„Microsoft“ modernaus darbo sprendimų partneris

Autorius: Laikas: 2023 m. birželio 12 d.

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad pagal „Microsoft Cloud Partner“ programą, gavome garbingą  Modernaus darbo sprendimų partnerio vardą (angl. Solutions Partner for Modern Work).  Ši programa yra skirta „Microsoft“ partneriams, kurie specializuojasi taikant „Microsoft 365“ sprendimus ir padeda klientams augti nuotolinio ar hibridinio darbo aplinkoje.

Tikime, kad augame kartu!

Vienas esminių mūsų įsitikinimų yra tai, kad technologijos suteikia daugiau galimybių. Ir, žinoma, nepamirškime mūsų įsipareigojimo klientų sėkmei... Klientų sėkmė yra mūsų veiklos pagrindas. Tai yra tvirtas mūsų įsipareigojimo šiai vizijai patvirtinimas, susijęs su mūsų įmonės galimybėmis, ištekliais ir didžiuliu savo srities žinių bagažu. Tai taip pat suteikia mums galimybę savo klientams teikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Su tuo susijusi veikla:

  • „Windows“ ir „Windows 365“ diegimo ir modernaus valdymo paslaugos;
  • „Microsoft Teams“, „Microsoft Teams“ įrenginių ir „Microsoft Teams“ kambarių diegimas, skatinimas ir valdymas, siekiant padėti klientams bendrauti ir bendradarbiauti;
  • paslaugų ir sprendimų teikimas, leidžiantis skaitmeniniu būdu įgalinti jūsų klientų pirmosiose gretose dirbančius darbuotojus;
  • darbuotojų patirties paslaugų ir sprendimų teikimas su „Microsoft Viva“;
  • pasirinktinių programų ir sprendimų diegimas „Microsoft 365“ platformoje, kad ši atitiktų konkrečius klientų poreikius.

Tai, kad mums suteiktas „Sprendimų partnerio“ vardas, rodo mūsų techninę kompetenciją ir gebėjimą pasiekti sėkmingų rezultatų, suderintų su „Microsoft Cloud“. Šis pasiekimas taip pat yra tvirtas įrodymas, kad esame įsipareigoję savo klientams ir jų verslo tikslams! 

Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie naująjį „Modern Work“ vardą ir kaip jį gauti, kviečiame tai padaryti čia.

Gaukite pasiūlymą

Prenumeruoti naujienlaiškį