Tinklo sprendimo paslauga

Lankstus, optimalus ir saugus tinklo sprendimas

Saugus ir greitas tinklas, veikiantis nepastebimai fone, yra sklandžių įmonės darbo procedūrų pagrindas. Saugi prieiga prie svarbiausios verslo informacijos turi būti užtikrinta bet kuriuo metu. Dar prieš porą metų aukštos kokybės IT infrastruktūrai užsitikrinti reikėdavo nemažų investicijų, dabar, kai viskas keičiasi taip greitai, reikia lankstesnio ir paslaugomis grįsto sprendimo.

„Primend“ siūlo lanksčią ir optimizuotą mėnesinę tinklo paslaugą, kuri padės išvengti didelių IT išlaidų. Daugumą savo paslaugų teikiame lanksčiai, atsižvelgdami į vartotojų poreikius, kaip atskiras paslaugas arba kaip mėnesinę paslaugą. Nuo šiol mūsų paslaugų pakete yra ir tinklo paslauga su įrangos ir administravimo paslauga.

Naujausia įranga, užtikrinanti tinklo ryšį

Mūsų tinklo sprendimų paslaugos struktūra apima visas reikalingas užkardas, komutatorius ir „WiFi“ įrangą su debesų pagrindu veikiančia administravimo programine įranga.

Tinklo sprendimo paslaugos rinkinyje nėra interneto ryšio ir modemo / maršrutizatoriaus, kurį teikia interneto paslaugų teikėjas (jei reikia, galime pasiūlyti pilną sprendimą bendradarbiaudami su „Elisa Eesti“).

Saugus tinklo ryšys

Įdiegus ir sukonfigūravus įrangą, „Primend“ perima visą sprendimą į savo rūpestingą priežiūrą.

„Primend“ teikiama tinklo sprendimo administravimo ir palaikymo paslauga:

  • 24/7 įrangos stebėjimas ir sutartos paslaugos;atsakymas į stebėsenos pranešimus, pagal sutartyje numatytą paslaugos lygį (SLA);
  • įrangos programų atnaujinimai;
  • įrangos konfigūracijos atsarginė kopija;
  • vartotojo prieigų nustatymai nuotoliniam darbui;
  • įrangos pakeitimas gedimo atveju.

„Primend“ užtikrina atsakymą į gedimo pranešimą darbo valandomis pagal šias sutartyje numatytas kategorijas (SLA):

  • per 1 valandą – INCIDENTAS kai sutrinka bent viena verslui kritinė paslauga, veikianti tinklo įrangoje;
  • per 4 valandas – PROBLEMA – kai sutrinka tinklo įrangoje veikianti paslauga, kuri nėra verslui kritinė.

Pagal savo klientų poreikius sukuriame tinklo sprendimą, parenkame įrangą, nustatome kabelinį ir WiFi tinklą tiek darbuotojams, tiek vartotojams, besijungiantiems svečio teisėmis. Mes stebime įrangą ir paslaugas, sukuriame prieigas, įdiegiame gamintojo saugos ir programinės įrangos naujinius, sukuriame atsarginę įrangos konfigūracijų kopiją, o įvykus gedimams, pakeičiame įrangą.

Pasiūlymo pavyzdys klientui 40-50 darbuotojų vienoje vietoje:

  • ugniasienė „Fortigate FG60F“
  • 2x 24 jungčių jungikliai
  • 4x „WiFi“ prieigos taškai

VISO 165 € per mėnesį

 

 

 

Gaukite pasiūlymą

Atsisiųskite produkto aprašą