Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Mūsų komanda

„Primend“ komandos žmones vienija bendra aistra – mes visi dirbame tam, kad verslas būtų sėkmingesnis. Komandoje dirba visi specialistai, kurių tik gali prireikti – nuo patyrusių sistemos architektų ir projektų vadovų iki licencijavimo ekspertų ir aptarnavimo asų. Kartu mes galime sukurti sudėtingiausius IT sprendimus ir rasti naujų sumanių būdų, kaip, pasitelkiant išmaniąsias technologijas, padėti klientams pasiekti jų išsikeltus verslo tikslus ir palengvinti  kasdienybę.   

 

Darbas „Primend“

Direktorius

Rene Kaalo

Pardavimo vadovas

Tadas Jankauskas

Pardavimo vadovas

Tadas Jankauskas

pardavimų vadovas Baltijos šalims

Joosep Truu

Vartotojų aptarnavimo specialistas

Gustas Daugirda

Vyresnysis vartotojų aptarnavimo specialistas

Vytautas Žukauskas

Vyresnysis vartotojų aptarnavimo specialistas

Milmante Gavrilovaite

Vartotojų aptarnavimo administratorius

Dominykas Mačiulis

klientų sėkmės vadovas Baltijos šalims

Maris Kaur

darbuotojų patirties vadovė Baltijos šalims

Lilian Nõlvak

rinkodaros vadovė Baltijos šalims

Helen Neudorf

finansų vadovė Baltijos šalims

Maarika Kuhi

plėtros vadovas Baltijos šalims

Heikko Kukk

infrastruktūros ir debesijos paslaugų vadovas Baltijos šalims

Kristo Karu