Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Microsoft Copilot

Microsoft Copilot

„Copilot“ yra galinga dirbtinio intelekto paslauga, kuri gali padėti atlikti įvairias užduotis, pavyzdžiui, rašyti kodą, kurti turinį ar rasti informaciją. „Copilot“ yra integruota su „Microsoft“ paslaugomis, tokiomis kaip „Dynamics 365“, „Power Platform“ ir „Microsoft 365“. „Copilot“ naudoja didžiuosius kalbos modelius (angl. large language models, LLM), kad sukurtų atsakymus pagal jūsų užklausas ir duomenis.

Paklausk papildomai

Microsoft 365 Copilot

Pakeiskite savo kasdienį darbo procesą naudodami „Microsoft 365“ skirtą „Copilot“, sklandžiai integruotą į pažįstamus įrankius, tokius kaip „Teams“, „Word“, „Excel“ ir kt. Šis naujos kartos dirbtinis intelektas, pagrįstas plačiais kalbos modeliais ir jūsų „Microsoft Graph“ duomenimis, natūralią kalbą paverčia galingu produktyvumo įrankiu. Padidinkite kūrybiškumą ir efektyvumą su „Copilot“, kuris iš esmės pakeis jūsų darbo metodus.

Kas yra „Microsoft 365 Copilot“?

„Microsoft 365 Copilot“ yra dirbtinio intelekto asistentas jūsų darbe. Jis padeda efektyviau kurti, bendradarbiauti ir bendrauti su „Microsoft 365“ programomis. „Copilot“ jums padės parašyti dokumentą, sukurti pristatymą, analizuoti duomenis ar bendrauti su kolegomis. „Copilot“ naudoja didelius kalbos modelius ir „Microsoft Graph“, kad suprastų jūsų kontekstą ir sukurtų atitinkamą turinį. Jūs taip pat galite kalbėtis su „Copilot“ – užduoti klausimus, gauti pasiūlymus ir išmokti naujų įgūdžių. „Copilot“ integruotas su populiariomis „Microsoft 365“ programomis, tokiomis kaip „Word“, „Excel“, „PowerPoint“, „Outlook“, „Teams“ ir kt. „Copilot“ yra saugus, atsakingas ir patikimas. Jis gerbia jūsų privatumą ir laikosi etiškos dirbtinio intelekto praktikos. Su „Copilot“ galite pasiekti daugiau nei bet kada anksčiau naudodami dirbtinį intelektą. Išbandykite „Microsoft 365“ skirtą „Copilot“ šiandien ir patirkite generatyvaus DI galią.

Naudodami „Microsoft 365 Copilot“ turite prieigą prie pažangios dirbtinio intelekto funkcijos, kuri padeda automatizuoti pasikartojančias užduotis, pvz., dokumentų rašymą „Word“, el. laiškų santrauką „Outlook“ programoje, prezentacijų kūrimą iš „Word“ failo „PowerPoint“, užrašų rengimą „OneNote“, vaizdinių ataskaitų kūrimą programoje „Excel“ ir susitikimų bei užduočių apibendrinimą „Teams“ pokalbiuose bei susitikimuose pasitelkiant didelių kalbos modelių galią su jūsų duomenimis „Microsoft“ grafike.

Ką „Micrsoft 365 Copilot“ gali padaryti už mane?

„Copilot“ yra galingas dirbtinio intelekto asistentas, galintis padėti atlikti įvairias užduotis naudojant „Microsoft 365“ programas. Štai keletas pavyzdžių, ką „Copilot“ gali padaryti už jus:

 • „Word“. Naudodamiesi „Copilot“ pasiūlymais ir turinio generavimu, galite parašyti dokumentą, tinklaraščio įrašą arba pristatymą. „Copilot“ gali numatyti jūsų ketinimus, rasti reikiamą informaciją internete ar failuose ir sukurti tekstą pagal jūsų užuominas. Taip pat galite užduoti „Copilot“ klausimus ir gauti grįžtamąjį ryšį apie savo rašymą.
 • „Excel“. Analizuokite duomenis ir kurkite diagramas naudodami „Copilot“ automatizavimą ir įžvalgas. „Excel“ programoje „Copilot“ gali atlikti sudėtingus skaičiavimus, apibendrinti duomenis ir kurti vizualizacijas. Taip pat galite paprašyti „Copilot“ paaiškinti rezultatus arba surasti jūsų duomenų modelius ir tendencijas.
 • „Outlook“. Tvarkykite el. laiškus ir tvarkaraščius naudodami „Copilot“ efektyvumą ir organizuotumą. „Outlook“ programoje „Copilot“ gali nustatyti gautų laiškų prioritetus, planuoti atsakymus ir rūšiuoti el. laiškus pagal temas. Taip pat galite paprašyti „Copilot“ sukurti užduotis, priminimus ir įvykius pagal jūsų el. laiškus ir kalendorių.
 • „PowerPoint“. „Copilot“ funkcija „PowerPoint“ programoje paverčia jūsų idėjas išsamiomis prezentacijomis su instrukcijomis natūralia kalba. Jis taip pat padeda apibendrinti ilgas prezentacijas.
 • „Teams“.  Bendradarbiaukite ir bendraukite su kolegomis naudodamiesi „Copilot“ asistavimu ir mokymusi. „Copilot“ gali padėti jums bendrauti su komanda, dalytis failais ir prisijungti prie „Teams“ susitikimų. Taip pat galite paprašyti „Copilot“ išmokyti jus naujų įgūdžių, pvz., kaip naudotis nauja „Microsoft 365“ programa ar funkcija.

Licencijavimas ir sauga

„Copilot“ dabar prieinamas visų dydžių įmonėms. Naudojantis šiuo dirbtinio intelekto įrankiu, vos įmonės gali pakelti savo produktyvumą į kitą lygį.

Kaip gauti „Copilot 365 „licenciją?

 • Verslo klientams - „Microsoft 365 Business Standard“ / „Business Premium“ klientai gali įsigyti „Copilot“, skirtą „Microsoft 365“, per „Microsoft Cloud Solution Provider“ (CSP) partnerį. 
  Prašyti kainos pasiūlymo
 • Švietimo sistemos klientai - „Microsoft 365 A3/A5“ ir „Office 365 A3/A5“ klientai „Copilot“ licenciją gali įsigyti per „Microsoft Cloud Solution Provider“ (CSP) partnerį.
  Prašyti kainos pasiūlymo

 Būtinas vartotojų skaičius
„Microsoft 365 Business Standard“ / „Business Premium“ klientai gali įsigyti iki 300 licencijų. „Copilot“ atveju, kuris yra vadinamasis papildomas produktas ir kuriam reikalingas pagrindinis produktas („Microsoft 365 E3/E5“, „Office 365 E3/E5“ arba „Microsoft 365 Business Standard“ ar „Business Premium“). Papildomas produktas gali būti susietas su esama pagrindinio produkto licencija, o jo galiojimo pabaigos data gali būti nustatyta tokia pati kaip pagrindinio produkto.

Kalbant apie saugumą, į ką reikėtų atsižvelgti?

„Copilot“ taiko griežtą privatumo ir saugumo praktiką, kad apsaugotų jūsų duomenis ir atitiktų pramonės standartus. Keletas pagrindinių „Copilot“ privatumo ir saugumo funkcijų:

 • „Copilot“ nesidalina jūsų duomenimis su jokia trečiąja šalimi, nebent jūs suteikiate tam leidimą.
 • „Copilot“ nenaudoja jūsų duomenų trečiųjų šalių produktams ar paslaugoms, pvz., „OpenAI“, mokyti ar tobulinti.
 • „Copilot“ nenaudoja jūsų duomenų „Microsoft“ DI modeliams mokyti ar tobulinti, nebent jūsų nuomininko administratorius pats pasirenka neprivalomą dalijimąsi duomenis.
 • „Copilot“ laikosi esamų duomenų leidimų ir politikos, o vartotojai mato tik atsakymus pagal duomenis, prie kurių jie turi prieigą.
 • „Copilot“ šifruoja jūsų duomenis tiek ramybės būsenoje, tiek juos perduodant, užtikrinant patikimas saugumo priemones.
 • „Copilot“ blokuoja greitus įsilaužimus (jailbreak atakas), kuriomis siekiama išprovokuoti dirbtinio intelekto modelį nepageidaujamam elgesiui. 

„Copilot“ atitinka mūsų esamus privatumo, saugumo ir atitikties įsipareigojimus „Microsoft“ klientams, įskaitant Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR) ir Europos sąjungos (ES) duomenų ribas


 

Blogo įrašai