Rinkodaros veiklai ir geresnei jūsų patirčiai užtikrinti mes naudojame trečiųjų šalių paslaugų slapukus. Daugiau apie tai, kaip naudojame slapukus ir kaip galite juos valdyti, skaitykite spustelėję „Privatumo nuostatos“.

Debesų saugumas

Debesų saugumas 

Šiandien darbuotojai tampa vis mobilesni, o ir darbas per nuotolį vis aktualesnis, todėl natūralu, kad didėja poreikis įmonės duomenis pasiekti ne tik biure, naudojantis įmonės įrenginiais, bet ir esant bet kurioje kitoje vietoje, jungiantis per asmeninius kompiuterius ar mobiliuosius įrenginius. Jaunoji karta jau neįsivaizduoja darbo be internetinio ryšio ir be galimybės prisijungti iš bet kur. Norint užtikrinti saugią mobiliąją prieigą, reikalinga sudėtinga prieigos prie duomenų politika ir brangi įranga. Vienintelis įmanomas būdas suteikti darbuotojams galimybę prisijungti bet kada ir bet kur – tai patikimos ir saugios debesų kompiuterijos paslaugos. 

Debesų paslaugos paprastai suteikia aukštesnį funkcionalumo, duomenų vientisumo, prieinamumo ir konfidencialumo lygį. Mažos įmonės ir net tarptautinės organizacijos negali pasiekti to paties saugumo lygio už vienodą kainą. Organizacijos, kurioms reikalingas itin aukštas saugumo lygis, jį užsitikrina taikydamos griežtesnę saugumo politiką ir suteikdamos mažiau funkcionalumo. 

„Primend“ bendradarbiauja su „Microsoft“, kad galėtų savo klientams suteikti patikimas ir saugias debesų kompiuterijos paslaugas. 

Jūsų duomenys teisiškai apsaugoti 

„Office 365“ yra labai populiarios paslaugos, leidžiančios viso pasaulio įmonėms dirbti produktyviau. Visi mūsų klientų „Office 365“ duomenys yra saugomi Europos Sąjungoje, kad trečiųjų šalių vyriausybės negalėtų pasiekti šių duomenų. Tas pats pasakytina apie „Azure“ debesijos paslaugas bei atsargines duomenų kopijas. „Microsoft“ duomenų centruose esantiems duomenims taikomi tokie patys duomenų valdymo ir saugumo principai, kokie taikomi ir jūsų šalyje.  

Audituotos procedūros 

„Microsoft“ yra pirmaujanti debesų kompiuterijos paslaugų teikėja, kurios duomenų centrus ir programinės įrangos sprendimus reguliariai tikrina nepriklausomi auditoriai. Audituojant taikomi standartai gali skirtis priklausomai nuo regiono, pavyzdžiui, jie šiek tiek skiriasi Europoje ir JAV. „Microsoft“ duomenų centrai yra patikrinti, ar atitinka ISO 27001, ISO 27018, GDPR ir HIPAA standartus. Kiekvienas „Microsoft“ vartotojas gali peržiūrėti naudojamų paslaugų audito ataskaitas.

Duomenų šifravimas 

Duomenys, perkeliami iš kompiuterio į „Office 365“ duomenų centrą, visada yra šifruojami. Duomenų centro serveriuose esantys fiziniai diskai yra užšifruoti, kaip šifruotos yra ir skirtingų paslaugų duomenų bazės. Saugumo ir gynybos organizacijos, kurioms reikalingas itin aukštas saugumo lygis, gali netgi atnešti savo šifravimo raktus į „Microsoft“ duomenų centrus ir teikti paslaugas saugiuose konteineriuose, prie kurių neturi prieigos netgi „Microsoft“ sistemos administratoriai. 

Saugumo palaikymas 

Apsaugos prietaisai dažniausiai yra brangūs, bet jie nėra sudėtingiausia lygties dalis. Paprastai sunkiau yra nuspręsti, kokias saugumo procedūras taikyti ir kurios procedūros suteikia didžiausią vertę. Tam „Microsoft“ pateikė keletą įrankių, skirtų peržiūrėti jūsų saugos būseną ir sukurti veiksmų planą. „Office 365 Secure Score“ reguliariai vertina skirtingoms paslaugoms taikomus parametrus ir kuria rekomendacijas, kaip sustiprinti saugumą. Kiekviena rekomendacija vertinama balais pagal savo  saugumą ir poveikį vartotojams. Didesnėms organizacijoms „Microsoft“ teikia įrankius, kuriuos naudojant įmonė gali save įsivertinti, kiek ji atitinka ISO 9001 ir Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR)  reikalavimus. 

Gaukite pasiūlymą