Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Office 365

Visada naujausios „Word“, „Excel“ ir „PowerPoint“ versijos 

„Office 365“ įrankiuose yra debesų produktyvumo paslaugos, skirtos informacijos valdymui, ir gerai žinomos darbalaukio programos, tokios kaip „Word“, „Excel“, „PowerPoint“, „Outlook“, „Access“, „Publisher“ ir kitos. Informacijos valdymui skirtos šios debesų kompiuterijos paslaugos: 

 • „Exchange“ – el. paštas, kalendorius ir kontaktai; 
 • „SharePoint“ – dokumentų bibliotekoms ir duomenų valdymui; 
 • „OneDrive“ – asmeninių dokumentų tvarkymui ir sinchronizavimui; 
 • „Teams“ – interaktyviam komandos darbui: žinutėms, vaizdo skambučiams ir vaizdo konferencijoms; 
 • „Power BI“ – verslo ataskaitoms. 

Palyginkite skirtingas „Microsoft 365“ paslaugas. 

*Nuo 2022 m. Kovo mėn. 01 d. keisis kainos. Daugiau apie pokyčius skaitykite ČIA.

„Office 365“ galimybės yra lanksčios – kiekvienas verslas gali rinktis labiausiai jam tinkančias funkcijas ir kainą. „Office 365 Business“ ir „Office 365 Enterprise“ užtikrina reikiamas funkcijas bet kokio dydžio įmonėms ir suteikia prieigą prie naujausių „Office“ įrankių ir debesų kompiuterijos paslaugų versijų. 

 

Produktyvumas bet kur ir bet kuriame įrenginyje 

„Office 365“ veikia bet kuriame įrenginyje ir nesvarbu, esate biure ar kelyje. „Exchange Online“ yra populiariausia įmonių el. pašto programa, kurią galima naudoti beveik bet kuriame išmaniajame įrenginyje. Populiariųjų „Word“, „Excel“ ir „PowerPoint“ programų žiniatinklio (web) versija leidžia redaguoti dokumentus bet kuriame prie interneto prijungto įrenginio ekrane. 

Be „Office 365“ funkcijų, „Microsoft 365“ pakete yra ir įrenginių valdymo bei duomenų apsaugos produktai. Atitikties pareigūnai gali pridėti duomenų saugojimo ir klasifikavimo taisykles prie dokumentų el. laiškuose, „OneDrive“, „SharePoint“ ir failų serverių dokumentų. 

„Office 365“ padeda būti produktyviam net ir tada, kai esate toli nuo savo darbo stalo. 

„Office 365“ apima tokius žinomus įrankius, kaip „Word“, „Excel“, „Outlook“ ir „PowerPoint“, tačiau tuo neapsiriboja. Pakete yra ir, pvz., „Exchange Online“ programėlė, skirta el. paštui bei „SharePoint“, skirta bendriems komandų dokumentams valdyti. Tie patys įrankiai prieinami „Android“, „iOS“ ir „Windows“ įrenginiuose. 

Integruotas atitikties ir saugumo valdymas 

2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojusiame Bendrajame asmens duomenų apsaugos reglamente (BDAR) buvo nustatytos griežtos asmens duomenų apsaugos gairės. Duomenų valdytojai turi nustatyti asmenį identifikuojančios informacijos tvarkymo taisykles ir sugebėti įrodyti atitiktį. 

Į „Office 365“ ir „Microsoft 365 Enterprise“ produktus integruoti atitikties įrankiai suteikia galimybę surasti asmeninę informaciją, ją saugoti, teikia įrankius duomenų praradimo prevencijai, ataskaitoms ir atvejų tvarkymui.  

Atitikties kontrolierius gali naudoti vieną administravimo įrankį „SharePoint“ dokumentų bibliotekoms, „Onedrive“ dokumentų aplankams, el. paštui ir įmonės susirašinėjimui. „Primend“ teikia „Office 365“ palaikymą duomenų apsaugos pareigūnams, kuriems reikia apsaugoti įmonės kontroliuojamus duomenis.  

„Primend“ – „Office 365“ palaikymo ir priežiūros partneris 

Nustatyti debesies paslaugą taip pat lengva, kaip įdiegti mobiliąją programėlę. Tačiau tai tampa gana sudėtinga, kai reikia valdyti įgaliotą prieigą prie įmonės duomenų bazės ir dokumentų, arba jei norite apsaugoti įrenginius, kuriuos žmonės naudoja norėdami pasiekti įmonės resursus. 

Be „Office 365“ palaikymo ir priežiūros, „Primend“ taip pat siūlo: 

 • vartotojų ir duomenų prieigos politikos valdymą; 
 • „SharePoint“ bendravimo svetaines; 
 • Teikia „Power BI“ ataskaitas ir ETL darbo srautų duomenų saugojimą; 
 • „Microsoft Teams“ geriausius praktikos pavyzdžius ir vartotojų mokymus; 
 • incidentų valdymą ir saugumo bei privatumo konsultacijas; 
 • kompiuterinės įrangos techninę priežiūrą atvykus į vietą. 

Gaukite pasiūlymą