Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Interneto svetainių kūrimo paslaugos iš „vDesign“

„vDisain“ siūlo „Primend“ klientams aukščiausio lygio interneto svetainių vystymo paslaugas – internetinių platformų, užsakymų centrų, elektroninių parduotuvių ir internetinių svetainių analizę, projektavimą ir kūrimą. Be to, jie siūlo ir valdymo paslaugą, užtikrinančią svetainių patikimumą ir greitą reagavimą, kai pakeitimai pateikiami visiems klientams.

Pagrindinės naudojamos sistemos ir platformos yra: „Wordpress“, „Laravel“, „PHP“, „Magento“, „Joomla“, „ReactJS“, „VueJS“, „AngularJS“, „NodeJS“.

„vDisain“ sėkmingai sukūrė daugiau nei 500 svetainių ir visus procesus nuo nulio iki šimto procentų pavyko įgyvendinti puikiai.

Gaukite pasiūlymą