Pranešimas spaudai | „Bondora“ ir „Primend“ dviem mokykloms dovanoja kompiuterius

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2021 m. gruodžio 14 d.

Paprastai įmonės tam tikru dažnumu atnaujina savo turimą įrangą. Tačiau ne visi naudoti kompiuteriai verti atsidurti kompiuterių kapinėse. Visada atsiranda žmonių, kuriems reikia pagalbos, o tinkami partneriai padeda surasti tinkamą sprendimą. „Bondora“ ir „Primend“ dėka Talino laisvoji Valdorfo mokykla ir Vändros gimnazija dabar turi 25 veikiančius stalinius kompiuterius.

„Jaunimo rankose – pasaulio ateitis! Būdama socialiai atsakinga įmonė, „Bondora“ nori suteikti vaikams galimybę kuo anksčiau mokytis technikos mokslų, todėl savo naudotus kompiuterius dovanojame dviem mokykloms. Tai darome norėdami paskatinti būsimuosius technologijų specialistus kuo anksčiau atrasti ir išnaudoti savo potencialą“, – sakė „Bondora“ prekės ženklo vadovas Silvers Koppel.

Mokykloms reikia gerų kompiuterių, o galimybės juos įsigyti dažnai yra ribotos. Savo partneriams, įmonei „Bondora“, pasiūlėme galimybę savo naudotus kompiuterius, kuriuos prižiūrėjo ir išvalė „Primend“, atiduoti mokykloms. 25 kompiuteriai su „Windows 10“ operacine sistema bus išdalinti dviem mokykloms: Vendros gimnazijai ir Valdorfo mokyklai (MTÜ Tuulemaa švietimo ir kultūros draugija). Kompiuteriai yra pilnai paruošti darbui ir nereikalauja jokių papildomų mokyklos investicijų.

„Labai džiaugiamės, kad su „Primend“ pagalba Vendros gimnazijai ir Vendros muzikos ir meno mokykla sulaukė tokio pasiūlymo. Esame dirbę su daugybe įmonių ir tai nėra įprasta, kad be jau sutartų produktų ar paslaugų mums būtų pasiūlyta dar kažkas papildomai. Kompiuteriai, kuriuos „Primend“ dėka gausime, suteiks papildomų galimybių muzikos mokyklos ir gimnazijos mokytojams tobulinti hibridinių studijų procesą. Tikimės, kad iš to gaus naudos visi – beveik 300 gimnazistų ir 78 muzikos mokyklos mokiniai. Esame dėkingi įmonėms „Bondora“ ir „Primend“ už rūpestį ir surastą būdą padėti mokykloms ir vaikams“, – sakė Vendros gimnazijos direktorė Marget Privits.

Talino Valdorfo mokyklos direktorius Stenas Kaldma taip pat dėkoja mokyklos vardu: „Labai džiaugiamės, kad tokie projektai įvyksta bendradarbiaujant. Tai didelė pagalba mūsų mokyklai. Tokių projektų dėka galime pagerinti mokymo kokybę. Šiemet Kalėdos mums atėjo kiek anksčiau, o elfai buvo tikrai stiprūs. Ne kiekvienas elfas gali pristatyti 10 kompiuterių. Bet du elfai, vardu „Primend“ ir „Bondora“, tai sugebėjo.“

Geros mintys ir darbai visada verti pastebėjimo ir pripažinimo. „Pamatėme galimybę ką nors nuveikti mokinių labui ir mūsų partnerė „Bondora“ mielai prie mūsų prisijungė. Kadangi „Bondora“ su mūsų pagalba keičia savo kompiuterinę įrangą į naują, kilo idėja, ką gero būtų galima padaryti su kompiuteriais, kurie lieka“, – sakė „Primend“ projekto vadovė Kristiina Vahter.

Pastebime ir palaikome savo bendruomenę. Žingsnis, kuris atrodo nedidelis vienai įmonei, gali būti reikšminga pagalba kitai. Jei galutiniai viso proceso naudos gavėjai yra vaikai, džiaugsmas dar didesnis. Linkime mūsų jaunimui sėkmės įgyjant naujų IT kompetencijų ir didelio alkio žinioms!

Prenumeruoti naujienlaiškį