AutoMaster DMS

„Amit Baltic“ yra DMS (angl. Dealer Managment Software) sistemos „AutoMaster“ platintojas ir vienintelis oficialus „CDK Global“ atstovas Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Ukrainoje. „Amit Baltic“ yra patikimas partneris, kurio specializacija – pritaikyti „Automaster“ produktus vietos verslo poreikiams ir teikti pagrindines palaikymo paslaugas.

Bendradarbiaudami su „Amit Baltic“, siūlome automobilių įmonėms „Primend Cloud“ sprendimą „AutoMaster DMS“. Turime daugiau nei 30 bendrų klientų Baltijos šalyse.

Šiandien vis dažniau verslo programoms pasirenkamos debesų paslaugos, pagrįstos mėnesiniu mokesčiu. Taip verslas išvengia investicijų į nuosavą techninę įrangą ir licencijas 
(OPEX vs CAPEX). Debesijos paslaugomis naudotis patogiau, nereikia didelių investicijų į techninę įrangą, o pradėti galima lanksčiai ir su minimaliomis sąnaudomis. Debesija leidžia išteklius naudoti optimaliau, o mėnesinis mokestis priklauso nuo sunaudojimo ir vartotojų skaičiaus. Už sprendimo patikimumą, administravimą ir stebėjimą atsako specialistai.

„Primend“ komanda turi ilgametę patirtį teikiant aukštos kokybės palaikymą nustatant, administruojant ir stebint KPP, MS SQL, Active Directory, failų ir spausdinimo serverius, reikalingus „Automaster“ programai.

3 priežastys, kodėl „Automaster“ aplinką verta rinktis iš „Primend Cloud“:

  • „Primend“ siūlo geriausią „Automaster“ prieglobos aplinką, užtikrinančią greitą ir nepriekaištingą „Automaster“ (FLASH standžiųjų diskų) veikimą. „Primend Cloud“ prieglobos aplinka laikoma greitesne nei šiuo metu gali pasiūlyti rinkos konkurentai. 
  • Greitas atkūrimas iš atsarginės kopijos. Jei kas nors nutiktų serveriui arba į serverį patektų kriptovirusas, paslaugų atkūrimą iš atsarginės kopijos galime užtikrinti per maždaug 15 minučių.
  • Išmanusis licencijavimas „Primend“ yra „Microsoft“ SPLA ir CSP partneris ir, remdamiesi savo patirtimi bei „Automaster“ naudojimo logika, siūlome geriausią licencijavimo modelį, padedantį klientams optimizuoti ir kontroliuoti savo išlaidas.

Gaukite pasiūlymą

Atsisiųskite produkto aprašą