Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Azure“ programų kūrėjams

Nesvarbu, esate debesų kūrimo startuolis ar nepriklausomas programinės įrangos tiekėjas, turintis senesnio modelio vietinius programinės įrangos sprendimus, „Public Cloud“ yra galimybė suteikti savo klientams daugiau vertės, padidinti pelningumą, pagerinti vidines operacijas, sumažinti išlaidas ir palengvinti procesus.

„Microsoft Azure“ padeda taupyti išlaidas, įgyti lankstumo ir padidina saugumą. Nemaža dalis sąnaudų susitaupo paprasčiausiai dėl to, kad esate debesyje.

Perėjimas į modernią debesų platformą, tokią kaip „Microsoft Azure“, padeda mažesnėms programinės įrangos vystymu užsiimančioms įmonėms pakilti į lygmenį, kuriame yra didieji žaidėjai ir konkurentai. Tai suteikia priėjimą prie naujausių inovacijų, tokių kaip mašininis mokymasis ir dirbtinis intelektas, padidina produktyvumą ir leidžia pasinaudoti „Microsoft“ organizacijos pardavimų ir rinkodaros galia.

Kurkite ir siųskite iš bet kur

Kurkite ir siųskite iš bet kur, t. y. vos per kelias minutes pradėkite veikti naudodamiesi pilnai sukonfigūruota aplinka, realiuoju laiku kartu peržiūrėkite kodus, programuokite poroje ir tiesiogiai bendradarbiaukite per „Visual Studio“, automatizuokite kodo į debesį (code-to-cloud) darbų srautus.

Jauskitės patikimiau ir saugiau

Padidinkite saugumą ir patikimumą naudodamiesi pilnai valdomomis platformomis, kurios užtikrina, kad jūsų darbas būtų visada prieinamas, turintis atsarginę kopiją, saugus, o jūs pats galėtumėte dirbti iš bet kurios aplinkos vienoje vietoje.

Kurkite daugiau už mažiau

Sumažėjusios išlaidos yra bendra perėjimo į debesis nauda, ​​kurią visada svarbu turėti omenyje. Tačiau kaštus apkarpyti galima dar labiau, atsisakant perteklinių duomenų ar mokesčių už nenaudojamus išteklius. Tai padaryti padeda duomenų mastelio keitimo ir automatinio mastelio keitimo funkcija, kai automatiškai didinamos arba mažinamos debesų paslaugos, atsižvelgiant į konkrečias situacijas.

„Microsoft“ turi tvirtą ir išsamią programų kūrimo ekosistemą, kuri padeda kūrėjui veikti greitai ir efektyviai:

  • API – lengvos ir lengvai integruojamos programavimo sąsajos (API), kad galėtumėte pradėti veikti iš karto;
  • modulinės ir lanksčios mikropaslaugos, kad galėtumėte kurti savo programą taip, kaip norite;
  • standartiniai programinės įrangos paketai, dar vadinami konteineriais, kad galėtumėte sklandžiai, pakartotinai ir lengvai diegti programas įvairiose aplinkose;
  • už viso to esantys žmonės, procesai ir įrankiai, padedantys palengvinti pristatymą.

Pažangios „Azure“ galimybės apima visapusiškus sprendimus, leidžiančius efektyviai atlikti „DevOps“ ir funkcines operacijas kiekviename programos gyvavimo ciklo etape (planuojant, kuriant, pristatant ir valdant). Kūrėjai gali kurti, testuoti ir įdiegti savo produktus bet kurioje platformoje, taip pat ir debesyje.

Kviečiame visas programinės įrangos kūrimo bendroves išbandyti „Microsoft Azure“ ir įvertinti jos teikiamas verslo galimybes. Ši partnerystė leis jums pasiekti didesnį produktyvumą, naudotis naujausių technologijų privalumais ir verslo augimo galimybėmis.

Gaukite pasiūlymą