Mes ieškojome partnerio, kuris padėtų mums spręsti IT problemas. Tikslas buvo pristatyti naujas paslaugas ir patobulinti įmonės vidaus darbo procesus, kad būtų užtikrintas sklandus bendradarbiavimas ir verslo sėkmė. ​​Mes pasiekėme tai, ko norėjome, derindami „Primend Cloud“ ir „Microsoft“ debesų paslaugas. 

KAPITEL yra viena didžiausių nekilnojamojo turto bendrovių Baltijos šalyse, daugiausiai dėmesio skirianti biurų ir komercinio nekilnojamojo turto projektų valdymui. Įmonė yra vystytojas, investuotojas ir valdytojas. KAPITEL veikia sostinėse – mūsų įmonės įsikūrę Taline, Rygoje, Vilniuje, Prahoje ir Amsterdame. Iš viso įmonėje dirba daugiau nei 50 žmonių. 

„Primend“ ir KAPITEL bendradarbiavimas yra ilgalaikis. „Primend“ padėjo KAPITEL konsoliduoti serverio paslaugas į „Primend Cloud“ duomenų centrą, įvairias sistemas sujungti į vieną sistemą ir pristatė „Office 365“, „Teams“ ir „SharePoint Online“ intranetą bei dokumentų valdymą. Finansinėms ataskaitoms KAPITEL naudoja „Microsoft NAV“ sprendimą, esantį „Azure“ pakete, o ataskaitas teikia per „PowerBI“. 

KAPITEL yra geras pavyzdys, kaip geriausiai išnaudoti hibridinį debesį, kuris yra „Primend Cloud“ ir „Microsoft Azure“ viešojo debesies derinys.