Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Microsoft Authenticator“ saugos atnaujinimas

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2023 m. vasario 10 d.

Jei jūsų įmonės saugumo politikoje numatyta naudoti „Microsoft Authenticator“, žinokite, kad pakeitimai bus taikomi visiems naudotojams. Naudojant „Microsoft Authenticator“ nuo pranešimų tvirtinimo bus pereita prie skaičių atitikimo.

Skaičių atitikimas – tai pagrindinis tradicinių antrojo veiksnio pranešimų saugumo patobulinimas „Microsoft Authenticator“programoje. Nuo 2023 m. vasario 27 d. „Microsoft“ pašalins administratoriaus kontrolės valdiklius ir visiems vartotojams pritaikys skaičių atitiktį.

Kad būtų pagerintas prisijungimo saugumas, „Microsoft“ primygtinai rekomenduoja artimiausiu metu įjungti skaičiųatitiktį. Atitinkamos paslaugos pradės diegti šiuos pakeitimus po 2023 m. vasario 27 d., o vartotojai patvirtinimo užklausose pradės matyti skaičių atitikimą. Diegiant paslaugas, kai kuriose iš jų skaičių atitikimas gali būti matomas, kai kuriose – ne. Siekdama užtikrinti nuoseklų visų vartotojų elgesį, „Microsoft“ primygtinai rekomenduoja iš anksto įjungti skaičių atitikimą „Microsoft Authenticator“ tiesioginiuose pranešimuose.

Kai vartotojas atsakys į tiesioginį kelių faktorių autentifikavimo (angl., Multi factor authentification, MFA) pranešimą naudodamas autentifikavimo priemonę, jam bus pateiktas skaičius. Šį skaičių reikia įvesti programoje ir taip užbaigti patvirtinimą. Naudojant skaičių atitiktį, skaičius rodomas vartotojui prisijungimo metu, ir užuot įvedus šį skaičių įrenginyje, jis prisijungia, kad patvirtintų numerį MFA įrenginyje.

Skaičių atitikimas galimas šiais atvejais. Kai ši funkcija įjungta, skaičių atitikimas palaikomas visuose scenarijuose.

Skaičių atitikimas nepalaikomas „Apple Watch“ pranešimuose. Kai įjungta skaičių atitiktis, „Apple Watch“ naudotojai turi naudoti savo telefoną pranešimams patvirtinti.

Šaltinis: Microsoft

Gaukite pasiūlymą