Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Verslo analitika

Priimti sprendimus sunku. Dar sunkiau, kai organizacija auga ir kiekvienas sprendimas turi įtakos daugybei žmonių. Yra keletas iššūkių, susijusių su duomenimis pagrįstų sprendimų priėmimu. 

  • Kaip gauti duomenis, reikalingus sprendimams priimti? 
  • Kaip tuos duomenis gauti laiku, kad sprendimai turėtų poveikį? 
  • Kaip pateikti duomenis, kad sprendimai būtų intuityvūs? 
  • Kaip rasti duomenis, kurie yra susiję su rezultatais? 
  • Kaip priimti teisingus sprendimus iš pirmo karto? 

Verslo analitikos (angl. Business intelligence, BI) sprendimas suteikia įžvalgų apie įmonės veiklą praeityje ir šiuo metu, todėl lengviau priimti duomenimis pagrįstus sprendimus.  

Gaukite duomenis sprendimui priimti. Apskaitos duomenis paprastai gauti nesunku, tačiau šie duomenys yra istorija ir atspindi įvykusius rezultatus, o ne dabartinį našumą. Įmonės išteklių planavimo (angl., Enterprise resource planning, ERP) programos nepalaiko lankstaus duomenų formatavimo arba tų duomenų integravimo su išorėje veikiančiomis duomenų bazėmis. Kuo anksčiau gausite duomenis, reikalingus sprendimams priimti, tuo bus geriau. 

Įmonės renka duomenis kiekviename savo procesų etape, ir dauguma įrenginių savyje turi kažką „smart“. Tikras iššūkis yra gauti duomenis iš šių sistemų nepažeidžiant saugumo ir įrenginio garantijos. Norint rinkti duomenis, kurie būtų įtraukti į verslo analitikos (BI) sistemas, reikalingas kelių partnerių bendradarbiavimas. 

Paprasti ataskaitų teikimo sprendimai gali būti įdiegti naudojant „Power BI“, tačiau norint integruoti kelias duomenų bazes ir duomenų gavimo procedūras, paprastai reikia įdiegti „Azure Synapse“ duomenų saugyklą. 

Sprendimui priimti reikiamus duomenis gaukite laiku. Kiekvienas verslas turi būdų, kaip įvertinti savo veiklą, nesvarbu, ar tai pelno (nuostolių) ar kita ataskaita. Verslo analitika (BI) suteikia lankstų duomenų gavimą, kurį galima automatizuoti, kad verslo procesai būtų matomi tada, kai jie vyksta. „Primend“ duomenų inžinieriai gali automatizuoti „Power BI“ ir „Azure Synapse“ duomenų saugyklos procedūras, skirtas duomenims importuoti ir juos išgryninti ataskaitoms. 

Išgryninkite duomenis ataskaitoms. Kiekviena duomenų bazė saugo savo duomenis skirtingu formatu, atsižvelgiant į tai, kaip ji sukurta. Veikiančios duomenų bazės ir jose esančios duomenų struktūros yra optimizuotos pateikti duomenis įraše ir su tuo įrašu susijusius dalykus. Ataskaitų duomenų bazės turi būti optimizuotos ir turėti duomenų struktūras, kurios palengvintų filtrų taikymą milijonams įrašų. Todėl formatą ir struktūrą paprastai reikia transformuoti į kuo mažiau lentelių, kad filtravimas vyktų kuo greičiau. Dažnai prireikia apskaičiuoti ir papildomus informacijos laukus, kurie operacinėje duomenų bazėje apskaičiuojami programoje, tačiau dėl to „Power BI“ ataskaita būtų per lėta, jei būtų rengiama taikant filtrus arba pateikiant duomenis vartotojams. 

Pateikite duomenis sprendimui priimti. Ataskaitų teikimo programinė įranga visada buvo aukščiausio lygio vadovų verslo įrankis. Aukščiausi vadovai naudoja ataskaitų teikimo įrankius, kad surastų ryšius tarp darbuotojų veiklos ir įmonės rezultatų, pastebėtų tendencijas bei iškomunikuotų verslo strategiją. 

Dabartinė geriausia praktika rekomenduoja veiklos ataskaitas pateikti tiesiai pirmosiose grandyse dirbantiems darbuotojams, kad jie patys galėtų įvertinti savo veiklą. Atitinkamų ataskaitų teikimas žemesnių grandžių darbuotojams negali būti rankinis procesas, nes rankinės procedūros nėra nuolat atnaujinamos.  

„Power BI“ paslauga leidžia automatiškai atnaujinti ataskaitas ir nuskaityti duomenis tiesiai iš veikiančių duomenų bazių. Tokiu būdu įmonės darbuotojų informavimas apie veiklą ir rezultatus visada yra nuoseklus, o duomenys naujausi. 

Veiklos valdymas 

Duomenų įvedimas ar jų tikrinimas rankiniu būdu visada yra lėtas ir atviras klaidoms.  

Integravus „Power BI“ su kitais „Power Platform“ įrankiais, pvz., „Power Automate“ ir „Power Apps“, galima labiau automatizuoti veiklos ataskaitų teikimo procedūras. Mes netgi galime sukurti automatinius aktyviklius, pagrįstus ataskaitų rezultatais, kad per didelis arba nepakankamas našumas būtų pastebėtas, kai tik tai įvyks. 

Pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) 

Įmonės, kurios perduoda veiklos valdymą darbuotojams, dažniausiai pasiekia geresnių rezultatų. Štai kodėl vadovai dažnai nori suteikti prieigą prie naujų veiklos duomenų ir rodiklių, atspindinčių veiklos kokybę. „Power BI“ ataskaitų teikimas suteikia prieigą prie priemonių ir rodiklių, atspindinčių darbuotojų veiklą, kad būtų galima greitai reaguoti ir imtis veiksmų geresniems rezultatams pasiekti.  

Tikslai ir pagrindiniai rezultatai (OKR) 

Vadovai gali nustatyti tikslus ir pagrindinius rezultatus (angl. Objectives Key Results, OKR) „Power BI“ paslaugose ir susieti tuos rodiklius su priemonėmis „Power BI“ ataskaitose. Tai suteikia nuolatinę apžvalgą apie tai, kiek įmonė yra nuėjusi savo išsikeltų tikslų ir rezultatų link.  

ABC klasifikacija 

Ar norite sužinoti, kurie produktai ir paslaugos jums uždirba pinigus, o kur pinigus prarandate? ABC klasifikacija leidžia pasirinkti svarbiausią parametrą, kuris parodo vertę ir reitinguoja visus produktus ir paslaugas pagal jų vertę. A produktai yra vertingiausi, o C produktai yra tie, kuriuos gali tekti išmesti iš savo portfelio. ABC klasifikacija labai panaši į 80/20 principą, kai 20 proc. jūsų klientų ar produktų uždirba jums pinigus, o likusieji (80 proc.) tikriausiai yra nepelningi.  

Gaukite pasiūlymą