Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Sistemų konsolidavimo ir sujungimo paslauga

Įmonių susijungimai (angl. mergers and acquisitionsM&A) ir jų sklandžios veiklos užtikrinimas reikalauja daug pastangų. Viena iš svarbiausių užduočių šiuo atveju yra įmonės IT sistemų perkėlimas į vieną platformą ir jų integravimas. Kad perkėlimas būtų kuo mažiau pastebimas ir būtų išvengta prastovų, „Primend“ specialistai įvertina abiejų kompanijų IT sistemas, aprašo procesus ir sukuria instrukcijas. 

Mes perkeliame el. pašto sistemas į bendrą platformą ir suvienodiname vartotojų prieigos reikalavimus pagal įmonės nuostatus. Sukuriame tikslią dokumentaciją ir apmokome darbuotojus, kad įmonė galėtų sklandžiai tęsti savo veiklą. 

Gaukite pasiūlymą