienos iš „Microsoft“


Kasmet liepos mėnesį „Microsoft“ rengia konferenciją, skirtą įkvėpti klientus ir partnerius siekti daugiau. Ir, jei kitose „Microsoft“ konferencijose daugiausia dėmesio skiriama naujoms technologijoms ir infrastruktūros architektūrai, tai „Inspire“ yra kalbama apie tai, kaip tas technologijas panaudoti taip, kad jos būtų naudingos mums visiems. Trumpai tariant, „Microsoft Inspire“ skiria mažiau dėmesio pačioms technologijoms ir daugiau tam, kaip mes jas galime išnaudoti kasdieniame gyvenime.

Skaityk

„Azure Virtual Desktop


Kai „Microsoft“ prieš beveik dvejus metus pristatė „Windows“ virtualųjį darbalaukį (angl. Windows Virtual Desktop), niekas net neprognozavo, kad pasaulinė pandemija privers milijonus darbuotojų palikti biurą ir dirbti namuose. Organizacijos visame pasaulyje perkėlė svarbias programas ir duomenis į debesį, taip suteikdamos savo verslui daugiau lankstumo ir mobilumo. Norėdami užsitikrinti naujas nuotolinio darbo galimybes, daugelis iš jūsų taip pat kreipėtės į „Windows“ virtualųjį darbalaukį, kad galėtumėte nuotoliniu būdu dirbantiems vartotojams suteikti saugią, lengvai valdomą ir produktyvią asmeninio darbo patirtį dirbant su „Windows 10“ iš debesies.

Skaityk

Naudingi patarimai besinaudojantiems „Teams“


Atėjo vasara ir laukiamiausių atostogų metas! Dėl koronaviruso mes jau išmokome daugybę darbų atlikti dirbant iš namų, todėl vasarą norisi ištrūkti ir iš biuro, ir iš namų bei miesto. Nesvarbu, atostogaujame, dirbame, viešime pas močiutę kaime ar išvykome trumpų atostogų su šeima į lietuvišką pajūrį – visais atvejais norisi suderinti verslą ir malonumus. Peržvelkime galimus „Microsoft Teams“ naujinius ir susipažinkime su keletu naudingų patarimų, kurie gali labai praversti vasarą.

Skaityk

„Lenovo“ susitikimus perkelia į naują lygį


„Lenovo Smart Collaboration“ suteikia verslui įrankius, padedančius klestėti šiuolaikinėje darbo aplinkoje. Nesvarbu, ar norima sukurti hibridinio darbo erdves, ar suteikti daugiau lankstumo darbuotojams. Derinant novatorišką mąstymą ir produktyvumą didinančias funkcijas, „Smart Collaboration“ sistemos sukurtos taip, kad darbo vietos taptų kuo patogesnės bendradarbiauti.

Skaityk

Patarimas, kaip sumažinti duomenų praradimo riziką


Duomenų praradimas yra rimta ir brangi problema tiek didelei, tiek mažai organizacijai. Net jei ir nėra piktybiškų ketinimų, niekas nėra apdraustas nuo paprastų žmogiškųjų klaidų. Siekiant kuo labiau sumažinti duomenų apsaugos spragas ir galimus nuostolius, kaip papildoma priemonė turėtų būti atliekama reguliari duomenų atsarginė kopija. Ji padės apsaugoti nuo negrįžtamų padarinių, kuriuos gali sukelti klaidos.

Skaityk

„YubiKey“ – raktas į pasaulį be slaptažodžių


Kovo pabaigoje „Yubico“ paskelbė, kad jų sukurtas „YubiKey“ autentifikavimas be slaptažodžių dabar prieinamas „Microsoft Azure Directory“ vartotojams. Tai svarbu žingsnis link didesnio saugumo, neaukojant vartotojo patogumo.

Skaityk

Produktyvumo didinimas su „Microsoft MyAnalytics“


„Microsoft 365“ asmeninio produktyvumo apžvalgos padeda dirbti organizuočiau, analizuojant su darbu susijusius modelius, akcentuojant dėmesio koncentracijos laiką, asmeninę savijautą, socialinį tinklą ir efektyvesnį bendradarbiavimą.

Skaityk

„Primend“ dirba su teisinių paslaugų valdymo programine įranga „Amberlo“


„Amberlo“ yra debesų pagrindu sukurta, greita ir lengvai naudojama teisines paslaugas teikiančių biurų programinė valdymo įranga. Tai vienas iš atvejų, kai „Primend“ bendradarbiauja su išoriniais partneriais, kad savo klientams suteiktų dar daugiau pridėtinės vertės. Šis bendradarbiavimas suteikia galimybę padėti klientams integruoti „Microsoft 365“ paslaugas ir „Amberlo“ debesų platformą. Turėdami didelę „Microsoft“ debesų paslaugų patirtį, mes galime suteikti kasdieninę pagalbą ir lanksčias licencijavimo galimybes esamiems ir būsimiems „Amberlo“ klientams.

Skaityk

2021 m. „Primend“ prisijungia prie „Microsoft“ programos „Advanced Support for Partners“


„Primend“ prisijungė prie „Microsoft“ programos „Advanced Support for Partners“ (ASfP) ir galime užtikrinti, kad mūsų klientai tikrai pajus to naudą – jų verslas turės dar didesnes galimybes veikti sklandžiai, nes „Microsoft Azure“ ir „Office 365“ problemas bus galima išspręsti dar greičiau.

Skaityk

Skaitmeninės išlaidų ataskaitos


Galimybė išlaidų ataskaitas pateikti skaitmeniniu būdu yra vienas populiariausių TABLOO intraneto modulių. Populiarumą lemia tai, kad šiuo moduliu patogu naudotis ir yra galimybė ataskaitas lanksčiai priderinti prie įmonės verslo procesų. TABLOO intranetas sukurtas „SharePoint“ debesies paslaugų pagrindu, o tai yra „Microsoft Office 365“ plano dalis. Dėl to intraneto moduliais galima naudotis tiek kompiuteryje, tiek išmaniajame įrenginyje.

Skaityk

Pranešimas spaudai | „Primend“ dovanoti kompiuteriai padės insultą išgyvenusiems žmonėms

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2021 m. kovo 18 d.

Estijos IT bendrovė „Primend OÜ“ suteikė planšetinius kompiuterius „Ida-Viru“ centrinei ligoninei, kuri įgyvendina insulto gydymo plėtros projektą.

Skaityk

Trys galimybės užtikrinti saugų ir produktyvų nuotolinį darbą


Nuotolinis darbas vis dažniau praktikuojamas, todėl dabar kaip niekada svarbu, kad darbuotojai galėtų išlikti produktyvūs, nepaisant jų darbo vietos. Tuo pačiu metu reikia užsitikrinti saugumą. Šie du tikslai iš tikrųjų vienas kitą papildo: saugus darbas yra produktyvus darbas. Naudodami tinkamą technologiją, galite apsaugoti duomenis, įrenginius ir programas, sumažinti saugos priemonių poveikį darbuotojams ir supaprastinti IT.

Skaityk

Supaprastinta kibernetinė sauga: šantažo programa


„Ransomware“ yra kenkėjiška programinė įranga, kuri užblokuoja prieigą prie kompiuterinės sistemos ar failų, reikalaudama sumokėti išpirką. Ši kenkėjiška programa atsuka šifravimo galią prieš jus. Šifravimas turi apsaugoti duomenis ir laikmenas, bet šantažuojanti programa naudoja jį laikmenoms užgrobti. Tai reiškia, kad esate atkirsti nuo savo dokumentų, nuotraukų, vaizdo įrašų ir kitų svarbių dokumentų. Be to, šiuo virusu užkrėstas kompiuteris gali paskleisti jį ir po kitus tinklo kompiuterius.

Skaityk

Supaprastinta kibernetinė sauga: sukčiavimas


Sukčiavimas yra apgavystės forma, kai užpuolikas, pasinaudodamas elektroniniu paštu ar kitais elektroninio bendravimo kanalais, apsimeta gerbiamu asmeniu arba įmone. Paplitusi sukčiavimo taktika yra siųsti el. laišką su suklastotu atgaliniu adresu, kad pranešimas atrodytų atsiųstas iš teisėto šaltinio, todėl labiau tikėtina, kad gavėjas jį atidarys.

Skaityk

„Primend“ ir „SYNLAB“ partnerytė: slaugos namams padovanotos planšetės


Didžiausia Estijos medicinos laboratorija „SYNLAB“ nusprendė padovanoti Estijos slaugos namams planšetinius kompiuterius, kurie padės gyventojams lengviau bendrauti su artimaisiais. Savo dovaną slaugoms namų gyventojams „SYNLAB“ nusprendė papildyti ir patogiais specialiaisiais čiužiniais.

Skaityk

„Primend“ stiprina pozicijas – jungiasi su IT bendrove „Iteraction“


„Primend“ priėmė sprendimą sujungti verslą su Estijos IT bendrove „Iteraction“. Sujungiant verslus, žinias ir komandas, „Primend“ stiprina savo pozicijas ir plėtrą Baltijos šalių debesų kompiuterijos rinkoje.

Skaityk

TABLOO atostogų grafikas


Kiekvienoje įmonėje labai svarbu teisingai ir laiku suplanuoti darbuotojų atostogas. Tai gali sukelti tikrą galvos skausmą net ir mažoje komandoje, o ką kalbėti apie dideles įmones, kuriose dirba daugybė darbuotojų, o darbas pagrįstas grafikais

Skaityk

„Skype for Business Online“ po šešių mėnesių išeina į pensiją. Ką reikia žinoti?


Prieš aštuoniolika mėnesių „Microsoft“ paskelbė, kad 2021 m. liepos 31 d. „Skype for Business Online“ išeina užtarnauto poilsio. Likus šešiems mėnesiams iki paslaugos pabaigos, sutelkėme dėmesį, kaip padėti savo klientams pereiti ptie „Microsoft Teams“, jei jie to pageidauja, ir paieškoti daugiau būdų, kaip susitelkti ir sutvarkyti visus reikalus.

Skaityk

„Microsoft Teams“ pakeitimas: išorinio vartotojo prieiga leidžiama automatiškai

Autorius: Laikas: 2021 m. sausio 20 d.

Nuo 2021 m. vasario 8 d. „Microsoft Teams“ automatiškai atsiranda išorinio vartotojo prieiga. Tai reiškia, kad prie „Teams“ bus galima prijungti svečius – išorinius parnerius ir kitus asmenis, kurie nedirba įmonėje. Tai suderina „Microsoft Teams“ programą su kitomis „Microsoft“ paslaugomis, kuriose automatiškai įgalinamas bendradarbiavimas su išoriniais vartotojais.

Skaityk

Dar daugiau lankstumo – „Microsoft 365“ didina failų limitus iki 250 GB 

Autorius: Laikas: 2021 m. sausio 14 d.

Šią savaitę „Microsoft“ pranešė, kad didina failų apimtį „Microsoft 365“ vartotojams – netrukus bus galima bendrinti failus, kurių apimtis siekia 250 GB.

Skaityk

Nuotolinis darbas po koronaviruso


Estijos kompanijos visada noriai naudojasi moderniomis technologijomis. Įmonės, įsidiegusios „Office 365“ paslaugas ir „Teams“, turėjo puikias nuotolinio darbo galimybes ir prieš koronaviruso pandemiją. Tačiau praktinės patirties daug kam trūko. Organizacijos, kurios nuosekliai diegė ir naudojosi „Teams“ galimybėmis, krizės metu patyrė mažiau žalos. Ko galime pasimokyti apie nuotolinį darbą iš šio visuotinio nuotolinio darbo „eksperimento“?

Skaityk

Jūsų dėmesiui – „Surface Laptop Go“ ir „Surface Pro X“ verslui

Autorius: Laikas: 2020 m. lapkričio 16 d.


IT sistemos sugenda ir verslas sustoja. Ką daryti?

Autorius: Joosep Truu Laikas: 2020 m. spalio 21 d.

Rimtos IT problemos įmones visada ištinka netikėtai, dažniausiai pačiu nepatogiausiu laiku. Nesvarbu, tai tinklo sutrikimas, virusas ar serverio klaida, blogiausiu atveju pasekmės gali visiškai sustabdyti verslą. Daugiausia SOS situacijų kyla dėl kibernetinių atakų, nepakankamos vidinės kompetencijos ir pasenusios IT infrastruktūros. 

Skaityk

„Internet Explorer“ palaikymas baigiasi!


Na, gerai, paskutiniosios „Internet Explorer“ versijos IE11 saugos pataisų palaikymas tęsis ir ateinančius metus, tačiau ankstesnių versijų dabar jau visiškai atsisakoma. Visą plėtrą ir dėmesį „Microsoft“ sutelkė į naująją interneto naršyklę „Edge“.

Skaityk

Ką daryti kai įmonę palieka IT vadovas ar IT specialistas?


Turime keletą klientų, kurie mūsų klientais tapo po to, kai iš įmonės pasitraukė jų pačių IT žmogus. IT specialistai labai vertinami darbo rinkoje. Nenuostabu, kad yra daug naujų iššūkių ir gerų pasiūlymų. Pasibaigus darbo sutarčiai, mūsų klientai susidūrė su dilema: ar ieškoti naujo žmogaus ir jį apmokyti, ar pirkti paslaugą iš šalies?

Skaityk

„Primend“ pripažinta 2020 m. „Microsoft“ metų partneriu Estijoje


„Primend“ laimėjo „2020 m. „Microsoft“ metų partnerio“ apdovanojimą Estijoje.

Skaityk

Kas yra „MS Power Automate“, t. y. kaip „Microsoft 365“ sumažina rankinio darbo kiekį?

Autorius: Joosep Truu Laikas: 2020 m. liepos 01 d.

„Microsoft 365“ sudaro daugybė įvairių programų ir sprendimų. Nors dažnai nutinka taip, kad apsiribojama tik „Word“ ir „Excel“ naudojimu, nes žmonės nežino MS licencijose numatytų galimybių. Vienas iš tų, ką siūlo „Microsoft“, yra internetinis darbo eigos automatizavimo sprendimas, sujungiantis įvairias programas ir paslaugas.

Skaityk

„Elering“ ir „Primend“ partnerystė suteikė galimybę dirbti nuotoliniu būdu


Pastaruoju metu daugeliui įmonių teko prisiderinti prie gerokai pasikeitusios situacijos, kai senieji įpročiai ne visada veiksmingi. Dėl nepaprastosios padėties reikėjo rasti galimybių, kaip išlaikyti darbingumą ir darnų komandos darbą, kai daugelis darbuotojų dirba iš namų. Tiesą sakant, Estijos elektros perdavimo sistemos operatorė „Elering“ „Microsoft Teams“ diegimą planavo jau anksčiau, tačiau nepaprastoji padėtis procesus pagreitino. Iš pradžių įmonėje buvo pritaikytos „Office 365 E1“ bandomosios licencijos. Išplitus COVID-19, galimybę nemokamai 6 mėnesius naudotis šiomis licencijomis „Microsoft“ suteikė visiems.   

Skaityk

Iš pagarbos klientams ir mūsų techninio palaikymo komandai


Šiandien jau beveik 4 savaitės kai mes ir mūsų klientai gyvename esant nepaprastajai padėčiai šalyje. Kai paaiškėjo situacijos rimtumas, nusprendėme padaryti viską, kad padėtume savo klientams ir kitoms įmonėms lengviau pereiti prie nuotolinio darbo.

Skaityk

„Office 365“ nuo šiol vadinsis „Microsoft 365“

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2020 m. kovo 31 d.

„Microsoft“ paskelbė, kad nuo 2020 m. balandžio 21 d. mažoms ir vidutinėms įmonėms skirtas „Office 365“ ir „Office 365 ProPlus“ turės vieną prekės ženklą – „Microsoft 365“. 

Skaityk

Kaip efektyiai bendrauti „Teams“ pokalbių platformoje


„Teams“ bendravimo platforma padeda mums geriau organizuoti bendradarbiavimą įmonėje ir su partneriais. Pokalbiai rašant žinutes yra pagrindinis „Teams“ komponentas, tačiau žinučių dažnai nepakanka, todėl prireikia susitikti su pašnekovais akis į akį. Tai padaryti galima ir susitinkant virtualiai. „Teams“ suteikia galimybę bendrauti žinutėmis ir prioretizuoti jūsų pranešimus, o tai gali gerokai sutaupyti jums ir jūsų kolegoms laiko.

Skaityk

Kaip organizuoti „Teams“ susitikimus


„Teams“ yra puiki priemonė virtualiems susitikimams organizuoti. Naudodamiesi šia platforma galite planuoti susitikimus su savo darbuotojais ir su partneriais, esančiais už jūsų organizacijos ribų, tiesiogiai iš „Outlook“ kontaktų. Per „Teams“ galite organizuoti ir komandinius susitikimus, ir pokalbius „vienas su vienu“. Kiekvienas susitikimas automatiškai sukuria galimybę dalyvauti garso ir vaizdo pokalbyje, keistis rašytinėmis žinutėmis, kartu redaguoti dokumentus, užsirašyti susitikimo pastabas, tezes ar komentarus.

Skaityk

„Primend“ ir „ADM Cloudtech“ kartu teiks paslaugas Jungtinėje Karalystėje

Autorius: Rene Kaalo Laikas: 2019 m. spalio 06 d.

„Primend“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su debesų kompiuterijos paslaugų valdymo įmone „ADM Cloudtech“, su kuria kartu pristatys platų IT sprendimų spektrą Jungtinėje Karalystėje (JK) veikiančioms įmonėms.

Skaityk

„Microsoft“ metų partneris – ketvirtą kartą iš eilės


„Primend“ yra „Microsoft“ metų partneris Estijoje ketvirtą kartą iš eilės. Ačiū, „Microsoft“, už šią garbę! Bet kas yra tas slaptasis mūsų paslaugų ingredientas, kuris leidžia šiandien mums džiaugtis tokiu įspūdingu laimėjimu?

Skaityk

„Microsoft“ pripažinimas – „Primend“ tapo 2017 m. „Microsoft“ metų partneriu Estijoje


„Primend“ didžiuojasi galėdama pranešti: mes laimėjome 2017 m. „Microsoft“ metų partnerio Estijoje apdovanojimą. Kasmetiniuose „Microsoft“ metų partnerių apdovanojimuose pripažįstami tie partneriai, kurie per pastaruosius metus padarė išskirtinę pažangą, vystydami ir teikdami „Microsoft“ technologijomis grįstus sprendimus.

Skaityk

„Primend“ verslo konferencija, kurioje neliko laisvų vietų


„Primend“ verslo konferencijoje „Tapkite sėkmingu su BI“ daugiausiai dėmesio buvo skiriama verslo analitikos temai ir naudai, kurią iš jos gali gauti kiekviena įmonė. Tai, kad susidomėjimas šia tema sparčiai auga, įrodė ir faktas, kad konferencijoje ir vėl neliko laisvų vietų.  

Skaityk

„Primend“ tapo „Microsoft“ 2016 metų partneriu Estijoje


Didžiuojamės galėdama pranešti, kad „Primend“ laimėjo 2016 metų „Microsoft“ „Metų partnerio“ apdovanojimą Estijoje. „Primend“ pagerbta tarp geriausių pasaulyje „Microsoft“ partnerių už puikų inovacijų ir „Microsoft“ technologija pagrįstų sprendimų diegimą vartotojams. „Primend“ šį apdovanojimą pelno jau antrą kartą iš eilės. Ir tai yra pirmas kartas, kai ta pati įmonė antrą kartą iš eilės paskelbiama „Microsoft“ metų partnere Estijoje.

Skaityk