Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Praktinis seminaras | Do More with Less

Kas? Tadas Jankauskas
Kada? 2023 m. lapkričio 22 d. 10:00:00
Kur? Teams Meeting

Šiame praktiniame seminare išsamiau aptariame, kaip maksimaliai išnaudoti „Microsoft 365“ licencijas ir kaip suderinti verslo saugumą su darbuotojų patogumu.

Mokymuose mūsų „Microsoft 365“ ekspertas Tada Jankauskas dalijasi savo žiniomis, išmoktomis pamokomis ir ekspertiškomis rekomendacijomis.

Nagrinėjamos temos:

  • „Microsoft Defender“ licencijos;
  • kaip apsaugoti verslą nuo kibernetinių grėsmių, pvz., kenkėjiškų programų, sukčiavimo, išpirkos reikalaujančių programų, virusų ir kt.;
  • įrenginių valdymas: patogumas ir saugumas.


Šis seminaras vyksta kiek kitu formatu, nei įprasta „Primend“ internetiniuose seminaruose. Šį kartą daugiau pavyzdžių ir demonstravimo, mažiau „PowerPoint“ prezentacijų. Tai gyvai vykstantys mokymai, kurie nebus įrašinėjami, todėl su turiniu nebus galima susipažinti vėliau. Vienintelis būdas dalyvauti šiuose mokymuose – gyvai atvykti sutartu laiku. 

Seminaras vyksta 1 val., nuo 10:00 iki 11:00 val.

Kviečiame registruotis bei sudalyvauti seminare.

Vietų skaičius yra ribotas.

 

Tadas Jankauskas | UAB „Primend“ pardavimo vadovas

Tadas Jankauskas yra „Primend“ pardavimo vadovas, turintis ilgametę patirtį dirbant su debesijos paslaugų bei „Microsoft“ licencijų konsultacijomis ir pardavimais.