Vebinaras | Primend Tabloo - SharePoint ir PowerApps sprendimai


Kviečiame Jus į pirmąjį ir nemokamą vebinarą - "Primend Tabloo - SharePoint ir PowerApps sprendimai, smulkiam ir vidutniam verslui, bei didelėms tarptautinėms įmonėms".

Peržiūrėti įrašymą

Vebinaras | Pristatome pirmąjį pasaulyje debesų kompiuterį


Perėjimas prie hibridinio darbo reiškia, kad dabar labiau nei bet kada anksčiau galutiniams vartotojams reikia paprastumo, saugumo ir lankstumo dirbant įvairiuose įrenginiuose, bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Peržiūrėti įrašymą

Vebinaras | Atsisveikinkite su slaptažodžiais naudodami „Microsoft“ ir „Yubico“


Internete gausu bandymų sukčiauti, pasikėsinimų pavogti slaptažodžius, daugybė užgrobtų paskyrų – ir visa ši informacija parduodama tamsimajame tinkle. Faktas, kad labiausiai vagiama informacija yra vartotojo tapatybės duomenys, vartotojo vardas ir slaptažodis. Kaip geriausiai nuo to apsisaugoti?

Peržiūrėti įrašymą

Vebinaras | Microsoft licensing and deployment scenarios


How to save money on Microrsoft licensing? Microsoft licensing does not need to be difficult or confusing. In this one-hour webinar Helen and Kädi will go through the main aspects of what you need to know about licensing and licensing scenarios.

Peržiūrėti įrašymą

Vebinaras | Kaip „Power Platform“ gali pakeisti spėliojimus


„Microsoft Power Platform“ kartu su „Azure Data Services“ teikia greito vystymosi platformą. „Power Platform“ platformoje yra integruotos populiariausios „Office 365“ paslaugos, kurios leidžia greitai įvesti duomenis ir juos vizualizuoti. Didėjant duomenų kiekiui ir augant iš analizės gautai vertei, „Azure“ platforma teikia praktiškai neribotus išteklius duomenų saugojimui ir AI analizei. Įmonės gali pagreitinti savo verslo procesus ir įtraukti darbuotojus į sprendimų priėmimo procesą.

Skaityti daugiau