Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Vebinaras | Kaip „Power Platform“ gali pakeisti spėliojimus

Kas? Toomas Mõttus
Kada? 2020 m. birželio 17 d. 10:00:00
Kur? Internetinis vebinaras

Šiame vebinare Toomas apžvelgs „Power Platform“ galimybes, parodys, kaip ji integruojama su „Office 365“, „Teams“ bei „Azure“ paslaugomis. 

Nuojauta ir intuicija ilgą laiką buvo pagrindinis vadovo analizės metodas. Tačiau augant įmonėms ar keičiantis verslo aplinkai, intuicija ir spėjimu paremta logika gali suklaidinti. Pagrindinis nuojauta grįsto sprendimo privalumas – greitis. Geriau priimti sprendimą ir jį įgyvendinti, nei atidėlioti ir nieko nedaryti. 

Pasaulį sukrėtus didžiajai COVID-19 bangai, įtampa įmonėse auga, o atspėti, kas po ko seks, darosi vis sunkiau. Nėra patirties, nėra ir nuojautos šaltinio. Išaugo poreikis greitai gauti duomenis ir vizualizuoti sprendimus, kurie palengvintų sprendimų priėmimo procesą.   

„Microsoft Power Platform“ kartu su „Azure Data Services“ teikia greito vystymosi platformą. Platformoje „Power Platform“ integruotos populiariausios „Office 365“ paslaugos, kurios teikia greitus duomenų įvedimo ir vizualizavimo sprendimus. Didėjant duomenų kiekiui ir augant iš analizės gautai vertei, „Azure“ platforma teikia praktiškai neribotus išteklius duomenų saugojimui ir AI analizei. Įmonės gali pagreitinti savo verslo procesus ir įtraukti darbuotojus į sprendimų priėmimo procesą.