Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Pristatome naują hibridinių asmeninių kompiuterių erą: „Windows 365 Cloud PC“

Autorius: Laikas: 2021 m. rugsėjo 20 d.

Pristatome naują hibridinių asmeninių kompiuterių erą: „Windows 365 Cloud PC“  

Virtualūs procesai ir nuotolinis bendradarbiavimas organizacijas paskatino transformuotis. Kai žmonės prisiderins prie hibridinio darbo specifikos – grįžti į biurą, toliau dirbti iš namų arba derinti abu būdus – viskas vėl bus kitaip. 

Galimybė dirbti bet kurioje vietoje, kur to reikia, jau tapo nauja norma. Visi darbuotojai nori pažįstamų, lengvai naudojamų ir visuose įrenginiuose pasiekiamų technologijų. O sudėtingiausioje kada nors matytoje kibernetinio saugumo aplinkoje, kurioje esame dabar, įmonėms reikia sprendimo, galinčio padėti darbuotojams bendradarbiauti, dalytis ir kurti, ir tuo pačiu užtikrinti duomenų saugumą. 

„Microsoft“ turi ne tik debesies galią ir saugumą, bet ir galimybę sukurti įrankius, kurie perkels dabartinį hibridinio darbo pasaulį į naują perspektyvą. 

Šiandien džiaugiamės galėdami pranešti apie „Windows 365“ – debesų paslaugą, kuri specialistams – pradedant stažuotojais ir rangovais, baigiant programinės įrangos kūrėjais ir pramonės dizaineriais – suteikia naują būdą patirti „Windows 10“ arba „Windows 11“ (kai šios versijos bus visiems pasiekiamos vėliau šiais kalendoriniais metais). „Windows 365“ perkelia operacinę sistemą į „Microsoft Cloud“, saugiai teikdama visas „Windows“ funkcijas, jūsų programas, duomenis ir nustatymus, į asmeninius ar įmonės įrenginius. Šis metodas sukuria visiškai naują asmeninių kompiuterių kategoriją, skirtą hibridiniam pasauliui: „Cloud PC“. 

Šiandien norėtume su jumis pasidalinti, kodėl, mūsų manymu, debesų revoliucijos perkėlimas į asmeninius kompiuterius bus toks svarbus etapas, kaip klientai dirbs ateityje ir kokias galimybes tai suteiks mūsų partneriams. 

Galinga, suasmeninta, pilna „Windows“ patirtis debesyje bet kuriame įrenginyje  

Pristatydama „Windows 365 Cloud PC“, „Microsoft“ turi viziją – pasitelkti debesies galią ir pasiūlyti naują būdą patirti „Windows“, tuo pat metu sprendžiant naujus ir tradicinius organizacijų iššūkius. Ši nauja paradigma yra ne tik nuotolinės prieigos leidimas ir užtikrinimas. Naudotojų patirtis kaip niekad svarbi norint pritraukti ir išlaikyti talentus, pagerinti našumą ir užtikrinti saugumą. 

„Cloud PC“ naudoja debesies galią ir įrenginio galimybes, kad užtikrintų galingą, paprastą ir saugią „Windows 10“ ar „Windows 11“ patirtį, kuri leidžia darbuotojams pilnai ir visapusiškai dirbti,  nepriklausomai nuo vietos ar įrenginio. „Windows 365“ suteikia vartotojams patirtį ir galimybę esamuoju laiku iš debesies naudotis visomis suasmenintomis programomis, įrankiais, duomenimis ir nustatymais bet kuriame įrenginyje, įskaitant „Mac“, „iPad“, „Linux“ įrenginį ir „Android“. „Windows“ patirtis yra nuosekli, nesvarbu, kokiame įrenginyje. Galite tęsti ten, kur baigėte, nes „Cloud PC“ būsena išlieka ta pati, net kai keičiate įrenginius. Tą patį darbą galite atlikti naudodami nešiojamąjį kompiuterį viešbučio kambaryje, planšetinį kompiuterį iš automobilio tarp susitikimų ar darbalaukį, kol esate biure. Laikini darbuotojai taip pat gali prisijungti ir atsijungti pagal verslo poreikius, leisdami organizacijai planuoti intensyvius laikotarpius be sudėtingų logistinių ir saugumo iššūkių, susijusių su naujos techninės įrangos suteikimu. Be to, įmonės gali būti labiau orientuotos į tai, kaip jos aprūpina specializuotas kūrybines, analitines, inžinerines ar mokslines užduotis atliekančius darbuotojus, kuriems reikia didesnės kompiuterinės galios ir prieigos prie svarbių programų. 

„Windows 365“ palaiko jūsų verslo programas – „Microsoft 365“, „Microsoft Dynamics 365“, „Microsoft Power Platform“ – verslo programas ir dar daugiau. Naudodami „Windows 365“ mes taip pat laikomės pažado, kad programos bus suderinamos su „App Assure“ – paslauga, padedančia 150 ir daugiau vartotojų turintiems klientams be papildomų mokesčių išspręsti visus su programomis susijusius reikalus.  

Naudojant žinomus įrankius – viskas paprasčiau 

Vienas iš svarbiausių „Windows 365“ dizaino principų yra paprastumas. Galite pasirinkti jūsų poreikius geriausiai atitinkantį „Cloud PC“ dydį, nustatydami vieno vartotojo mėnesio kainą. Organizacijos turi dvi parinktis, kurios apima visą debesų pagrindu teikiamą pasiūlymą su keliomis „Cloud PC“ konfigūracijomis, priklausomai nuo našumo poreikių: „Windows 365 Business“ ir „Windows 365 Enterprise“. 

IT srityje „Microsoft“ sukūrė „Windows 365“, kad atitiktų tai, kaip dabar tvarkote savo fizinius įrenginius. „Cloud PC“ kompiuteriai rodo greta jūsų fizinių įrenginių „Microsoft Endpoint Manager“, ir jūs galite jiems taikyti valdymo ir saugos politiką, kaip ir visuose kituose įrenginiuose. 

„Windows 365“ platforma sukurta „Azure“ virtualiajame darbalaukyje, tačiau ji supaprastina virtualizavimo procesą ir tvarko visą jūsų informaciją. Galite padidinti galią ir stebėti „Cloud PC“ našumą, kad užtikrintumėte, jog jūsų vartotojai gauna geriausią patirtį. „Microsoft“ į paslaugą taip pat įtraukė analitikos priemones, kad galėtų ištirti ryšių tinkluose būklę, kad jūsų debesų kompiuterių vartotojai galėtų pasiekti viską, ko reikia jūsų tinkle ir dirbti produktyviai. „Endpoint Analytics“ prietaisų skydelyje galite lengvai atpažinti „Cloud PC“ aplinką, kuri neatitinka konkretaus vartotojo našumo poreikių, ir ne tik galite gauti rekomendacijų, bet ir jas atnaujinti vienu mygtuko paspaudimu, kuris iš karto pritaikomas.  

Siekiant didesnio pritaikymo ir lankstumo, ypač jei jūsų organizacija dirba su virtualizacijomis, rekomenduojame „Azure Virtual Desktop“, kuris ir toliau yra labai svarbus organizacijoms modernizuojant VDI debesyje. Daugiau apie „Azure Virtual Desktop“ galite perskaityti mūsų bloge čia. 

Debesų saugumą užtikrinantis „Zero Trust“ 

Daug dėmesio skiriant „Zero Trust“ architektūrai, „Windows 365“ taip pat padeda išspręsti svarbiausius šiandienos saugumo iššūkius – informacija kuriama, talpinama ir apsaugojama debesyje, o ne įrenginyje. Siekiant aiškiai patvirtinti bet kokį bandymą pasiekti ar prisijungti prie „Cloud PC“ bandymą per integraciją su „Microsoft Azure Active Directory“ („Azure AD“), taikomas daugiafaktorinis autentifikavimas (MFA). „Microsoft Endpoint Manager“ galite susieti MFA su specialia „Windows 365“ sąlyginės prieigos politika, kad iš karto įvertintumėte prisijungimo riziką kiekvienai sesijai. „Microsoft“ taip pat sukūrė naudotojo ir administratoriaus patirtį pagal mažiausiai privilegijuotos prieigos principą. Pavyzdžiui, naudodami konkrečius vaidmenis galite deleguoti tam tikrus leidimus, pvz., licencijavimą, įrenginių valdymą ir „Cloud PC“ valdymą, todėl jums nereikia būti vieninteliu administratoriumi. Galite naudoti „Windows 10“, „Microsoft Defender for Endpoint“ ir „Microsoft Edge“ saugos pagrindines linijas, kaip ir dabar, kai naudojatės savo fiziniais įrenginiais, o „Microsoft“ sukūrė debesų kompiuteriui būdingą saugos pagrindą, kad padėtų greitai pradėti. 

Jei norėdami apsaugoti savo įrenginius naudojate „Microsoft Defender for Endpoint“, jis taip pat sklandžiai veiks ir su jūsų debesies kompiuteriais. „Microsoft Endpoint Manager“ galite  naudoti norėdami greitai įdiegti debesies kompiuterius, kaip ir kitus įrenginius su „Defender for Endpoint“. Tai ne tik apsaugo jūsų debesies kompiuterius, bet ir pateikia saugumo rekomendacijas, kaip sumažinti riziką, ir padeda greitai atrasti ir ištirti bet kokius saugumo incidentus. 

Galiausiai, visose srityse naudojamas šifravimas. Visi valdomi diskai, kuriuose veikia „Cloud PC“, yra užšifruoti, visi saugomi duomenys užšifruoti ramybės būsenoje, kaip užšifruojamas ir visas tinklo srautas į „Cloud PC“ ir iš jo. 

Hibridiniai „Windows“ hibridiniam pasauliui 

„Cloud PC“ tai kitas didelis debesų kompiuterijos žingsnis, kuris nauju būdu sujungia „Microsoft Cloud“ ir asmeninius įrenginius. Manome, kad tai įvairaus dydžio organizacijoms suteiks galios, paprastumo ir saugumo, kurių dabar reikia, kad būtų galima patenkinti besikeičiančius darbo jėgos poreikius hibridinio darbo laikais. 

2021 m. rugpjūčio 2 d. „Windows 365“ bus prieinama įvairaus dydžio organizacijoms. 

 

Prenumeruoti naujienlaiškį