Gamesys Estonia


Kai prasidėjo mūsų partnerystė, abi įmonės buvo panašiame savo kelionės etape. Mes augome kartu, o augant visada reikia įdėti daugiau darbo. Mūsų bendradarbiavimas prasidėjo nuo to, kad kelis kartus per savaitę dirbome jų ofise kaip įmonės IT specialistas. Mūsų komandos darbuotojas padėjo jų įmonės vartotojams spręsti įvairius IT poreikius, mes pasiūlėme jiems „Išmaniųjų rankų“ paslaugą, kuriant IT sprendimus pagal „Gamesys Group“ instrukcijas. Ir, žinoma, net kelis kartus pasitelkėme savo know-how ir personalą perkeliant „Gamesys“ biurus.

Skaityk

Mapri


„Mapri“ ir „Primend“ bendradarbiavimas buvo ką tik prasidėjęs, kai pasaulį netikėtai sukrėtė Covid-19 pandemija. Sudėtingos aplinkybės šiek tiek apsunkino įprastą pasiruošimo etapą, o tai sukėlė ir tam tikrų iššūkių paslaugų teikimo procese. Tačiau netrukus buvo įsivardintos visos esminės problemos, sutvarkyta IT tinklo infrastruktūra, įdiegtos debesų paslaugos, atlikta inventorizacija ir priežiūra. Ir dar kartą paaiškėjo, kad net iš pirmo žvilgsnio mažos smulkmenos ir veiklos gali būti labai vertingos – pavyzdžiui, prie „Mapri“ darbuotojų kompiuterių buvo prijungtas „Primend“ pagalbos tarnybos telefono numeris, o tai paskatino efektyviau bendrauti, suteikė galimybę greičiau informuoti apie skubias problemas.

Skaityk

FINCI


„Pagalba, kurią suteikė „Microsoft“ partneris „Primend“, padėjo mums sklandžiai ir nematomai pereiti prie „Azure“ debesies paslaugų. Šis žingsnis leidžia FINCI pasiūlyti savo klientams aukščiausios kokybės finansines paslaugas, sukurtas naudojant greitesnę, judresnę ir saugesnę debesų infrastruktūrą, – sakė FINCI generalinis direktorius Mihails Kuznecovs. – „Primend“ komanda gerokai palengvino gyvenimą, buvo tikrai malonu dirbti kartu.“ 

Skaityk

Coca-Cola HBC Poland & Baltics


Kadangi įmonė jau daugelį metų sėkmingai naudojasi „Microsoft 365“ pranašumais, naują sprendimą kurti nuspręsta „Power“ platformoje. Taikant šį sprendimą, turėjo atsirasti mobilioji programėlė, kurią klientų atstovai galėtų naudoti sudarydami sutartis su klientais pagal iš anksto nustatytą pardavimo sutarties šabloną, naudodami tik skaitmeninius įrankius ir sprendimus.

Skaityk

„Autorsoft“


„Dėl to, kad savo serverį perkėlėme į „Primend“ debesį, aš asmeniškai turiu daug daugiau laisvo laiko. Dabar daugiau laiko galiu skirti savo tiesioginiam darbui ir klientų poreikių tenkinimui. Kai man ko nors reikia, aš tiesiog parašau prašymą ir paprastai jis gana greitai išpildomas. „Primend“ komanda yra tikrai paslaugi ir patikima. Labai jums ačiū už tai!“

Skaityk

„SYNLAB Estija“


„SYNLAB Estija“ IT vadovė Signe Jancis: „Iš esmės, mums reikėjo didelio masto ir sudėtingo IT projekto, kuriame svarbus kiekvienas elementas. Sėkmę užtikrino tai, kad sistemos buvo pasirengusios laiku pateikti reikiamus duomenis, kad buvo galimybė naudotis vizualizacijos programomis ir sąsajomis tarp susijusių sistemų. „Power BI“ sprendimas, kurį per trumpą laiką sukūrė „Primend“, buvo patogus, lengvas ir saugus būdas Pasaulio ralio čempionato organizatoriams ir komandoms. Dėl sklandaus bendradarbiavimo, greitų ir profesionalių „Primend“ veiksmų, laiku turėjome galutinę platformą.

Skaityk

„ERGO Insurance SE“


Bendrovei „ERGO Insurance“ „Primend“ padėjo įdiegti „Office 365“, užtikrino duomenų perkėlimą iš „IBM Lotus Domino“ ir „Exchange“ serverio bei padėjo pritaikyti tinkamus saugos sprendimus.

Skaityk

Let's Do It Foundation


Bendradarbiauti su „Primend“ pradėjome 2019 m., kai šiuos partnerius mums rekomendavo „Microsoft“ padalinys Estijoje. „Primend“ padėjo mums greitai išspręsti domeno keitimo ir „Azure“ valdymo problemas.

Skaityk

Elering


Kartu viskas daug paprasčiau. Sklandus bendradarbiavimas ir solidi „Primend“ patirtis diegiant debesų kompiuterijos paslaugas, leidžia mums džiaugtis rezultatais.

Skaityk

Timbeco


„Primend“ ir TIMBECO bendradarbiavimas prasidėjo prieš kelerius metus, kai įmonė nusprendė naudoti palyginti naujus to meto debesų kompiuterijos sprendimus.

Skaityk

TOPAUTO


TOPAUTO yra klientas, kuriam „Primend“ teikia pilno aptarnavimo paslaugą. TOPAUTO yra automobilių pardavėjas, naudojantis „Automaster“ valdymo sistemą. „Automaster“ yra vadinamosios senosios kartos sprendimas, reikalaujantis labai greito atsarginio kopijavimo, greito kopijų atkūrimo ir labai aukšto lygio techninių žinių. TOPAUTO „Automaser“ sistemą laiko „Primend Cloud“ debesyje. 

Skaityk

Inchcape Motors


„Mūsų IT partneriai, „Primend“ komanda, sutelkia dėmesį į mūsų įmonės IT poreikius, padeda „Inchcape“ siekti verslo tikslų ir teikti savo klientams jų lūkesčius atitinkančią paslaugą.“ „Inchcape Motors“ šiuo metu yra didžiausia pasaulyje nepriklausoma tarptautinė įmonių grupė. Bendrovė specializuojasi mažmeninėje prekyboje transporto priemonėmis, kurių istorija siekia 1847 metus. „Inchcape Motors“ veikia 26 šalyse ir atstovauja 32 prekių ženklus. „Inchcape“ aptarnauja tūkstančius klientų. Įvairiose pasaulio vietose kas dvi minutės parduodama transporto priemonė. Mūsų regione „Inchcape Motors“ turi atstovybes Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Suomijoje. Bendras darbuotojų skaičius yra apie 500. Siekiant užtikrinti sklandų darbo organizavimą ir siekti įmonės tikslų, bendrovėje yra užtikrinami verslą palaikantys aukščiausio lygio IT sprendimai. „Primend“ džiaugiasi būdama „Inchcape“ IT partneriu. 

Skaityk

KAPITEL


KAPITEL yra viena didžiausių nekilnojamojo turto bendrovių Baltijos šalyse, daugiausiai dėmesio skirianti biurų ir komercinio nekilnojamojo turto projektų valdymui. Įmonė yra vystytojas, investuotojas ir valdytojas. KAPITEL veikia sostinėse – mūsų įmonės įsikūrę Taline, Rygoje, Vilniuje, Prahoje ir Amsterdame. Dirba daugiau nei 50 žmonių. 

Skaityk

Advokatų kontora „WALLESS“


WALLESS advokatų kontora tai patyrusių komandų tinklas, turintis biurus Taline, Tartu, Rygoje ir Vilniuje. Jų kasdienė veikla – padėti klientams spręsti įvairius sandorius, konsultuoti verslo klausimais ir tarpininkauti sprendžiant ginčus. Kalbant apie investicijas į šiuolaikines technologijas ir darbo procesus, skirtinguose miestuose veikiantys bendrovės biurai turi bendrą strategiją. Norint užtikrinti efektyvią darbo eigą, prireikė geros duomenų mainų programinės įrangos, o „Office 365“ pasirodė esanti geriausias sprendimas. Įdiegus šią platformą, WALLESS netruko pastebėti, kaip padidėjo verslo srautai ir klientų pasitenkinimas.

Skaityk

ETS NORD


Spartus ETS NORD augimas ir plėtra į naujas rinkas aiškiai parodė, kad įmonei reikalingas naujas sprendimas, kuris leistų nuodugniai stebėti ir analizuoti visos įmonės pardavimų rezultatus. Iš galimų skirtingų sprendimų pasirinkome „Primend“ IONO paslaugą, kuri sužavėjo patogumo ir kainos santykiu. IONO privalumas yra ir tai, kad galime naudoti ir jau žinomas, ir naujausias debesijos paslaugas, o mokėti tik už realiai naudojamus išteklius ir funkcijas, t. y. naudotis ir „Microsoft Power BI“, ir darbuotojams gerai pažįstama bei mėgstama „Excel“ programa ataskaitoms ruošti.

Skaityk

TREV2 GROUP


„TREV-2 Group“ yra pirmaujanti Estijos įmonė, užsiimanti inžinerinių ir techninių objektų statyba ir priežiūra, modernizavusi didelę dalį Estijos kelių tinklo. Bendrovė turi biurus visoje Estijoje – Taline, Põlvoje, Raploje ir Jõgevoje. Juose dirba apie 350 darbuotojų. Maždaug 200 iš jų kasdieniniam darbui reikalinga informacinių technologijų programinė įranga, licencijos ir kt. Būtinybę kreiptis į „Primend“ paskatino noras sumaniai ir kruopščiai modernizuoti įmonės informacines technologijas, kad verslo procesai taptų efektyvesni.

Skaityk