„Azure Virtual Desktop


Kai „Microsoft“ prieš beveik dvejus metus pristatė „Windows“ virtualųjį darbalaukį (angl. Windows Virtual Desktop), niekas net neprognozavo, kad pasaulinė pandemija privers milijonus darbuotojų palikti biurą ir dirbti namuose. Organizacijos visame pasaulyje perkėlė svarbias programas ir duomenis į debesį, taip suteikdamos savo verslui daugiau lankstumo ir mobilumo. Norėdami užsitikrinti naujas nuotolinio darbo galimybes, daugelis iš jūsų taip pat kreipėtės į „Windows“ virtualųjį darbalaukį, kad galėtumėte nuotoliniu būdu dirbantiems vartotojams suteikti saugią, lengvai valdomą ir produktyvią asmeninio darbo patirtį dirbant su „Windows 10“ iš debesies.

Skaityk

Naudingi patarimai besinaudojantiems „Teams“


Atėjo vasara ir laukiamiausių atostogų metas! Dėl koronaviruso mes jau išmokome daugybę darbų atlikti dirbant iš namų, todėl vasarą norisi ištrūkti ir iš biuro, ir iš namų bei miesto. Nesvarbu, atostogaujame, dirbame, viešime pas močiutę kaime ar išvykome trumpų atostogų su šeima į lietuvišką pajūrį – visais atvejais norisi suderinti verslą ir malonumus. Peržvelkime galimus „Microsoft Teams“ naujinius ir susipažinkime su keletu naudingų patarimų, kurie gali labai praversti vasarą.

Skaityk

„Lenovo“ susitikimus perkelia į naują lygį


„Lenovo Smart Collaboration“ suteikia verslui įrankius, padedančius klestėti šiuolaikinėje darbo aplinkoje. Nesvarbu, ar norima sukurti hibridinio darbo erdves, ar suteikti daugiau lankstumo darbuotojams. Derinant novatorišką mąstymą ir produktyvumą didinančias funkcijas, „Smart Collaboration“ sistemos sukurtos taip, kad darbo vietos taptų kuo patogesnės bendradarbiauti.

Skaityk

Patarimas, kaip sumažinti duomenų praradimo riziką


Duomenų praradimas yra rimta ir brangi problema tiek didelei, tiek mažai organizacijai. Net jei ir nėra piktybiškų ketinimų, niekas nėra apdraustas nuo paprastų žmogiškųjų klaidų. Siekiant kuo labiau sumažinti duomenų apsaugos spragas ir galimus nuostolius, kaip papildoma priemonė turėtų būti atliekama reguliari duomenų atsarginė kopija. Ji padės apsaugoti nuo negrįžtamų padarinių, kuriuos gali sukelti klaidos.

Skaityk

„YubiKey“ – raktas į pasaulį be slaptažodžių


Kovo pabaigoje „Yubico“ paskelbė, kad jų sukurtas „YubiKey“ autentifikavimas be slaptažodžių dabar prieinamas „Microsoft Azure Directory“ vartotojams. Tai svarbu žingsnis link didesnio saugumo, neaukojant vartotojo patogumo.

Skaityk

Produktyvumo didinimas su „Microsoft MyAnalytics“


„Microsoft 365“ asmeninio produktyvumo apžvalgos padeda dirbti organizuočiau, analizuojant su darbu susijusius modelius, akcentuojant dėmesio koncentracijos laiką, asmeninę savijautą, socialinį tinklą ir efektyvesnį bendradarbiavimą.

Skaityk

„Primend“ dirba su teisinių paslaugų valdymo programine įranga „Amberlo“


„Amberlo“ yra debesų pagrindu sukurta, greita ir lengvai naudojama teisines paslaugas teikiančių biurų programinė valdymo įranga. Tai vienas iš atvejų, kai „Primend“ bendradarbiauja su išoriniais partneriais, kad savo klientams suteiktų dar daugiau pridėtinės vertės. Šis bendradarbiavimas suteikia galimybę padėti klientams integruoti „Microsoft 365“ paslaugas ir „Amberlo“ debesų platformą. Turėdami didelę „Microsoft“ debesų paslaugų patirtį, mes galime suteikti kasdieninę pagalbą ir lanksčias licencijavimo galimybes esamiems ir būsimiems „Amberlo“ klientams.

Skaityk

2021 m. „Primend“ prisijungia prie „Microsoft“ programos „Advanced Support for Partners“


„Primend“ prisijungė prie „Microsoft“ programos „Advanced Support for Partners“ (ASfP) ir galime užtikrinti, kad mūsų klientai tikrai pajus to naudą – jų verslas turės dar didesnes galimybes veikti sklandžiai, nes „Microsoft Azure“ ir „Office 365“ problemas bus galima išspręsti dar greičiau.

Skaityk

Skaitmeninės išlaidų ataskaitos


Galimybė išlaidų ataskaitas pateikti skaitmeniniu būdu yra vienas populiariausių TABLOO intraneto modulių. Populiarumą lemia tai, kad šiuo moduliu patogu naudotis ir yra galimybė ataskaitas lanksčiai priderinti prie įmonės verslo procesų. TABLOO intranetas sukurtas „SharePoint“ debesies paslaugų pagrindu, o tai yra „Microsoft Office 365“ plano dalis. Dėl to intraneto moduliais galima naudotis tiek kompiuteryje, tiek išmaniajame įrenginyje.

Skaityk

Pranešimas spaudai | „Primend“ dovanoti kompiuteriai padės insultą išgyvenusiems žmonėms

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2021 m. kovo 18 d.

Estijos IT bendrovė „Primend OÜ“ suteikė planšetinius kompiuterius „Ida-Viru“ centrinei ligoninei, kuri įgyvendina insulto gydymo plėtros projektą.

Skaityk

Trys galimybės užtikrinti saugų ir produktyvų nuotolinį darbą


Nuotolinis darbas vis dažniau praktikuojamas, todėl dabar kaip niekada svarbu, kad darbuotojai galėtų išlikti produktyvūs, nepaisant jų darbo vietos. Tuo pačiu metu reikia užsitikrinti saugumą. Šie du tikslai iš tikrųjų vienas kitą papildo: saugus darbas yra produktyvus darbas. Naudodami tinkamą technologiją, galite apsaugoti duomenis, įrenginius ir programas, sumažinti saugos priemonių poveikį darbuotojams ir supaprastinti IT.

Skaityk

Supaprastinta kibernetinė sauga: šantažo programa


„Ransomware“ yra kenkėjiška programinė įranga, kuri užblokuoja prieigą prie kompiuterinės sistemos ar failų, reikalaudama sumokėti išpirką. Ši kenkėjiška programa atsuka šifravimo galią prieš jus. Šifravimas turi apsaugoti duomenis ir laikmenas, bet šantažuojanti programa naudoja jį laikmenoms užgrobti. Tai reiškia, kad esate atkirsti nuo savo dokumentų, nuotraukų, vaizdo įrašų ir kitų svarbių dokumentų. Be to, šiuo virusu užkrėstas kompiuteris gali paskleisti jį ir po kitus tinklo kompiuterius.

Skaityk

Supaprastinta kibernetinė sauga: sukčiavimas


Sukčiavimas yra apgavystės forma, kai užpuolikas, pasinaudodamas elektroniniu paštu ar kitais elektroninio bendravimo kanalais, apsimeta gerbiamu asmeniu arba įmone. Paplitusi sukčiavimo taktika yra siųsti el. laišką su suklastotu atgaliniu adresu, kad pranešimas atrodytų atsiųstas iš teisėto šaltinio, todėl labiau tikėtina, kad gavėjas jį atidarys.

Skaityk

„Primend“ ir „SYNLAB“ partnerytė: slaugos namams padovanotos planšetės


Didžiausia Estijos medicinos laboratorija „SYNLAB“ nusprendė padovanoti Estijos slaugos namams planšetinius kompiuterius, kurie padės gyventojams lengviau bendrauti su artimaisiais. Savo dovaną slaugoms namų gyventojams „SYNLAB“ nusprendė papildyti ir patogiais specialiaisiais čiužiniais.

Skaityk

„Primend“ stiprina pozicijas – jungiasi su IT bendrove „Iteraction“


„Primend“ priėmė sprendimą sujungti verslą su Estijos IT bendrove „Iteraction“. Sujungiant verslus, žinias ir komandas, „Primend“ stiprina savo pozicijas ir plėtrą Baltijos šalių debesų kompiuterijos rinkoje.

Skaityk

TABLOO atostogų grafikas


Kiekvienoje įmonėje labai svarbu teisingai ir laiku suplanuoti darbuotojų atostogas. Tai gali sukelti tikrą galvos skausmą net ir mažoje komandoje, o ką kalbėti apie dideles įmones, kuriose dirba daugybė darbuotojų, o darbas pagrįstas grafikais

Skaityk

„Skype for Business Online“ po šešių mėnesių išeina į pensiją. Ką reikia žinoti?


Prieš aštuoniolika mėnesių „Microsoft“ paskelbė, kad 2021 m. liepos 31 d. „Skype for Business Online“ išeina užtarnauto poilsio. Likus šešiems mėnesiams iki paslaugos pabaigos, sutelkėme dėmesį, kaip padėti savo klientams pereiti ptie „Microsoft Teams“, jei jie to pageidauja, ir paieškoti daugiau būdų, kaip susitelkti ir sutvarkyti visus reikalus.

Skaityk

„Microsoft Teams“ pakeitimas: išorinio vartotojo prieiga leidžiama automatiškai


Nuo 2021 m. vasario 8 d. „Microsoft Teams“ automatiškai atsiranda išorinio vartotojo prieiga. Tai reiškia, kad prie „Teams“ bus galima prijungti svečius – išorinius parnerius ir kitus asmenis, kurie nedirba įmonėje. Tai suderina „Microsoft Teams“ programą su kitomis „Microsoft“ paslaugomis, kuriose automatiškai įgalinamas bendradarbiavimas su išoriniais vartotojais.

Skaityk

Dar daugiau lankstumo – „Microsoft 365“ didina failų limitus iki 250 GB 


Šią savaitę „Microsoft“ pranešė, kad didina failų apimtį „Microsoft 365“ vartotojams – netrukus bus galima bendrinti failus, kurių apimtis siekia 250 GB.

Skaityk

Nuotolinis darbas po koronaviruso


Estijos kompanijos visada noriai naudojasi moderniomis technologijomis. Įmonės, įsidiegusios „Office 365“ paslaugas ir „Teams“, turėjo puikias nuotolinio darbo galimybes ir prieš koronaviruso pandemiją. Tačiau praktinės patirties daug kam trūko. Organizacijos, kurios nuosekliai diegė ir naudojosi „Teams“ galimybėmis, krizės metu patyrė mažiau žalos. Ko galime pasimokyti apie nuotolinį darbą iš šio visuotinio nuotolinio darbo „eksperimento“?

Skaityk

Jūsų dėmesiui – „Surface Laptop Go“ ir „Surface Pro X“ verslui

Autorius: Laikas: 2020 m. lapkričio 16 d.


„Internet Explorer“ palaikymas baigiasi!


Na, gerai, paskutiniosios „Internet Explorer“ versijos IE11 saugos pataisų palaikymas tęsis ir ateinančius metus, tačiau ankstesnių versijų dabar jau visiškai atsisakoma. Visą plėtrą ir dėmesį „Microsoft“ sutelkė į naująją interneto naršyklę „Edge“.

Skaityk

„Primend“ pripažinta 2020 m. „Microsoft“ metų partneriu Estijoje


„Primend“ laimėjo „2020 m. „Microsoft“ metų partnerio“ apdovanojimą Estijoje.

Skaityk

„Elering“ ir „Primend“ partnerystė suteikė galimybę dirbti nuotoliniu būdu


Pastaruoju metu daugeliui įmonių teko prisiderinti prie gerokai pasikeitusios situacijos, kai senieji įpročiai ne visada veiksmingi. Dėl nepaprastosios padėties reikėjo rasti galimybių, kaip išlaikyti darbingumą ir darnų komandos darbą, kai daugelis darbuotojų dirba iš namų. Tiesą sakant, Estijos elektros perdavimo sistemos operatorė „Elering“ „Microsoft Teams“ diegimą planavo jau anksčiau, tačiau nepaprastoji padėtis procesus pagreitino. Iš pradžių įmonėje buvo pritaikytos „Office 365 E1“ bandomosios licencijos. Išplitus COVID-19, galimybę nemokamai 6 mėnesius naudotis šiomis licencijomis „Microsoft“ suteikė visiems.   

Skaityk

Iš pagarbos klientams ir mūsų techninio palaikymo komandai


Šiandien jau beveik 4 savaitės kai mes ir mūsų klientai gyvename esant nepaprastajai padėčiai šalyje. Kai paaiškėjo situacijos rimtumas, nusprendėme padaryti viską, kad padėtume savo klientams ir kitoms įmonėms lengviau pereiti prie nuotolinio darbo.

Skaityk

„Office 365“ nuo šiol vadinsis „Microsoft 365“

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2020 m. kovo 31 d.

„Microsoft“ paskelbė, kad nuo 2020 m. balandžio 21 d. mažoms ir vidutinėms įmonėms skirtas „Office 365“ ir „Office 365 ProPlus“ turės vieną prekės ženklą – „Microsoft 365“. 

Skaityk

Kaip efektyiai bendrauti „Teams“ pokalbių platformoje


„Teams“ bendravimo platforma padeda mums geriau organizuoti bendradarbiavimą įmonėje ir su partneriais. Pokalbiai rašant žinutes yra pagrindinis „Teams“ komponentas, tačiau žinučių dažnai nepakanka, todėl prireikia susitikti su pašnekovais akis į akį. Tai padaryti galima ir susitinkant virtualiai. „Teams“ suteikia galimybę bendrauti žinutėmis ir prioretizuoti jūsų pranešimus, o tai gali gerokai sutaupyti jums ir jūsų kolegoms laiko.

Skaityk

Kaip organizuoti „Teams“ susitikimus


„Teams“ yra puiki priemonė virtualiems susitikimams organizuoti. Naudodamiesi šia platforma galite planuoti susitikimus su savo darbuotojais ir su partneriais, esančiais už jūsų organizacijos ribų, tiesiogiai iš „Outlook“ kontaktų. Per „Teams“ galite organizuoti ir komandinius susitikimus, ir pokalbius „vienas su vienu“. Kiekvienas susitikimas automatiškai sukuria galimybę dalyvauti garso ir vaizdo pokalbyje, keistis rašytinėmis žinutėmis, kartu redaguoti dokumentus, užsirašyti susitikimo pastabas, tezes ar komentarus.

Skaityk

„Primend“ ir „ADM Cloudtech“ kartu teiks paslaugas Jungtinėje Karalystėje

Autorius: Rene Kaalo Laikas: 2019 m. spalio 06 d.

„Primend“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su debesų kompiuterijos paslaugų valdymo įmone „ADM Cloudtech“, su kuria kartu pristatys platų IT sprendimų spektrą Jungtinėje Karalystėje (JK) veikiančioms įmonėms.

Skaityk

„Microsoft“ metų partneris – ketvirtą kartą iš eilės


„Primend“ yra „Microsoft“ metų partneris Estijoje ketvirtą kartą iš eilės. Ačiū, „Microsoft“, už šią garbę! Bet kas yra tas slaptasis mūsų paslaugų ingredientas, kuris leidžia šiandien mums džiaugtis tokiu įspūdingu laimėjimu?

Skaityk

„Microsoft“ pripažinimas – „Primend“ tapo 2017 m. „Microsoft“ metų partneriu Estijoje


„Primend“ didžiuojasi galėdama pranešti: mes laimėjome 2017 m. „Microsoft“ metų partnerio Estijoje apdovanojimą. Kasmetiniuose „Microsoft“ metų partnerių apdovanojimuose pripažįstami tie partneriai, kurie per pastaruosius metus padarė išskirtinę pažangą, vystydami ir teikdami „Microsoft“ technologijomis grįstus sprendimus.

Skaityk

„Primend“ verslo konferencija, kurioje neliko laisvų vietų


„Primend“ verslo konferencijoje „Tapkite sėkmingu su BI“ daugiausiai dėmesio buvo skiriama verslo analitikos temai ir naudai, kurią iš jos gali gauti kiekviena įmonė. Tai, kad susidomėjimas šia tema sparčiai auga, įrodė ir faktas, kad konferencijoje ir vėl neliko laisvų vietų.  

Skaityk

„Primend“ tapo „Microsoft“ 2016 metų partneriu Estijoje


Didžiuojamės galėdama pranešti, kad „Primend“ laimėjo 2016 metų „Microsoft“ „Metų partnerio“ apdovanojimą Estijoje. „Primend“ pagerbta tarp geriausių pasaulyje „Microsoft“ partnerių už puikų inovacijų ir „Microsoft“ technologija pagrįstų sprendimų diegimą vartotojams. „Primend“ šį apdovanojimą pelno jau antrą kartą iš eilės. Ir tai yra pirmas kartas, kai ta pati įmonė antrą kartą iš eilės paskelbiama „Microsoft“ metų partnere Estijoje.

Skaityk