Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Internetinis seminaras | Kodėl svarbu numatyti IT išlaidų biudžetą?

Kas? Tadas Jankauskas | Primend
Kada? 2023 m. lapkričio 15 d. 10:00:00
Kur? Teams Live


Kiekvieną rudenį „Primend“ su savo klientais kalbasi apie plėtros galimybes ir rengia  pasiūlymus, kurių tikslas – padėti klientams tiksliau įsivertinti ateinančių metų IT išlaidas ir parengti biudžetus.

Internetiniame seminare Tadas Jankauskas apžvelgs šią temą tiek iš technologinės, tiek iš klientų perspektyvos. 

  • Kalbėsime apie tai, į ką reikėtų atsižvelgti sudarant IT biudžetą;
  • Kodėl apskritai būtina susiplanuoti  IT išlaidas?
  • Kokiam laikotarpiui tikslinga biudžetuoti?
  • Kurioje biudžeto eilutėje šiandien yra IT išlaidos?
  • Į kokias temas reikėtų atsižvelgti rengiant biudžetą?
  • Be abejo, aptarsime ir tai, kada geriau pirkti, o kada nuomotis IT įrangą (CAPEX vs. OPEX).


Sudaryti įmonės IT išlaidų biudžetą naujiems metams yra svarbu, nes tai padeda įmonei efektyviai planuoti ir valdyti technologinius išteklius bei investicijas ir išvengti nenumatytų išlaidų.

IT biudžetas taip pat yra svarbi bendros įmonės strategijos dalis, padedanti užtikrinti, kad technologijos padėtų įgyvendinti įmonės tikslus ir strategines iniciatyvas, pvz.:

  • tai leidžia įvertinti IT išlaidų apimtis ir jas kontroliuoti, atsižvelgiant į įmonės finansinę padėtį ir strategiją;
  • padeda planuoti ateitį ir nuspręsti, kokios technologinės investicijos yra būtinos;
  • padeda nustatyti galimą riziką, kuri gali kilti dėl technologinių sistemų gedimų ar saugumo pažeidimų;
  • priverčia įvertinti dabartines IT išlaidas ir ieškoti būdų, kaip jas sumažinti arba padidinti efektyvumą.

Apskritai, IT biudžeto sudarymas padeda įmonei pasiekti geresnę kontrolę, efektyviau naudoti išteklius ir strategiškai planuoti, o tai yra labai svarbu šiuolaikiniame technologijų valdomame verslo pasaulyje.

 

Tadas Jankauskas | UAB „Primend“ pardavimo vadovas

Tadas Jankauskas yra „Primend“ pardavimo vadovas, turintis ilgametę patirtį dirbant su debesijos paslaugų bei „Microsoft“ licencijų konsultacijomis ir pardavimais.