„Primend“ ir „SYNLAB“ partnerytė: slaugos namams padovanotos planšetės


Didžiausia Estijos medicinos laboratorija „SYNLAB“ nusprendė padovanoti Estijos slaugos namams planšetinius kompiuterius, kurie padės gyventojams lengviau bendrauti su artimaisiais. Savo dovaną slaugoms namų gyventojams „SYNLAB“ nusprendė papildyti ir patogiais specialiaisiais čiužiniais.

Skaityk

„Primend“ stiprina pozicijas – jungiasi su IT bendrove „Iteraction“


„Primend“ priėmė sprendimą sujungti verslą su Estijos IT bendrove „Iteraction“. Sujungiant verslus, žinias ir komandas, „Primend“ stiprina savo pozicijas ir plėtrą Baltijos šalių debesų kompiuterijos rinkoje.

Skaityk

TABLOO atostogų grafikas


Kiekvienoje įmonėje labai svarbu teisingai ir laiku suplanuoti darbuotojų atostogas. Tai gali sukelti tikrą galvos skausmą net ir mažoje komandoje, o ką kalbėti apie dideles įmones, kuriose dirba daugybė darbuotojų, o darbas pagrįstas grafikais

Skaityk

„Skype for Business Online“ po šešių mėnesių išeina į pensiją. Ką reikia žinoti?


Prieš aštuoniolika mėnesių „Microsoft“ paskelbė, kad 2021 m. liepos 31 d. „Skype for Business Online“ išeina užtarnauto poilsio. Likus šešiems mėnesiams iki paslaugos pabaigos, sutelkėme dėmesį, kaip padėti savo klientams pereiti ptie „Microsoft Teams“, jei jie to pageidauja, ir paieškoti daugiau būdų, kaip susitelkti ir sutvarkyti visus reikalus.

Skaityk

„Microsoft Teams“ pakeitimas: išorinio vartotojo prieiga leidžiama automatiškai


Nuo 2021 m. vasario 8 d. „Microsoft Teams“ automatiškai atsiranda išorinio vartotojo prieiga. Tai reiškia, kad prie „Teams“ bus galima prijungti svečius – išorinius parnerius ir kitus asmenis, kurie nedirba įmonėje. Tai suderina „Microsoft Teams“ programą su kitomis „Microsoft“ paslaugomis, kuriose automatiškai įgalinamas bendradarbiavimas su išoriniais vartotojais.

Skaityk

Dar daugiau lankstumo – „Microsoft 365“ didina failų limitus iki 250 GB 


Šią savaitę „Microsoft“ pranešė, kad didina failų apimtį „Microsoft 365“ vartotojams – netrukus bus galima bendrinti failus, kurių apimtis siekia 250 GB.

Skaityk

Nuotolinis darbas po koronaviruso


Estijos kompanijos visada noriai naudojasi moderniomis technologijomis. Įmonės, įsidiegusios „Office 365“ paslaugas ir „Teams“, turėjo puikias nuotolinio darbo galimybes ir prieš koronaviruso pandemiją. Tačiau praktinės patirties daug kam trūko. Organizacijos, kurios nuosekliai diegė ir naudojosi „Teams“ galimybėmis, krizės metu patyrė mažiau žalos. Ko galime pasimokyti apie nuotolinį darbą iš šio visuotinio nuotolinio darbo „eksperimento“?

Skaityk

Jūsų dėmesiui – „Surface Laptop Go“ ir „Surface Pro X“ verslui

Autorius: Laikas: 2020 m. lapkričio 16 d.


„Internet Explorer“ palaikymas baigiasi!


Na, gerai, paskutiniosios „Internet Explorer“ versijos IE11 saugos pataisų palaikymas tęsis ir ateinančius metus, tačiau ankstesnių versijų dabar jau visiškai atsisakoma. Visą plėtrą ir dėmesį „Microsoft“ sutelkė į naująją interneto naršyklę „Edge“.

Skaityk

„Primend“ pripažinta 2020 m. „Microsoft“ metų partneriu Estijoje


„Primend“ laimėjo „2020 m. „Microsoft“ metų partnerio“ apdovanojimą Estijoje.

Skaityk

„Elering“ ir „Primend“ partnerystė suteikė galimybę dirbti nuotoliniu būdu


Pastaruoju metu daugeliui įmonių teko prisiderinti prie gerokai pasikeitusios situacijos, kai senieji įpročiai ne visada veiksmingi. Dėl nepaprastosios padėties reikėjo rasti galimybių, kaip išlaikyti darbingumą ir darnų komandos darbą, kai daugelis darbuotojų dirba iš namų. Tiesą sakant, Estijos elektros perdavimo sistemos operatorė „Elering“ „Microsoft Teams“ diegimą planavo jau anksčiau, tačiau nepaprastoji padėtis procesus pagreitino. Iš pradžių įmonėje buvo pritaikytos „Office 365 E1“ bandomosios licencijos. Išplitus COVID-19, galimybę nemokamai 6 mėnesius naudotis šiomis licencijomis „Microsoft“ suteikė visiems.   

Skaityk

Iš pagarbos klientams ir mūsų techninio palaikymo komandai


Šiandien jau beveik 4 savaitės kai mes ir mūsų klientai gyvename esant nepaprastajai padėčiai šalyje. Kai paaiškėjo situacijos rimtumas, nusprendėme padaryti viską, kad padėtume savo klientams ir kitoms įmonėms lengviau pereiti prie nuotolinio darbo.

Skaityk

„Office 365“ nuo šiol vadinsis „Microsoft 365“

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2020 m. kovo 31 d.

„Microsoft“ paskelbė, kad nuo 2020 m. balandžio 21 d. mažoms ir vidutinėms įmonėms skirtas „Office 365“ ir „Office 365 ProPlus“ turės vieną prekės ženklą – „Microsoft 365“. 

Skaityk

Kaip efektyiai bendrauti „Teams“ pokalbių platformoje


„Teams“ bendravimo platforma padeda mums geriau organizuoti bendradarbiavimą įmonėje ir su partneriais. Pokalbiai rašant žinutes yra pagrindinis „Teams“ komponentas, tačiau žinučių dažnai nepakanka, todėl prireikia susitikti su pašnekovais akis į akį. Tai padaryti galima ir susitinkant virtualiai. „Teams“ suteikia galimybę bendrauti žinutėmis ir prioretizuoti jūsų pranešimus, o tai gali gerokai sutaupyti jums ir jūsų kolegoms laiko.

Skaityk

Kaip organizuoti „Teams“ susitikimus


„Teams“ yra puiki priemonė virtualiems susitikimams organizuoti. Naudodamiesi šia platforma galite planuoti susitikimus su savo darbuotojais ir su partneriais, esančiais už jūsų organizacijos ribų, tiesiogiai iš „Outlook“ kontaktų. Per „Teams“ galite organizuoti ir komandinius susitikimus, ir pokalbius „vienas su vienu“. Kiekvienas susitikimas automatiškai sukuria galimybę dalyvauti garso ir vaizdo pokalbyje, keistis rašytinėmis žinutėmis, kartu redaguoti dokumentus, užsirašyti susitikimo pastabas, tezes ar komentarus.

Skaityk

„Primend“ ir „ADM Cloudtech“ kartu teiks paslaugas Jungtinėje Karalystėje

Autorius: Rene Kaalo Laikas: 2019 m. spalio 06 d.

„Primend“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su debesų kompiuterijos paslaugų valdymo įmone „ADM Cloudtech“, su kuria kartu pristatys platų IT sprendimų spektrą Jungtinėje Karalystėje (JK) veikiančioms įmonėms.

Skaityk

„Microsoft“ metų partneris – ketvirtą kartą iš eilės


„Primend“ yra „Microsoft“ metų partneris Estijoje ketvirtą kartą iš eilės. Ačiū, „Microsoft“, už šią garbę! Bet kas yra tas slaptasis mūsų paslaugų ingredientas, kuris leidžia šiandien mums džiaugtis tokiu įspūdingu laimėjimu?

Skaityk

„Microsoft“ pripažinimas – „Primend“ tapo 2017 m. „Microsoft“ metų partneriu Estijoje


„Primend“ didžiuojasi galėdama pranešti: mes laimėjome 2017 m. „Microsoft“ metų partnerio Estijoje apdovanojimą. Kasmetiniuose „Microsoft“ metų partnerių apdovanojimuose pripažįstami tie partneriai, kurie per pastaruosius metus padarė išskirtinę pažangą, vystydami ir teikdami „Microsoft“ technologijomis grįstus sprendimus.

Skaityk

„Primend“ verslo konferencija, kurioje neliko laisvų vietų


„Primend“ verslo konferencijoje „Tapkite sėkmingu su BI“ daugiausiai dėmesio buvo skiriama verslo analitikos temai ir naudai, kurią iš jos gali gauti kiekviena įmonė. Tai, kad susidomėjimas šia tema sparčiai auga, įrodė ir faktas, kad konferencijoje ir vėl neliko laisvų vietų.  

Skaityk

„Primend“ tapo „Microsoft“ 2016 metų partneriu Estijoje


Didžiuojamės galėdama pranešti, kad „Primend“ laimėjo 2016 metų „Microsoft“ „Metų partnerio“ apdovanojimą Estijoje. „Primend“ pagerbta tarp geriausių pasaulyje „Microsoft“ partnerių už puikų inovacijų ir „Microsoft“ technologija pagrįstų sprendimų diegimą vartotojams. „Primend“ šį apdovanojimą pelno jau antrą kartą iš eilės. Ir tai yra pirmas kartas, kai ta pati įmonė antrą kartą iš eilės paskelbiama „Microsoft“ metų partnere Estijoje.

Skaityk