Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Microsoft“ modernaus darbo sprendimų partneris

Autorius: Laikas: 2023 m. birželio 12 d.

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad pagal „Microsoft Cloud Partner“ programą, gavome garbingą  Modernaus darbo sprendimų partnerio vardą (angl. Solutions Partner for Modern Work).  Ši programa yra skirta „Microsoft“ partneriams, kurie specializuojasi taikant „Microsoft 365“ sprendimus ir padeda klientams augti nuotolinio ar hibridinio darbo aplinkoje.

Tikime, kad augame kartu!

Vienas esminių mūsų įsitikinimų yra tai, kad technologijos suteikia daugiau galimybių. Ir, žinoma, nepamirškime mūsų įsipareigojimo klientų sėkmei... Klientų sėkmė yra mūsų veiklos pagrindas. Tai yra tvirtas mūsų įsipareigojimo šiai vizijai patvirtinimas, susijęs su mūsų įmonės galimybėmis, ištekliais ir didžiuliu savo srities žinių bagažu. Tai taip pat suteikia mums galimybę savo klientams teikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Su tuo susijusi veikla:

  • „Windows“ ir „Windows 365“ diegimo ir modernaus valdymo paslaugos;
  • „Microsoft Teams“, „Microsoft Teams“ įrenginių ir „Microsoft Teams“ kambarių diegimas, skatinimas ir valdymas, siekiant padėti klientams bendrauti ir bendradarbiauti;
  • paslaugų ir sprendimų teikimas, leidžiantis skaitmeniniu būdu įgalinti jūsų klientų pirmosiose gretose dirbančius darbuotojus;
  • darbuotojų patirties paslaugų ir sprendimų teikimas su „Microsoft Viva“;
  • pasirinktinių programų ir sprendimų diegimas „Microsoft 365“ platformoje, kad ši atitiktų konkrečius klientų poreikius.

Tai, kad mums suteiktas „Sprendimų partnerio“ vardas, rodo mūsų techninę kompetenciją ir gebėjimą pasiekti sėkmingų rezultatų, suderintų su „Microsoft Cloud“. Šis pasiekimas taip pat yra tvirtas įrodymas, kad esame įsipareigoję savo klientams ir jų verslo tikslams! 

Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie naująjį „Modern Work“ vardą ir kaip jį gauti, kviečiame tai padaryti čia.

Gaukite pasiūlymą

Prenumeruoti naujienlaiškį