Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Apie mus

„Primend“ 

2014 metai. Keturi draugai, biuras be langų ir didžiulis noras Estijos IT rinkai pasiūlyti paslaugas ir sprendimus su „wow“ efektu. 

Savo jėgas suvieniję ir „Primend“ istoriją kurti pradėję draugai suprato, kad norint pasiūlyti klientams geriausią aptarnavimą, turi išdrįsti elgtis kitaip nei kiti. 

Šiandien „Primend“ yra viena iš sparčiausiai augančių IT bendrovių Estijoje su itin aukštais klientų vertinimo reitingais.   

„Primend“ subūrusių žmonių noras keistis ir tobulėti šiandien vis dar toks pats stiprus ir motyvuojantis. Šiuo metu komandoje dirba beveik 100 žmonių. Įmonė veikia Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Pagrindinė „Primend“ buveinė yra Taline, „Ülemiste City“ miestelyje.