Asmeninis produktyvumo asistentas „Lenovo ThinkSmart View“

„ThinkSmart View“ yra išmanioji technologija, kuri gali akimirksniu pakeisti jūsų ir jūsų darbuotojų darbą. Šis revoliucinis asmeninio produktyvumo asistentas atlaisvina kompiuterį nuo įprastų administracinių užduočių, kad darbuotojai tuo metu galėtų būti kuo labiau produktyvūs ir pilnai pasiruošę bendradarbiauti. 

Jūsų asmeninio produktyvumo asistentas
Organizuokite savo susitikimus
Bendraukite su kolegomis – pradėkite susitikimą vienu prisilietimu
Bendraukite balso ir vaizdo skambučiais
Tinka daugeliui biuro sprendimų

Tinka dalinantis darbo vietomis   

 

Išmanusis biuro įrenginys „ThinkSmart View“ yra sukurtas vartotojui patogioje „Microsoft Teams“ platformoje, todėl jame patogu tvarkyti vaizdo konferencijas, peržiūrėti turinį ir atlikti kitas funkcijas, o asmeninį kompiuterį palikti kitoms užduotims, taip didinant darbo produktyvumą. Nuo vadovų kabinetų iki nuotolinio darbo ar darbo bendrose erdvėse – „ThinkSmart View“ įrenginys, veikdamas kartu su kompiuteriu, pakeis tai, kaip darbuotojai atlieka individualias ir komandines užduotis.

 

Lengva sujungti su kompiuteriu
Kokybiškas garsas – galingas vidinis mikrofonas ir garsiakalbiai
Gražus, patogus dizainas 

Saugus – mikrofono nutildymas, „TrueBlock“ privatumo užraktas, 4 skaitmenų PIN kodo užraktas

Lengva įdiegti ir palaikyti naudojant „Lenovo Smart Office Services“*

* galima įsigyti už papildomą mokestį

Išmanumas prasideda čia

„ThinkSmart View“ yra išmanusis biuro įrenginys, turintis begalę galimybių padėti žmonėms dirbti efektyviau, kad ir kur jie bebūtų. Nuo privataus biuro iki namų biurų, nuo bendrų atvirų darbo vietų ir bendradarbiavimo centrų iki privatumą užtikrinančių kabinų – darbuotojai gali mėgautis didesniu produktyvumu ir patogesniu bendradarbiavimu. Be to, tai leidžia greitai, saugiai ir lengvai dalintis bendromis darbo vietomis.

Didžiausias produktyvumas

„ThinkSmart View“ turi tokias funkcijas, kaip „Microsoft Teams“ susitikimo pradėjimas vienu prisilietimu ir kitas laiką taupančias funkcijas, todėl darbuotojai turi daugiau galimybių savo darbo laiką išnaudoti efektyviai. Prijungus įrenginį prie kompiuterio, „ThinkSmart View“ gali būti naudojamas balso ir vaizdo skambučiams, turinio peržiūrai ir kt., taip atlaisvinant kompiuterį užrašams ar kitiems darbams atlikti.

Tegyvuoja komandos!

Kaip „Microsoft Team“ įrenginys, paruoštas naudoti iš karto, „ThinkSmart View“ siūlo draugišką ir pažįstamą sąsają, skirtą bendradarbiavimui tarp komandos narių ir vykdyti išsamesnius, į turinį orientuotus susitikimus naudojant „Microsoft Teams IP Phone“ mobiliąją programą. Įrenginys turi galingus įmontuotus mikrofonus ir garsiakalbius, todėl dirbdami vieni darbuotojai galės mėgautis aiškiu garsu. Viešose vietose triukšmą slopinančios „Lenovo ThinkPad X1 Active Noise Cancellation“* ausinės leidžia biuro kaimynams dirbti produktyviau, būti mažiau blaškomiems kitų darbuotojų balso ir vaizdo skambučių.

Visada saugu

„ThinkSmart View“ yra įmontuotas kameros dangtelis, mikrofono nutildymo mygtukas (mute) ir 4 skaitmenų PIN kodas – taip įrenginys užtikrina saugumą ir privatumą. Tiek juo naudojantis, tiek ir esant ramybės būsenoje.

*pasirinktinai

Gaukite pasiūlymą