Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Microsoft Inspire 2023“ santrauka | AI transformacija

Autorius: Tõnis Tikerpäe Laikas: 2023 m. rugpjūčio 04 d.

„Primend“ yra pripažinta „Microsoft 2023 metų partneriu“ Estijoje. Pasidžiaugti šiuo apdovanojimu buvome pakviesti į „Microsoft“ metinę konferenciją „Inspire 2023“. Štai keletas svarbiausių temų ir minčių, kurias pristato mūsų „Microsoft Cloud Solutions“ plėtros vadovas Tõnis Tikerpäe.

Pagrindinė „Microsoft Inspire 2023“ konferencijos žinutė neabejotinai yra AI transformacija. „Microsoft“ terminais, visos su dirbtiniu intelektu susijusios paslaugos vadinamos „Copilot“, ir čia yra keletas įdomių paslaugų, kurios buvo pridėtos arba teikiamos su AI funkcionalumu.Tõnis Tikerpäe Inspire 2023

Microsoft 365 Copilot

„Microsoft 365 Copilot“ yra tarsi draugiškas asistentas, padedantis išmaniau ir greičiau dirbti kompiuteriu. Pasitelkiant sumanias technologijas, asistentas teikia siūlymus rašant el. laiškus, kuriant dokumentus ar atliekant kitas užduotis. Jis gali pasiūlyti žodžius, frazes ir net ištisus sakinius, taip padėdamas taupyti laiką ir palengvindamas darbą. Tai tarsi paslaugus partneris, užtikrinantis, kad viską darytumėte geriausiu įmanomu būdu!

Ką „Microsoft Copilot“ gali padaryti jūsų naudojamose programose?

  • „Word“: padeda padaryti santraukas, sukurti ir redaguoti dokumentus. Jis taip pat pateikia naudingus pasiūlymus, kaip pagerinti rašymą.
  • „Excel“: šioje programoje „Copilot“ padeda įgyti naujų žinių, patraukliai vizualizuoti duomenis, nustatyti duomenų šablonus ir kurti „Python“ darbo eigas.
  • „PowerPoint“: čia „Copilot“ funkcija paverčia idėjas išsamiais pristatymais su instrukcijomis natūralia kalba. Tai taip pat padeda apibendrinti ilgus pristatymus.
  • „Outlook“: „Copilot for Outlook“ padeda tvarkyti pašto dėžutę. Be to, jame apibendrinami pokalbiai ir pateikiami atsakymų pasiūlymai.
     

Power Automate Process Mining

Tai išmanus „Microsoft“ įrankis, apžvelgiantis, kaip įmonėje vyksta darbai. Specialios technologijos išstudijuoja ir nupiešia bendrą vaizdą – kokius žingsnius darbuotojai atlieka užduotims atlikti. Tai padeda įmonei aptikti vietas, kurias galima koreguoti, kad darbai būtų atliekami greičiau, lengviau ir efektyviau.

PowerApps Copilot

Galite sukurti programą, įskaitant joje esančius duomenis, tiesiog nusakydami, ko jums reikia, per kelis pokalbio veiksmus!

Bing Chat Enterprise

Tai „Microsoft“ sukurta komunikacijos priemonė, padedanti įmonės darbuotojams kalbėtis ir dalytis informacija. Tai tarsi pokalbių programėlė, skirta tik darbui. Ji leidžia darbuotojams lengvai siųsti žinutes, skambinti vaizdo skambučiais ir bendradarbiauti įgyvendinant projektus, todėl komandinis darbas tampa sklandesnis ir greitesnis.

Microsoft Security Copilot

Pirmasis saugumo produktas, leidžiantis saugos kūrėjams judėti AI greičiu ir mastu. „Security Copilot“ sujungia pažangų didelės kalbos modelį (LLM) su specifiniu „Microsoft“ saugos modeliu. Šis specifinis saugos modelis apima vis didesnį saugumo įgūdžių rinkinį, o informaciją jam teikia unikali „Microsoft“ pasaulinė grėsmių žvalgyba ir daugiau nei 65 trilijonai kasdienių signalų. „Security Copilot“ taip pat teikia įmonės lygio saugą ir privatumą, nes veikia „Azure“ didelio masto infrastruktūroje.

Github Copilot 

...yra pažangus kodavimo įrankis, kurį sukūrė „Microsoft“ priklausanti „GitHub“. Tai tas pats, lyg turėti  dirbtinio intelekto kodavimo bičiulį, padedantį kūrėjams greičiau ir su mažiau klaidų rašyti kodą. Kai rašote, „Copilot“ siūlo kodo fragmentus ir užbaigia eilutes, remdamasis kontekstu ir modelių supratimu milijonuose viešai prieinamų kodų saugyklų. Jis sukurtas tam, kad kodavimas būtų veiksmingesnis ir malonesnis, kad kūrėjams būtų lengviau kurti programinę įrangą ir įveikti kodavimo iššūkius.

Viva Copilot 

...pasitelkia naujos kartos AI privalumus, kad paspartintų našumą, kur įsitraukimas ir produktyvumas lemia geresnius verslo rezultatus ir sėkmę.

Microsoft Sales Copilot 

„Microsoft Sales Copilot“ yra pirmasis pasaulyje santykių su klientais valdymo sistemos (CRM), įmonės išteklių planavimo (ERP) ir „Microsoft Power Platform“ gidas.

Windows Copilot

Centralizuota AI pagalba, padedanti žmonėms lengvai imtis veiksmų, atlikti užduotis ir dar daugiau.

Azure OpenAI 

Šis įrankis išsiplėtė iki Vakarų Europos duomenų centro – „Azure Open AI“ yra „Microsoft“ teikiama paslauga, leidžianti kūrėjams savo programose naudoti galingą dirbtinį intelektą. Tai tarsi protingas pagalbininkas, galintis suprasti ir reaguoti į tokius dalykus kaip kalba ir vaizdai. Naudodami „Azure OpenAI“ programuotojai gali patobulinti savo programas ir padaryti nuostabių dalykų, kurių anksčiau nebuvo įmanoma padaryti!

Sales Copilot 

Tai vaidmenimis pagrįstas gidas pardavėjams, suteikiantis galimybę padidinti produktyvumą ir individualizuoti sąveiką su klientu taip, kad būtų galima padidinti sandorių skaičių. Sukurtas kaip pardavėjo kompanionas, „Sales Copilot“ gali būti pasiekiamas naudojant tokius pardavimo įrankius, kaip „Outlook“, „Microsoft Teams“, ar „Dynamics 365 Sales“. Jis taip pat prisijungia prie kitų CRM sistemų, pvz., „Salesforce“.

Partneriams bus prieinama nauja „Microsoft AI“ debesijos partnerių programa ir dvi naujos specializacijos: „Intelligent Automation“ ir „Business Intelligence“.

Norėtumėte daugiau? Susisiekite su mumis!

 

Gaukite pasiūlymą

Prenumeruoti naujienlaiškį