Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Primend Cloud 2.0

Norėdami savo klientams pasiūlyti naujas technologijas ir dar visapusiškesnę paslaugą, sukūrėme naują debesų platformą „Primend Cloud 2.0“.

Pirmoji tarp klientų išpopuliarėjusi debesų platforma sukurta prieš 10 metų. Įdiegę naują debesiją, galime pasiūlyti rinkoje unikalų trijų vietų sprendimą, t. y. serverių centrai ir atsarginių kopijų kūrimo sprendimas yra skirtingose vietose. Serverių prieglobos paslaugų teikėjais pasirinkome „Citic Telecom“, „Levira“ ir „Greenergy Data Centers“.

„Primend Cloud 1.0“ pagrįsta „HPE SimpliVity“, o „Primend Cloud 2.0“ – „Nutanix“ technologija. Abi šios technologijos yra novatoriškos hiperkonvergencijos technologijos, kurios užtikrina labai aukštą SLA, greitą disko erdvę (Flash, NMVe saugyklos) veikiančioms sistemoms, lankstumą kuriant ir talpinant sistemas ir labai greitą atkūrimą iš atsarginių kopijų. Turėdami dvi skirtingas platformas, galime pasiūlyti tinkamą technologiją programoms.

Su „Primend 2.0“ sprendimu siūlome naujų paslaugų. Klausydamiesi savo klientų ir neatsilikdami nuo to, kas vyksta pasaulyje, žinome, kad IT saugumas ir tęstinumas tapo itin svarbūs. Jei anksčiau pakakdavo serverio ir vietinės atsarginės kopijos, tai šiandien jau yra kitaip. Naudojant dviejų vietų sprendimą, galima sukonfigūruoti dviejų serverių centrų sprendimą, kai sugedus vienam serveriui, sistemos paleidžiamos iš kito serverių centro. Taip pat galime dalytis serverio paslaugomis tarp skirtingų debesijos paslaugų ir kurti atsargines virtualių serverių kopijas tiek vietoje, tiek iš duomenų centrų.

„Primend“ debesų paslaugų pranašumai lyginant su konkurentų paslaugomis:

Aktyvus / pasyvus sprendimas

Aktyvus-pasyvus sprendimas yra dviejų vietų sprendimas. „Disaster Recovery“ sprendimas tarp dviejų „Primend“ debesų reiškia, kad kai pagrindinis šaltinis neveikia, visos serverio paslaugos paleidžiamos iš antrinio šaltinio.

Aktyvus / aktyvus hibridinis debesies sprendimas

Aktyvus-aktyvus sprendimas tarp „Primend“ debesų ir viešojo debesies („Azure“, AWS ir kt.) reiškia, kad sistemos sinchroniškai veikia abiejuose debesyse. Šis sprendimas skirtas labai svarbioms verslo paslaugoms, kurioms taikoma aukšta SLA.

Trijų taškų atsarginės kopijos paslauga

„Primend Cloud“ pirminė pirmosios pakopos atsarginė kopija daroma serverių viduje, o tai suteikia itin greitas atkūrimo galimybes įvykus incidentui (nepriklausomai nuo serverio dydžio, serverį galime atkurti per kelias minutes). Kiekvieną naktį iš tame pačiame duomenų centre esančių serverių taip pat sukuriama vietinė atsarginė kopija. Klientui pageidaujant, atsarginę kopiją galima užsakyti ir ne domenų centre, t. y. atsarginę kopiją galima kurti ir už duomenų centro ribų, trečiojoje aplinkoje, pavyzdžiui, „Primend“ atsarginės kopijos aplinkoje (Estijoje ir / arba Olandijoj), „Azure“, „Amazon“, vietiniame kliento duomenų masyve.

„Kubernetes“ palaikymas

„Nutanix“ padeda dar labiau supaprastinti „Kubernetes“ operacijas ir valdymą naudojant „Nutanix Kubernetes Engine“. Įdiekite ir sukonfigūruokite gamybai paruoštas „Kubernetes“ klasterius su „Nutanix Kubernetes Engine“.

Mokėjimo modelis „Pay-as-you-go“

„Primend Cloud“ siūlo lanksčias paslaugas, o tai reiškia, kad mokate tiksliai už naudojamus išteklius, licencijas ir kitas paslaugas. Norint naudotis paslauga, nebūtina pasirašyti ilgalaikės įpareigojančios sutarties – paslaugos teikimą galite pradėti ir nutraukti, kada tik norite.

Itin greitas atkūrimas iš atsarginės kopijos

Naudojant „Primend Cloud“ visų serverių atsarginės kopijos kuriamos virtualaus serverio lygiu, o standartiniame sprendime išsaugoma 14 naujausių atsarginių kopijų. Dėl hiperkonverguoto sprendimo, nepaisant serverio dydžio, duomenis galime atkurti per kelias minutes. Tai užtikrina minimalią serverio prastovą įvykus incidentui.

Dubliuojama visa duomenų centro techninė įranga ir interneto ryšiai

Visa „Primend Cloud“ techninė įranga yra dubliuojama. Tai reiškia, kad sugedus įrangos komponentui, sistemos ir toliau veiks. Be to, abiejuose „Primend Cloud“ įrenginiuose dubliuojamas ir interneto ryšys, tad nutrūkus vienam ryšiui, per milisekundes jį perima kitas ryšys.

 

Gaukite pasiūlymą

Atsisiųskite produkto aprašą