Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Primend“ ir „SYNLAB“ partnerytė: slaugos namams padovanotos planšetės

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2021 m. vasario 08 d.

Didžiausia Estijos medicinos laboratorija „SYNLAB“ nusprendė padovanoti Estijos slaugos namams planšetinius kompiuterius, kurie padės gyventojams lengviau bendrauti su artimaisiais. Savo dovaną slaugoms namų gyventojams „SYNLAB“ nusprendė papildyti ir patogiais specialiaisiais čiužiniais.

Beveik metus dirbusi koronaviruso pandemijos priešakyje, „SYNLAB“ nusprendė paremti Estijos slaugos namus, nes būtent čia pandemija labiausiai paveikė gyventojus ir jų veiklas. „SYNLAB“ kreipėsi į Socialinių reikalų ministeriją ir socialinio draudimo valdybą, kuri padėjo atlikti apklausą slaugos namuose. Ja siekta išsiaiškinti, ko labiausiai reikia jų gyventojams ir kas jiems padėtų pasijusti geriau per šią pasaulinę sveikatos krizę.

Apklausa atskleidė, kad apribojus lankymąsi slaugos namuose, jų gyventojai labiausiai pasiilgo akimirkų, kurias galėjo praleisti kartu su savo artimaisiais. Lankymas slaugos namuose apribotas arba visiškai uždrausta nuo pat 2020 m. pavasario. „SYNLAB“ kartu su IT partneriu „Primend“ Estijos slaugos namams nupirko 115 planšetinių kompiuterių. Planšetėse įdiegta plačiai naudojama programinė ryšio įranga. Be to, planšetės turi specialias atramas, kad žmonės, kurie negali išlaikyti ekrano rankose, jais vis tiek galėtų patogiai naudotis. Taip pat bus organizuojami slaugos namų personalo apmokymai.

Apklausa, atlikta tarp 192 Estijoje veikiančių slaugos namų, taip pat atskleidė, kad vyresnio amžiaus žmonėms reikia geresnių čiužinių, nes jie daug laiko praleidžia lovoje. Norėdami išpildyti šį norą, „SYNLAB“ iš „SleepAngel“ užsakė 200 specialių čiužinių, kurie apsaugo nuo pragulų vystymosi ir sumažina slaugos namų personalui priežiūros naštą. Čiužiniai bus paruošti ir išvežioti kovo mėnesį, o pristatymu pasirūpins „ALD Automobile“, vienas iš „SYNLAB“ transporto partnerių.

Karin Kallikorm, „SYNLAB“ klientų aptarnavimo vadovė: „Kiekvieną dieną dirbdami priešakinėse linijose mes tikrai galime pamatyti, kam labiausiai reikia palaikymo. Tarp jų tikrai yra slaugos namai ir specialios globos įstaigos. Visų testavimo ciklų metu slaugos namuose mūsų slaugytojai, imdami mėginius, sutiko daug pozityviai nusiteikusių ir drąsių senjorų, kurie tiesiog džiaugiasi, kad turi su kuo pasikalbėti. Dabar, kai slaugos namuose yra planšetiniai kompiuteriai, pagyvenę žmonės turi galimybę bendrauti su artimaisiais internetu, nes šiuo sunkiu metu gyvi asmeniniai vizitai nėra geriausia išeitis. Tikimės, kad galimybė palaikyti ryšį su artimaisiais suteiks žmonėms jėgų įveikti krizę“.

Piret Pihel, Saremos „Südamekodu“ slaugos namų direktorė: „Mes tikrai džiaugiamės, kad kartu su „SYNLAB“ galime padėti mūsų gyventojams bendrauti su savo šeimomis. Tai svarbu abiem pusėms. Globos namų gyventojai jaučia, kad jais rūpinamasi; jų artimieji gali ne tik juos išgirsti, bet ir pamatyti, kaip jiems sekasi. Mūsų darbuotojai yra dėkingi už galimybę mokytis naudotis planšetiniais kompiuteriais ir ryšio kanalais, nes tai leis mūsų gyventojams sklandžiai bendrauti su artimaisiais be techninių problemų“.

Aile Pilberg, „SleepAngel“ prekės ženklo atstovė Estijoje: „Esame dėkingi už galimybę dalyvauti labdaringoje „SYNLAB“ iniciatyvoje. Priežiūros įstaigos ir ligoninės yra mūsų klientai, ir mes matome, kaip stipriai koronavirusas paveikė slaugos namus. Norėdami prisijungti prie labdaringos „SYNLAB“ veiklos, mes pasiūlėme Estijoje gaminamus filtruojančius miego produktus, kurie kartu yra ir barjeras, padedantis saugotis nuo virusų, alergenų, patogenų ir skysčių, todėl juos naudojant slaugos namų aplinka taps saugesnė ir patogesnė. „SYNLAB“ pateiktą užsakymą savo gamykloje vykdome be eilės ir pridedame 20 papildomų čiužinių kaip dovaną nuo savęs, kad bendras geros valios aktas būtų dar reikšmingesnis“.

Rene Kaalo, „Primend“ įkūrėjas: „Kai „SYNLAB“ pasiūlė tiekti lengvai naudojamas, tačiau patvarias planšetes slaugos namams, mes nedelsdami pasiūlėme prie planšečių komplektuoti specialias atramas, kad slaugos namų gyventojai galėtų kalbėtis su artimaisiais gulėdami lovose, planšetę  pasistatę ant kojų priešais lovą. Mūsų specialistai planšetiniuose kompiuteriuose įdiegė „Skype“ ir „Teams“, taip pat atliksime mokymą personalui, kaip naudotis planšete, jos atramine koja ir ryšio programine įranga. Tikimės, kad ši iniciatyva leis senjorams jau kitą savaitgalį džiaugtis bendryste ir susitikimais su artimaisiais“.

Mārcis Maurinš, „ALD Automotive Baltics“ generalinis direktorius: „Kai „SYNLAB“ kreipėsi į mus ir pristatė savo nuoširdžią iniciatyvą, mes nedvejodami nusprendėme prisijungti. Mes mielai pasirūpinsime būtinu transportu ir padėsime pristatyti čiužinius slaugos namams visoje Estijoje. Negana to, keli „ALD“ biuro darbuotojai pasisiūlė prisidėti ir pabūti vairuotojais, išvežiojančiais čiužinius. Mes tikrai didžiuojamės turėdami „SYNLAB“ kaip savo klientą“.

„SYNLAB“ yra didžiausia Estijos medicinos laboratorija ir Sveikatos valdybos partnerė atliekant koronaviruso tyrimus, kartu su „Medicum“ ir keliomis kitomis privačiomis medicinos įstaigomis bei ligoninėmis.

Estijoje „SYNLAB“ per metus atlieka daugiau nei 8,5 mln. laboratorinių tyrimų. „SYNLAB“ laboratorijose ir kraujo surinkimo punktuose dirba daugiau nei 400 žmonių.