Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Atsakingas verslas

„Primend“ dirba tam, kad žmonėms sukurtų sprendimus, padedančius jiems tobulinti savo verslą ir bendruomenes. Tai darome sąžiningai bendradarbiaudami, nuolat mokydamiesi ir tobulėdami. Mūsų žmones motyvuoja keturios pagrindinės vertybės, kurios lemia, kaip mes dirbame, kaip teikiame paslaugas ir iš tikrųjų atspindi, kas mes esame:

  • KARTU YRA GERIAU
  • PLĖTRA ĮKVEPIA
  • GERIAUSI IŠDRĮSTA IŠSISKIRTI IŠ KITŲ
  • MES PADEDAME JUMS SKRISTI

Šios keturios vertybės yra pagrindinės kolonos, ant kurių laikosi mūsų įmonės įsipareigojimas ir socialinė atsakomybė: aplinkai, švietimui, sveikatai ir inovacijoms. Nuo pat pradžių „Primend“ kėlė sau tikslą pagerinti savo žmonių, klientų ir bendruomenių, kuriose veikiame, gyvenimo kokybę ir tai padėjo pagrindą iniciatyvai „Primend For“.

Mes mokome ir padedame savo klientams sumažinti skaitmeninių atliekų kiekį, padedame jų biurams pereiti prie darbo be popierinių dokumentų.  

Švietimas yra kiekvieno primendiečio DNR dalis. Tai pažadas, duotas įdarbinant, ir tai yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Mes bendradarbiaujame su įvairiomis mokyklomis, siūlome praktikos ir mentorystės programas. Nuolat informuojame savo klientus apie naujas technologijas, kurios padeda priimti atsakingesnius sprendimus ir mažinti ekologinį pėdsaką.

Aktyviai propaguojame sveiką gyvenseną ir suteikiame savo žmonėms įrankius, leidžiančius patirti geresnę savijautą ir laimingesnį gyvenimą. Mes remiame daugybę sporto veiklų ir siūlome savo žmonėms galimybę užsiimti sportine veikla. Atsižvelgiant į naujausius pasaulinius įvykius, psichikos sveikata tapo gyvybiškai svarbia tema. Siekdami pagerinti mūsų žmonių gyvenimo kokybę ir gerovę, siūlome dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) programas.

Mūsų pagrindinė veikla – padėti klientams vykdyti skaitmeninius pokyčius. Inovacijos yra tai, kas mus įkvepia ir padeda kurti vertę mūsų klientams. Naudodamiesi technologijomis ir debesų sprendimais, savo klientams siūlome novatoriškus įrankius jų kelionėje tvaresnės ateities link.