Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Darbas „Primend“

MŪSŲ KOMANDA

„Primend“ komandos žmones vienija bendra aistra – mes visi dirbame tam, kad verslas būtų sėkmingesnis. Komandoje dirba visi specialistai, kurių tik gali prireikti – nuo patyrusių sistemos architektų ir projektų vadovų iki licencijavimo ekspertų ir aptarnavimo asų. Kartu mes galime sukurti sudėtingiausius IT sprendimus ir rasti naujų sumanių būdų, kaip, pasitelkiant išmaniąsias technologijas, padėti klientams pasiekti jų išsikeltus verslo tikslus ir palengvinti  kasdienybę.   

Susipažinkite su mūsų komanda

 

     

MŪSŲ DVASIA IR VERTYBĖS

Mūsų istorija prasidėjo nuo drąsos elgtis kitaip. Buvome keturi draugai, kurie įsirengė biurą be langų. Bet jau tada mus siejo bendras supratimas apie geriausią aptarnavimą, pagarbią konkurenciją ir darbą, kuris turi būti ir smagus!

Po 10-erių metų veikiame trijose Baltijos šalyse, o mūsų pranašumas – ne tik geriausi IT specialistai, bet ir galimybė pasiūlyti kokybiškas, tais pačiais principais ir pagrindais pagrįstas paslaugas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. O dirbti vis dar smagu!

Šiandien „Primend“ bendruomenei priklauso jau 100 primendiečių, o mes ir toliau augame.

 

Kaip tai nutiko?

Mūsų įmonės istoriją kūrė kiekvienas primendietis, kurį palaikėme pasitikėjimu ir žiniomis. „Primend“ kultūrą kasdien formuoja keturios pagrindinės mūsų vertybės, kurias suformulavome kartu su čia dirbančiais žmonėmis. Jei jums priimtinos mūsų vertybės ir manote, kad jos panašios į jūsiškes, labai tikėtina, kad galite būti vienas iš mūsų bendruomenės narių.

MŪSŲ VERTYBĖS

 

Kartu yra geriau

Tikime, kad palaikydami ir padėdami vieni kitiems galime pasiekti daugiau. Mūsų vadovavimo kultūra yra įtrauki ir rūpestinga. Visus darbuotojus visada įtraukiame į svarbius sprendimus, susijusius su mūsų kultūra ir principais.

Augimas įkvepia

Tobulėjimas ir mokymasis yra mūsų DNR dalis. Visada siekiame būti bent vienu žingsniu priekyje, kad savo klientams pasiūlytume tai, kas geriausia.

Geriausi išdrįsta būti kitokie

Mes nebijome daryti klaidų, nes tai yra geriausia mokymosi patirtis. Tačiau mes nenorime kartoti klaidų. Išdrįstame mąstyti ir elgtis kitaip ir prisiimame atsakomybę už savo pionieriškumą. 

Padedame žmonėms skristi

Mes galvojame apie didelius dalykus. Puoselėjame ambicingas idėjas ir jų įgyvendinimą. Mes padedame primendiečiams skristi, sudarydami sąlygas mokytis, tobulėti ir siekti naujovių. 

MES AUGAME IR MOKOMĖS

Būdami „Primend“, kiekvieną dieną mokomės ko nors naujo. Tai darome tam, kad padėtume šimtams Baltijos šalyse veikiančių įmonių augti ir tobulėti. Tobulėjimas ir mokymasis yra mūsų DNR dalis, nes kitaip ir būti negali. Kai prisijungsite prie „Primend“, mes to tikėsimės ir iš jūsų.Tobulėjimo laipteliai

Primendiečiai tiksliai žino, kur ir kaip gali tobulėti toliau. Tačiau jie patys gali rinktis savo kelią. Atsižvelgiant į darbuotojo pageidavimus, sukuriame jam karjeros kelią ir padedame augti, mokytis bei tobulėti. Sudarome sąlygas apmokamoms mokymosi dienoms, per kurias darbuotojas gali nesiblaškydamas susitelkti į naujų žinių įgijimą. Bent du kartus per metus rengiame bendradarbiavimo ir karjeros projektavimo pokalbius, kad paremtume jūsų pažangą. Savo sėkmę vertiname pagal tai, kiek per metus primendiečių palypėjo augimo laipteliais. „Primend TALKS & Trainers Club“

Tikime, kad dalijimasis žiniomis turi galią. Nesvarbu, tai investavimas, tapyba, debesų paslaugų saugos sprendimai ar „Power Platform“ programų kūrimas.
„Primend Trainers Club“ vienija žmones, norinčius perduoti žinias. Labai vertiname jų indėlį, todėl sukūrėme papildomų privalumų visiems vidiniams treneriams.Naujos pradžios

Tarp mūsų yra dešimtys darbuotojų, kuriems „Primend“ – pirmoji darbovietė IT srityje. Visus juos vienija ne tik bendros vertybės, bet ir noras mokytis ir tobulėti. Mūsų indėlis – skatinti ir palaikyti, nes žinome, kad įgūdžius galima tobulinti. Mes įdarbiname žmones, o ne įgūdžius.Pasaulis yra kaimas

Į mokymąsi žvelgiame plačiai ir ne tik profesiniu požiūriu. Mes manome, kad tai asmeninio tobulėjimo ir pasaulio pažinimo derinys. Jei jaučiate, kad norite dirbti kitoje šalyje, išmokti kažko visiškai naujo arba išvykti ir sugrįžti – esame pasiruošę padaryti viską, kad tai būtų įmanoma.

MŪSŲ DARBO VIETA YRA TEN, KUR YRA PRIMENDIEČIAI

Darbą organizuojame lanksčiai. Padedame suderinti darbo vietą su darbuotojo gyvenamąja vieta.

KAIP MES ĮDARBINAME DARBUOTOJUS

Mūsų įdarbinimas yra paprastas ir greitas. Pradedame nuo fakto, kad pirmiausia įdarbiname žmones, o ne įgūdžius. Gerbiame į  „Primend“ besikreipiančių žmonių laiką ir teikiame jiems grįžtamąjį ryšį viso konkurso metu.


Žiūrėkite laisvas darbo vietas

Tačiau kas vyksta po to, kai pasidalijate su mumis savo gyvenimo aprašymu?

1. Susipažinimas 

Pirmiausia peržiūrime gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką. Jei jis tinka, organizuojame trumpą vaizdo pokalbį, kad abipusiai suprastume, ar siūlomos pareigos ir „Primend“, kaip darbdavys, jums tinka.

 

2. Iššūkis 

Kandidatuojantiems į tam tikras pozicijas skiriame namų darbų arba atliekame įgūdžių ir/arba asmenybės testus. Mes gerbiame žmonių laiką, todėl dažniausiai tai būna paprastos ir trumpos užduotys.

3. Susitikimas su vadovu

Išsamiau pristatome „Primend“ ir tikimės, kad prisistatysite ir jūs. Pokalbyje taip pat dalyvauja ir jūsų būsimasis vadovas. Susipažįstame su jūsų įgūdžiais ir patirtimi, taip pat vertybėmis. Šio susitikimo metu surengiama ir ekskursija po biurą, galimybė susipažinti su žmonėmis, su kuriais galbūt teks dirbti. Tuo metu kaip tik ir gali paaiškėti, tinkame mes vienas kitam arba ne. 

4. Sveikas atvykęs, naujasis „Primend“ komandos nary!

Dabar tik nuo jūsų priklauso, ar prisijungsite prie mūsų, kad kartu koptume į IT kalnų viršūnes. Atsiųsime jums darbo pasiūlymą, kurį galėsite apsvarstyti. Pasiūlyme nurodomos visos naudos, pagrindinės pareigos ir informacija apie darbą bei papildomas premijas.  

Karjeros galimybės

Mes visada ieškome puikių „Primend“ darbuotojų. Jei neradote tinkamos pozicijos tarp šiuo metu siūlomų, nepasiduokite – parašykite mums el. paštu cv@primend.com. Mes būtinai su jumis susisieksime!

PRAKTIKA

Primendiečiai sako, kad mūsų įmonė yra geriausia vieta pradėti IT karjerą. Daugelis šiandieninių vadovų ir geriausių specialistų į „Primend“ pateko pasinaudoję mūsų praktikos programa. Darome viską, kad praktika suteiktų patirties ir galimybę išbandyti save. Be to, visiems „Primend“ praktikantams siūlome papildomų naudų:

  • apmokėjimą už praktiką, 
  • telefono sąskaitos kompensaciją,
  • asmeninių mokymų programą,
  • įspūdingus komandos ir įmonės renginius,
  • asmeninį mokytoją ir mentorių,
  • tobulėjimo ir bendradarbiavimo pokalbius, skirtus tikslams nustatyti,
  • nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę ir visas lengvatas biure.

Domina „Primend“ praktika?

Jei domina praktika mūsų įmonėje, praneškite mums apie tai el. paštu cv@primend.com. Mes su jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau. Atkreipkite dėmesį, kad su visais praktikantais iš pradžių pasikalbėsime, o prireikus – pakviesime į darbą grupėse, kad išsiaiškintume abipusį tinkamumą.
 

GYVENIMAS DIRBANT „PRIMEND“

#LIFEINPRIMEND

Privalumai

Dirbant „Primend“, jūsų darbo užmokestis atitiks jūsų pareigas ir rinkos sąlygas. Puikiai įrengtame biure, kuriame laikomasi tvarumo principų, siūloma kava. Netgi su avižiniu pienu. Jei norite, galite rinktis ir kitų nealkoholinių gėrimų. Turėsite džemperį ir šlepetes, tiesą sakant, su savo vardu. Gerų ir kokybiškų įrankių ir vaisių. Taip, visa tai tiesa!

Be to, kas yra akivaizdu, sukūrėme naudas, kurios palaiko gerą savijautą ir sveikatą platesne prasme. Tai darome, nes tikime, kad mums tenka svarbus vaidmuo gerai darbuotojo savijautai bei darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrai.Įspūdingi komandos ir visos įmonės renginiai100 % kompensacija už nedarbingumo dienaspapildomos atostogų dienos („Incredible Leave“)Papildomos apmokamos atostogų dienos per svarbius gyvenimo įvykiusNuotolinio darbo galimybė ir parama tiek Lietuvoje, tiek užsienyjeFizinę ir psichinę sveikatą palaikantys renginiai ir paslaugosĮmonės akcijos svarbiems žmonėms, kurių indėlis reikšmingasTobulėjimo laiptai ir apmokamos mokymosi dienosprasmingi vidiniai mokymai ir galimybė tapti „Primend trenerių klubo“ nariu

MŪSŲ ISTORIJOS

Joosep's journey with Primend | 3 years

Joosep's journey with Primend | 3 years

This year signifies Joosep's third anniversary as the Head of Sales at Primend. Come and explore his journey!
Marion's journey with Primend | 5 years

Marion's journey with Primend | 5 years

This year marks the fifth year at Primend for our Employee Experience Specialist Marion. Join us in reading about her incredible journey with Primend.
Alpaca – Who? Where? Why?

Alpaca – Who? Where? Why?

As you all well know, nothing happens without a reason and there is a perfectly good explanation for everything. Here's a history of Primend alpacas.
Clouds and Palms: Kadi’s Adventures Here and There

Clouds and Palms: Kadi’s Adventures Here and There

Kadi began her user support internship at Primend in early February 2019. “My job interview wasn’t formal at all; in fact, we just chatted with Rene and Svea while sitting on the windowsill,” she says, thinking back on that time. On 1 May that same year, Kadi officially became a Primend employee and has been working for the company ever since. Who is Kadi, what are her dreams and what makes her always opt for plan B?
Have you met Mārtiņš? | Primend Latvia CEO

Have you met Mārtiņš? | Primend Latvia CEO

I think Primend is a super good place not just to work but have a second family, and every person should understand and appreciate it and do their best. I think it’s maybe this stubbornness, patience and motivation, and then really sky is the limit. With Primend there really are no limits.
Meet Kevin | SharePoint and Power Platform Expert

Meet Kevin | SharePoint and Power Platform Expert

I was faced with the dilemma of whether to become a road worker, a welder, or IT specialist (in Kevin’s family of 7 children, all of these three occupations are represented – ed.). I initially opted for road work, but I didn’t like it and then I went to study IT.
Back to Basics | Interview with the founders

Back to Basics | Interview with the founders

This is the short version of our history. We invite you on a walk down memory lane, to get us all up to date and give an insight into the essence of Primend. And here they are, our fantastic four: Toomas, Aleksei, Rene and Tõnis. Yes, they might cringe at that title and may prefer not to be set on a pedestal, but they are the four pillars of us. So let them tell the story.