Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

ISO sertifikatas

„Primend“ misija – kurti sprendimus žmonėms, norintiems, kad jų įmonės veiktų sėkmingiau, o tikslas – nuolat gerinti klientų pasitenkinimą, bendrą veiklos našumą bei efektyvumą. Mes norime tai daryti kiekvieną dieną vis geriau, todėl sukūrėme, įdiegėme ir valdome bei prižiūrime Integruotą kokybės ir informacijos saugos valdymo sistemą (ISVS).
ISO sertifikatai apima visas „Primend“ paslaugas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

„Primend“ ISVS yra pagrįsta dviem ISO standartais:

ISO 9001:2015 apima įvairius kokybės vadybos aspektus.

ISO 9001 yra vienas geriausiai žinomų ISO standartų, kuris pateikia gaires ir įrankius įmonėms, norinčioms užtikrinti, kad jų produktai ir paslaugos nuosekliai atitiktų klientų reikalavimus, o kokybė nuolat gerėtų. Šis standartas pagrįstas keliais kokybės valdymo principais, įskaitant didelį dėmesį klientui, aukščiausių įmonės vadovų motyvaciją, proceso metodą ir nuolatinį tobulėjimą.
ISO 9001:2015 sertifikatas padeda užtikrinti, kad klientai gautų nuoseklius, geros kokybės produktus ir paslaugas, o tai savo ruožtu atneša daugiau naudos verslui.

ISO/IEC 27001:2013 nustato informacijos saugumo valdymo reikalavimus.

ISO 27001 yra labiausiai pripažintas pasaulinis standartas, skirtas valdyti informacijos saugumo riziką organizacijoje ir saugoti informacinį turtą. ISO 27001 nustato įvairius reikalavimus, kaip sukurti, įgyvendinti, eksploatuoti, stebėti, prižiūrėti ir nuolat tobulinti „Primend“ ISVS. ISO 27001 reikalavimai padeda apsaugoti visomis formomis saugomą informaciją, pvz., skaitmeninę, popierinę, intelektinę nuosavybę ar debesyje esančius duomenis, taip pat suteikia sistemą, apsaugančią konfidencialią informaciją nuo neteisėtos trečiųjų šalių prieigos. Mums tai ypač svarbu, nes „Primend“ tvarko klientų duomenis ir informaciją.
ISO 27001:2013 sertifikatas padeda apsaugoti informacijos konfidencialumą, prieinamumą ir vientisumą ir rodo, kad „Primend“ ISVS atitinka geriausią informacijos saugos praktiką.