Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Tinklo sprendimo paslauga

Lankstus, optimalus ir saugus tinklo sprendimas

Saugus ir greitas tinklas, veikiantis nepastebimai fone, yra sklandžių įmonės darbo procedūrų pagrindas. Saugi prieiga prie svarbiausios verslo informacijos turi būti užtikrinta bet kuriuo metu. Dar prieš porą metų aukštos kokybės IT infrastruktūrai užsitikrinti reikėdavo nemažų investicijų, dabar, kai viskas keičiasi taip greitai, reikia lankstesnio ir paslaugomis grįsto sprendimo.

„Primend“ siūlo lanksčią ir optimizuotą mėnesinę tinklo paslaugą, kuri padės išvengti didelių IT išlaidų. Daugumą savo paslaugų teikiame lanksčiai, atsižvelgdami į vartotojų poreikius, kaip atskiras paslaugas arba kaip mėnesinę paslaugą. Nuo šiol mūsų paslaugų pakete yra ir tinklo paslauga su įrangos ir administravimo paslauga.

Naujausia įranga, užtikrinanti tinklo ryšį

Mūsų tinklo sprendimų paslaugos struktūra apima visas reikalingas užkardas, komutatorius ir „WiFi“ įrangą su debesų pagrindu veikiančia administravimo programine įranga.

Tinklo sprendimo paslaugos rinkinyje nėra interneto ryšio ir modemo / maršrutizatoriaus, kurį teikia interneto paslaugų teikėjas (jei reikia, galime pasiūlyti pilną sprendimą bendradarbiaudami su „Elisa Eesti“).

Saugus tinklo ryšys

Įdiegus ir sukonfigūravus įrangą, „Primend“ perima visą sprendimą į savo rūpestingą priežiūrą.

„Primend“ teikiama tinklo sprendimo administravimo ir palaikymo paslauga:

  • 24/7 įrangos stebėjimas ir sutartos paslaugos;atsakymas į stebėsenos pranešimus, pagal sutartyje numatytą paslaugos lygį (SLA);
  • įrangos programų atnaujinimai;
  • įrangos konfigūracijos atsarginė kopija;
  • vartotojo prieigų nustatymai nuotoliniam darbui;
  • įrangos pakeitimas gedimo atveju.

„Primend“ užtikrina atsakymą į gedimo pranešimą darbo valandomis pagal šias sutartyje numatytas kategorijas (SLA):

  • per 1 valandą – INCIDENTAS kai sutrinka bent viena verslui kritinė paslauga, veikianti tinklo įrangoje;
  • per 4 valandas – PROBLEMA – kai sutrinka tinklo įrangoje veikianti paslauga, kuri nėra verslui kritinė.

Pagal savo klientų poreikius sukuriame tinklo sprendimą, parenkame įrangą, nustatome kabelinį ir WiFi tinklą tiek darbuotojams, tiek vartotojams, besijungiantiems svečio teisėmis. Mes stebime įrangą ir paslaugas, sukuriame prieigas, įdiegiame gamintojo saugos ir programinės įrangos naujinius, sukuriame atsarginę įrangos konfigūracijų kopiją, o įvykus gedimams, pakeičiame įrangą.

Pasiūlymo pavyzdys klientui 40-50 darbuotojų vienoje vietoje:

  • ugniasienė „Fortigate FG60F“
  • 2x 24 jungčių jungikliai
  • 4x „WiFi“ prieigos taškai

VISO 165 € per mėnesį

 

 

 

Gaukite pasiūlymą

Atsisiųskite produkto aprašą