„Primend“ pripažinta 2023 m. „Microsoft“ Metų partnerio Estijoje nugalėtoja

Autorius: Toomas Mõttus Laikas: 2023 m. birželio 28 d.

„Primend“ šiandien paskelbė laimėjusi 2023 m. „Microsoft“ Metų partnerio apdovanojimą Estijoje. Bendrovė pagerbta tarp geriausių „Microsoft“ partnerių pasaulyje už pademonstruotą meistriškumą diegiant naujoves ir įgyvendinant klientų sprendimus, paremtus „Microsoft“ technologijomis.

„Mums didelė garbė jau septintą kartą būti išrinktiems „Microsoft“ Metų partneriu Estijoje. Per devynerius veiklos metus likome ištikimi savo esminėms vertybėms – tai bendradarbiavimas ir sparti plėtra. Šis pripažinimas priklauso visiems primendiečiams, kurie kasdien sunkiai dirba keturiuose mūsų biuruose trijose Baltijos šalyse, kad būtų bendradarbiavimo verti partneriai. Savo klientams siūlome paslaugas, padedančias tobulinti jų verslą. Ačiū, mieli klientai, kad mumis pasitikite“, - sako „Primend Group“ generalinis direktorius Toomas Mõttus. 

„Microsoft“ Metų partnerio apdovanojimai skiriami „Microsoft“ partneriams, kurie per pastaruosius metus sukūrė ir pristatė išskirtines „Microsoft“ pagrindu veikiančias programas, paslaugas ir įrenginius. Apdovanojimai skirstomi į įvairias kategorijas, o apdovanotieji šiais metais išrinkti iš daugiau nei 4200 pateiktų nominacijų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių. Bendrovė „Primend“ pripažinta už išskirtinių sprendimų ir paslaugų teikimą Estijoje.

2023 m. „Microsoft“ Metų partneris Estijoje

„Sveikiname 2023 m. „Microsoft“ Metų partnerio apdovanojimų nugalėtojus ir finalininkus! Šių metų nugalėtojų novatoriški sprendimai ir paslaugos, darantys teigiamą poveikį klientams ir įgalinantys skaitmeninę transformaciją, rodo tai, ką galima padaryti pasitelkus „Microsoft“ debesijos galimybes“, – sakė Nicole Dezen, „Microsoft“ vyriausioji partnerė ir pasaulinių partnerių sprendimų korporacijos viceprezidentė. 

„Microsoft“ Metų partnerio apdovanojimai skelbiami kasmet prieš pasaulinę bendrovės partnerių konferenciją „Microsoft Inspire“, kuri šiais metais vyks liepos 18–19 d.
 

Prenumeruoti naujienlaiškį