Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Kibernetinės atakos simuliacija

Kibernetinių atakų simuliacija leidžia Jums atlikti realistiškus atakos scenarijus, kurie padeda nustatyti ir surasti pažeidžiamus vartotojus prieš tikrai atakai paveikiant visą jūsų organizaciją. Geresniems rezultatams pasiekti atliekame atakos simuliacijas kartu su kibernetinio saugumo mokymais: 

Prieš mokymus surengiant atakos simuliacija mes galime identifikuoti pažeidžiamiausius vartotojus bei atkreipti didesnį jų dėmėsį mokymų metu. Po antrosios simuliacijos matome vartotojų pažangą bei  mokymų naudą. 

Modeliuojant saugumo priemones, išbandomos įvairios į vartotoją nukreiptos technikos. Keletas jų apžvelgiamos apačioje. 

  • Identifikavimo informacijos gavimas: užpuolikas siunčia pranešimą, įskaitant URL, nukreipiantį vartotojus į svetainę (dažnai gerai žinomo prekės ženklo). Tikslas – pavogti neskelbtiną informaciją.
  • Kenkėjiškos programos prisegtukas: užpuolikas siunčia gavėjui pranešimą su prisegtuku, kurį atidarius naudotojo įrenginyje paleidžiamas atsitiktinis kodas, kad užpuolikas galėtų dar giliau pasinerti į įmonės tinklą.
  • Pridėta nuoroda: hibridinis pranešimas, kuriame užpuolikas siunčia el. laišką su prisegtu URL.
  • Kenkėjiškos programos nuoroda: užpuolikas siunčia pranešimą su nuoroda į vartotojui žinomą failų bendrinimo svetainę (pvz., SharePoint Online arba Dropbox). Spustelėjus nuorodą, paleidžiamas atsitiktinis kodas, leidžiantis užpuolikui įsiskverbti į įmonės tinklą.
  • Drive-by-URL: užpuolikas siunčia pranešimą su URL. Jį spustelėjus, vartotojas nukreipiamas į tinklalapį, kuris savo ruožtu bando vykdyti foninį kodą, kad surinktų informaciją apie gavėją arba paleistų atsitiktinį kenkėjišką kodą jo įrenginyje.

Būtina sąlyga prieš pradedant simuliaciją – turėti galiojančią „Microsoft Defender“, skirtos „Office 365“ (2 planas), licenciją. Ją galima įsigyti tik simuliacijos laikotarpiui, kuris yra 1 mėnuo.

Simuliacijos metu „Microsoft 365“ aplinkoje atliekami atitinkami nustatymai. Simuliacija vykdoma 1 mėnesį, po to sukuriama ataskaita.t.

Investicijos:

„Microsoft Defender“, skirta „Office 365“ (2 planas): 5 € vienam vartotojui už 1 mėnesį
Paslaugos sąranka ir rezultatų ataskaita: 1200 €

Gaukite pasiūlymą

Atsisiųskite produkto aprašą