Susijungia debesų paslaugas teikiančios įmonės „Primend“ ir „Digifi“

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2022 m. rugpjūčio 11 d.

Estijos IT bendrovės „Primend“ ir „Digifi“ pradėjo susijungimo procesą – suvienydamos komandas ir žinias, įmonės siekia paspartinti augimą Estijos ir Baltijos šalių IT rinkose.

„Primend“ ir „Digifi“ turi panašius paslaugų modelius ir patyrusių savo srities specialistų komandas, kurių sujungimo tikslas – dar sėkmingesnė veikla Estijoje ir susitirpintos pozicijos sparčiai augančioje IT paslaugų rinkoje. Susijungimas padės „Primend“ fiziškai sustiprinti savo veiklą Pietų Estijos regione, kad esamiems ir naujiems klientams įmonė galėtų pasiūlytų dar aukštesnės kokybės ir labiau individualizuotas paslaugas. Po susijungimo „Primend“ trijose Baltijos šalyse dirbs jau 100 darbuotojų.

„Primend“ yra įsipareigojusi savo klientams Baltijos šalyse suteikti itin gerą patirtį. „Digifi“ prijungimas yra logiškas žingsnis siekiant padidinti įmonės įtaką Pietų Estijos pasienyje. „Primend“ turi gerą poziciją rinkoje ir didelį augimo potencialą. Ateityje tikrai dar bus panašių susijungimų“, – sako „Primend“ įkūrėjas ir partneris Aleksej Räim. Jo teigimu, „Primend“ visada yra atvira naujiems aljansams, kurie lemia aukštesnę paslaugų kokybę ir klientų pasitenkinimą.

„Digifi“ įkūrėjas ir valdybos narys Edik Must sako, jog surado geriausią įmanomą partnerį, su kuriuo galėtų siekti bendrų tikslų. „Klientai šiuo metu vertina greitį, aukštą IT paslaugų teikėjo kompetenciją bei lankstų ir patikimą partnerį. Prisijungę prie ambicingos „Primend“ komandos, savo klientams galėsime pasiūlyti dar geresnį ir platesnį paslaugų portfelį“, – pridūrė Must.

„Digifi Eesti“ yra 2016 m. įkurta įmonė, kurios pagrindinė veiklos kryptis – visapusiškų IT paslaugų teikimas įmonėms ir įvairioms organizacijoms Pietų Estijoje.

„Primend“ yra debesijos paslaugų įmonė, įkurta 2014 m., turinti biurus Taline, Rygoje ir Vilniuje. „Primend“ misija – padėti žmonėms, norintiems, kad jų įmonės būtų sėkmingesnės.

Daugiau informacijos:
„Primend“ OÜ
Aleksei Räim
Bendraįkūrėjas ir partneris
Tel. +372505 7104
aleksei.raim@primend.com

„Digifi Eesti“ OÜ
Edik Must
Valdybos narys ir steigėjas
Tel. +372 5692 2174
edik@digifi.ee
 

Gaukite pasiūlymą