Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Azure

„Primend“ yra patikimas partneris, galintis padėti jums pasinaudoti „Microsoft Azure“ galia! Šiuolaikinėje skaitmeninėje eroje konkurencingomis norinčios išlikti įmonės turi taikyti lanksčius ir veiksmingus sprendimus. Tokius kaip „Azure“. Pirmaujanti debesų kompiuterijos platforma „Microsoft Azure“ siūlo platų paslaugų spektrą, leidžiantį organizacijoms transformuoti savo veiklą, padidinti produktyvumą ir pasinaudoti neribotomis galimybėmis.

Kodėl verta rinktis „Microsoft Azure“?

  • Neprilygstamas mastelio keitimas. „Azure“ suteikia galimybę lanksčiai didinti arba mažinti turimą infrastruktūrą, atsižvelgiant į verslo poreikius. Nesvarbu, esate maža ir dar tik pradedanti įmonė ar tarptautinė korporacija, „Azure“ gali prisitaikyti prie jūsų poreikių ir užtikrinti sklandų augimą be vargo atnaujinant aparatinę įrangą.
  • Pasaulinis pasiekiamumas. Dėl plataus duomenų centrų tinklo visame pasaulyje „Azure“ suteikia galimybę diegti savo programas ir paslaugas esant arčiau prie klientų. Tai sumažina duomenų vėlavimą, pagerina naudotojų patirtį, užtikrina optimalų veikimą nepriklausomai nuo geografinės padėties.
  • Saugumas ir atitiktis. Saugumas yra svarbiausias organizacijų prioritetas, o „Azure“ siūlo patikimas saugumo priemones jūsų duomenims ir taikomosioms programoms apsaugoti. Nuo šifruotų ryšių ir grėsmių žvalgybos iki atitikties įvairiems reguliavimo standartams – „Azure“ užtikrina, kad konfidenciali informacija visada būtų apsaugota.
  • Hibridinės galimybės. „Azure“ sklandžiai integruojasi su jūsų turima IT infrastruktūra, todėl galima sukurti hibridinę debesijos aplinką. Tai reiškia, kad galite pasinaudoti debesies teikiamais pranašumais palaikydami vietines sistemas ir sukurdami hibridinį sprendimą, atitinkantį jūsų individualius reikalavimus.
  • Platus paslaugų portfelis. „Azure“ siūlo platų paslaugų spektrą įvairiems verslo poreikiams tenkinti. Nuo virtualių mašinų, duomenų bazių ir saugyklų iki dirbtinio intelekto, mašininio mokymosi ir daiktų interneto (IoT) galimybių – visa tai išspręs „Azure“. Galite rinktis ir derinti paslaugas, kad sukurtumėte individualų sprendimą, atitinkantį jūsų konkrečius tikslus.

Mūsų „Azure“ sprendimai:

„Primend“ specializacija – padėti įmonėms pasinaudoti „Azure“ galimybėmis. Mūsų ekspertų komanda glaudžiai bendradarbiaus su jumis, išsiaiškins jūsų poreikius, sukurs jums pritaikytą „Azure“ sprendimą, užtikrins sklandų jo diegimą bei nuolatinį palaikymą. Štai mūsų „Azure“ paslaugų apžvalga:

  • „Azure“ infrastruktūros diegimas. Padėsime jums sukurti patikimą „Azure“ infrastruktūrą, užtikrinančią didelį prieinamumą, mastelio keitimą ir sąnaudų optimizavimą.
  • Persikėlimas į „Azure“. Mūsų perkėlimo ekspertai padės jums sklandžiai pereiti į „Azure“. Duomenys bus perkeliami per kuo trumpesnį laiką, kad prastovos būtų kuo mažesnės, o jūsų programų ir duomenų perkėlimas – kuo sklandesnis.
  • Programų kūrimas ir diegimas. Pasinaudoję „Azure PaaS“ pasiūlymais, galėsite lengvai kurti, diegti ir valdyti savo taikomąsias programas. Mes padėsime jums sukurti keičiamo dydžio ir atsparias programas „Azure“ sistemoje.
  • Duomenų analizė ir dirbtinis intelektas. Atskleiskite duomenų galią naudodamiesi „Azure“ analizės ir dirbtinio intelekto paslaugomis. Mūsų ekspertai padės jums gauti vertingų įžvalgų ir priimti duomenimis pagrįstus sprendimus, skatinančius verslo augimą.
  • Atkūrimas po nelaimių ir atsarginės kopijos. Apsaugokite svarbius duomenis naudodami „Azure“ atkūrimo ir atsarginių kopijų kūrimo sprendimus. Mes padėsime jums sukurti patikimą atsarginės kopijos strategiją, kad būtų užtikrintas veiklos tęstinumas.

Partnerystė su „Primend“:

Jei norite pereiti į debesiją ir išnaudoti visas „Microsoft Azure“ galimybes, „Primend“ yra partneris, kuriuo galite pasitikėti. Esame sukaupę didelę patirtį, turime patikimą pagalbos komandą ir siekiame jūsų sėkmės – mes padėsime jums orientuotis debesijos aplinkoje ir atverti naujas galimybes jūsų verslui.

Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie mūsų „Azure“ paslaugas, o mes pritaikysime jums sprendimą, labiausiai atitinkantį jūsų poreikius. Kartu leiskimės į keičiančią kelionę su „Microsoft Azure“!

Gaukite pasiūlymą