Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Microsoft 365

„Microsoft 365“ 

„Microsoft 365“ yra integruotas paketas, apjungiantis „Windows 10“, „Office 365“ ir „Enterprise Mobility + Security“. 

„Microsoft 365“ gerokai išplečia vartotojo darbo aplinkos galimybes. Įmonės gali suteikti vartotojams saugesnę prieigą prie korporatyvinių duomenų ir bendradarbiavimo įrankių, bet tuo pačiu užtikrinčiau kontroliuoti tiek duomenis, tiek įrenginius. Jūs galite kontroliuoti, kas pasiekia įmonės duomenis, kada, kaip ir iš kokio įrenginio. 

Duomenų saugumas yra didžiulis visų įmonių rūpestis, patenkantis į svarbiausių prioritetų sąrašą. Atsitiktiniai duomenų nutekėjimai ar saugumo pažeidimai gali kainuoti labai brangiai. „Microsoft 365“ yra vienas geriausių produktų, minimizuojantis šias rizikas. 

Dirbdama su skirtingo dydžio ir skirtingų sričių įmonėmis, „Primend“ komanda yra sukaupusi didelę visų „Microsoft 365“ darbo srautų planavimo ir diegimo patirtį.  

Kodėl verta rinktis „Microsoft 365“? 

„Microsoft 365“ suteikia vartotojams galimybę kontroliuoti visą duomenų ciklą organizacijoje ir išlaikyti duomenų kontrolę. Saugumo analizėms atlikti sistema naudoja dirbtinį intelektą ir turi automatizuotas priemones saugumo pažeidimams pašalinti.  

Pavyzdžiui, asmens tapatybės nustatymas prisijungiant ir galimo piktnaudžiavimo rizikos politika. 

„Azure AD“ įrankis analizuoja kiekvieną vartotojo prisijungimą. Analizės tikslas – aptikti įtartinus veiksmus prisijungiant. Pavyzdžiui, nustatoma ar prisijungiama naudojant anoniminį IP adresą, ar prisijungimas pradedamas iš nepažįstamos vietos. 

Bet kokie įtartini veiksmai, kuriuos aptinka „Azure AD“ sistema, traktuojami kaip rizikos atvejai. 

Remiantis prisijungiant nustatytais rizikos atvejais, „Azure AD“ sistema apskaičiuoja rizikos lygį. Rizika rodo, kokia tikimybė (maža, vidutinė ar didelė), kad prisijungia neteisėtas vartotojas. Tikimybė vadinama prisijungimo rizikos lygiu. 

Prisijungimo rizikos politika yra automatinis atsakas, kurį galite sukonfigūruoti konkrečiam prisijungimo rizikos lygiui. Nustačius įtartinus veiksmus, jūs galite užblokuoti prieigą prie savo resursų arba pareikalauti iš prisijungiančiojo įveikti papildomą kelių veiksmų autentifikavimo (MFA) užduotį ir tik tada gauti leidimą prisijungti. 

„Microsoft Enterprise Mobility + Security“ yra išmanioji mobiliųjų įrenginių valdymo ir saugos platforma. Ji padeda apsaugoti verslą ir suteikia darbuotojams naujas ir lanksčias darbo galimybes. 

Duomenų apsauga naudojant „Azure information protection“ (AIP) suteikia galimybę kontroliuoti įmonės duomenis, net jei duomenys yra už įmonės ribų. AIP yra debesies pagrindu sukurtas sprendimas, padedantis įmonei klasifikuoti ir, jei pageidaujama, apsaugoti dokumentus ir el. paštą, pritaikant klasifikavimą ir saugos žymas. Žymas gali automatiškai pritaikyti administratoriai, kurie nustato taisykles ir sąlygas, vartotojai arba derinant, kai vartotojams pateikiamos rekomendacijos. 

Be to, yra ir daugybė kitų saugos funkcijų. 

Apie „Microsoft 365“ 

„Microsoft 365“ turi dvi šeimas – „Microsoft 365 Business“ ir „Microsoft 365 Enterprise“. 

Žemiau pateikiame pagrindinių komponentų apžvalgą. 

Kas yra „Microsoft 365 Business“ 

„Microsoft 365 Business“ yra išsamus verslo produktyvumo ir bendradarbiavimo įrankių rinkinys, kuriame yra „Outlook“, „Word“, „Excel“ ir kiti nuolat atnaujinami „Office“ produktai. Galite apsaugoti darbo failus visuose „iOS“, „Android“ ir „Windows 10“ įrenginiuose naudodami įmonės lygio saugumo sistemą, kurią lengva valdyti. 

„Microsoft 365 Business“ skirta verslui iki 300 licencijų. Jei jums reikia daugiau licencijų, daugiau informacijos ieškokite „Microsoft 365 Enterprise“ dokumentuose. 

Mažo verslo saugumo poreikiai 

Jūsų verslo duomenys gali būti pažeidžiami įvairiais būdais. Pavyzdžiui, įmonės saugumui galite pakenkti jūs ar bet kuris darbuotojas, kai naudojate nepatikimus prisijungimo būdus arba peržiūrite įmonės duomenis skirtinguose įrenginiuose ir programose.  

Tiksliau tariant, jūsų organizacijai kyla grėsmė, kai: 

 • naudojama nepatikima arba silpna prisijungimo identifikavimo informacija;
 • naudojami nepatikimi įrenginiai su silpnu PIN kodu arba vartotojo turimi įrenginiai;
 • vartotojai gali nukopijuoti ir išsaugoti jūsų organizacijos duomenis į asmenines programas;
 • vartotojai įdiegia ir naudoja trečiųjų šalių programas su silpna apsauga;
 • neapdairiai naudojamasi el. paštu, pvz., dalijimasis neskelbtinais duomenimis, sukčiaujama, naudojamos kenkėjiškos programos ir kt.;
 • kai žmonės, kuriems neturėtų būti suteikta prieiga, gali susipažinti su dokumentais, kuriuose yra neskelbtina informacija. 

„Microsoft 365 Business“ padeda apsaugoti jūsų duomenis kiekvienu iš šių atvejų. Verslo duomenis apsaugančios saugos funkcijos išsamiai aprašytos šiame paveikslėlyje. 

Išsamų saugos funkcijų sąrašą rasite „Microsoft 365 Business Security Features“. Kai nustatysite „Microsoft 365 Business“, peržiūrėkite išplėstinės saugos politikos nustatymus, kad pradėtumėte naudoti saugos funkcijas, kurios nėra šios sąrankos dalis. Taip pat perskaitykite 10 geriausių „Office 365“ ir „Microsoft 365 Business“ apsaugos būdų, kurie pateikia išsamią apžvalgą, kaip sukurti apsaugą nuo kibernetinių nusikaltėlių ir įsilaužėlių.  

Kas yra „Microsoft 365 Enterprise“ 

„Microsoft 365 Enterprise“ yra išsamus ir išmanus sprendimas, leidžiantis kiekvienam vartotojui kūrybingai ir saugiai bendradarbiauti. 

Nors „Microsoft 365 Enterprise“ sukurtas didesnėms įmonėms, šis sprendimas gali būti naudojamas ir vidutinio dydžio bei mažose įmonėse, kurioms reikalingi pažangiausi saugos ir produktyvumo sprendimai. 

Komponentai 

„Microsoft 365 Enterprise“ komponentai 

„Office 365 Enterprise“  

Apima „Office 365 ProPlus“, naujausias „Office“ programas, skirtas jūsų PC ir „Mac“ („Word“, „Excel“, „PowerPoint“, „Outlook“ ir kt.) ir visą internetinių paslaugų rinkinį el. paštui, failų saugojimui ir bendradarbiavimui, susitikimams ir daugiau. 

„Windows 10 Enterprise“  

Tenkina tiek didelių, tiek vidutinių organizacijų poreikius, teikia vartotojams produktyviausią ir saugiausią „Windows“ versiją, o IT profesionalams leidžia naudoti visapusišką diegimą, įrenginių ir programų valdymą. 

Enterprise Mobility + Security (EMS)  

Apima „Microsoft Intune“, kuri yra debesų pagrindu sukurta įmonės mobilumo valdymo (EMM) paslauga, padedanti darbuotojams dirbti produktyviai, o tuo pačiu apsaugo įmonės duomenis. 

Planai 

„Microsoft 365 Enterprise“ galima rinktis iš trijų planų: 

E3 – apima „Office 365 Enterprise“, „Windows 10 Enterprise“ ir „Enterprise Mobility + Security“ (EMS); 

E5 – tai visos „E3“ plane esančios galimybės + pažangūs saugos, balso ir duomenų analizės įrankiai; 

F1 – sukurtas tam, kad pirmosios grandies darbuotojai turėtų įrankius ir išteklius, kurių jiems reikia geriausiems rezultatams pasiekti. Pirmos grandies darbuotojai yra pirmieji, kurie bendrauja su jūsų klientais ir atstovauja jūsų prekės ženklui ir vertybėms.  

Daugiau apie tai skaitykite kiekvieno plano funkcijų ir galimybių aprašymuose. 

Trumpa apžvalga 

„Microsoft 365 Enterprise“ schema yra pagrindinis dokumentas, kurį reikia peržiūrėti. Jame pateikiama: 

 • „Microsoft 365 Enterprise“ produktai ir savybės bei kaip jie atitinka savo vertybes;
 • „Microsoft 365 Enterprise“ planai ir jų komponentai;
 • pagrindiniai šiuolaikinės darbo vietos komponentai, kuriuos suteikia „Microsoft 365 Enterprise“; 
 • pagrindiniai „Microsoft 365 Enterprise“ verslo vertės scenarijai ir kokios paslaugos ir produktai juos įgalina;
 • priėmimo veiksmų planas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama „Microsoft 365 Enterprise“ diegimo vadovui. 

  

Gaukite pasiūlymą