Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Microsoft Teams

Palaikykite ryšį ir būkite organizuoti

Pasiekite daugiau darbe, mokykloje ir gyvenime, dirbdami kartu „Microsoft Teams“ platformoje. Keiskitės informacija vienu metu su visa komanda grupės pokalbiuose, virtualiuose susitikimuose, skambinant ar dalyvaujant vaizdo konferencijose. Pasidalykite savo nuomone ir asmeniniu indėliu. Siųskite gifus, animuotuosius paveiksliukus ir jaustukus susirašinėdami grupiniuose ar asmeniniuose pokalbiuose. Greitai susisiekite su jums reikiamu asmeniniu arba su visa grupe, įsitraukite į vaizdo skambutį ar bendrinkite ekraną – pagreitinkite sprendimo priėmimo procesus.  

 

Kalbėkitės – bendraukite efektyviau

 
 • Pritaikykite savo pranešimus naudodami išsamų teksto redagavimą, žymėkite žmones, kad atkreiptumėte jų dėmesį, naudokitės mėgstamomis programėlėmis pokalbiuose.
 • Sumažinkite netvarką el. pašte. Perkelkite trumpus atsakymus ir patvirtinimus iš el. pašto į greitus pokalbius, kur jiems ir vieta. Naudodamiesi tiesioginiais „Teams“ pranešimais, lengvai dalinkitės nuotraukomis ir dokumentais su konkrečiu asmeniu ar visa komanda.
 • Sutelkite komandos dėmesį. Organizuokite pokalbius, laikykite failus ir programas vienoje vietoje, kad visoje komandoje informacija sinchronizuotųsi, nepriklausomai nuo to, ar komandos nariai yra jūsų organizacijos darbuotojai ar partneriai už jos ribų. Patys spręskite, kurie komandos nariai kokiuose pokalbiuose gali dalyvauti ir kokį turinį gali matyti konkrečioje temoje.
 • Pokalbiai prieinami iš bet kur. Palaikykite ryšį ir bendradarbiaukite su kitais komandos nariais, kad ir kur bebūtumėte. Įrašykite balso pranešimus kada galite, atsakykite į konkrečius pokalbius iš savo mobiliojo įrenginio ir tinkinkite pranešimus, kad galėtumėte dalyvauti asmeniniu laiku.
 • Dirbkite kartu realiuoju laiku. Supaprastinkite bendradarbiavimą, dalinkitės failais per „Microsoft Teams“ ir būkite tikri, kad visi turi naujausią informaciją. Lengvai įkelkite dokumentus, nustatykite dalyvio teises ir kartu dirbkite naudodami „Office“ programas.
 

Bendradarbiaukite iš bet kur – dirbkite kartu

Su „Microsoft Teams“ visi gali bendrauti ir bendradarbiauti vienoje vietoje. Būkite organizuoti ir kokybiškiau bendradarbiaukite, turėdami galimybę visus savo pokalbiais, failus, susitikimus ir programas organizuoti ir matyti vienoje bendroje darbo erdvėje, kad ir iš kur jūs dirbtumėte.

 
 • Bendraautorystė. Būnant „Teams“ sistemoje, galima dirbti kartu su tuo pačiu failu realiuoju laiku, naudojant momentinį automatinį sinchronizavimą ir versijų istorijos stebėjimą.
 • Vertimas. Sklandžiai bendraukite su žmonėmis iš viso pasaulio, naudodamiesi tiesioginiu pokalbio ir kanalo žinučių vertimu. Palaikomos 35 kalbos.
 • Privatūs kanalai. Kalbėkitės privačiai su komandos pogrupiu ir kontroliuokite prieigą prie failų ir užrašų.
 • Visos organizacijos komanda. Suburkite savo organizaciją į vieną komandą, kad visi būtų informuoti ir turėtų galimybę pasisakyti.
 • Programos ir darbo srautai. Patobulinkite bendradarbiavimą ir supaprastinkite verslo procesus naudodami mėgstamas programėles, kurias rasite „Teams“.
 

Susitikimai internetu

 
 • Naudodamiesi „Microsoft Teams“ galite dirbti nuotoliniu būdu ir tai daryti saugiai. Susisiekite su komanda kad ir kur bebūtumėte. „Teams“ platformoje garso ir vaizdo konferenciniais skambučiais organizuojamuose internetiniuose susitikimuose galite dalyvauti iš bet kurio įrenginio.
 • Vaizdo konferencija. Padarykite susitikimus asmeniškesnius ir skatinkite komandinį darbą virtualiai susitikdami su žmogumi akis į akį. Susitikite bet kokioje situacijoje, nesvarbu, jūs skambinate individualiai konkrečiam asmeniui, pristatote pardavimo kreives, rengiate komandos mokymus ar vadovaujate visos įmonės renginiui.
 • Renginiai gyvai. Organizuokite bet kokius susitikimus tiesiogiai – didelius susirinkimus, internetinius seminarus, visos įmonės renginius ir pristatymus, kuriuose gali dalyvauti iki 10 000 dalyvių jūsų organizacijoje ar už jos ribų. Visa tai galite padaryti naudodamiesi „Microsoft Teams“ galimybėmis organizuoti renginius gyvai.
 • Susitikimų įrenginiai. Naudodamiesi mūsų sertifikuotų partnerių, tokių kaip „Logitech“, „Lenovo“, „Jabra“, įrenginiais, organizuoti „Teams“ susitikimus ir prisijungti prie „Teams Rooms“ galite vienu prisilietimu.
  Erdvės paruošimas „Microsoft Teams“ susitikimams ►
  Asmeninis produktyvumo asistentas „Lenovo ThinkSmart View“ ►
  „Logitech“ sprendimai „Microsoft Teams“ susitikimus perkelia į kitą lygį ►
 

Užtikrinkite savo komandos saugumą

Užsitikrinkite visišką saugumą, turėkite administratoriaus kontrolę, atitiktį ir valdymą iš „Microsoft365“. „Teams“ programa yra integruota į „Microsoft 365“, o tai reiškia, kad jai būdingas įmonės lygio saugumas ir atitiktis, kurios jums reikia.

 
 • Užtikrintas pokalbių ir turinio saugumas.
 • Globalus „hyper-scale“ debesis, įskaitant galimybę lokalizuoti vietinius duomenis.
 • Lyderystė, laikantis EUMC, HIPAA ir kt. standartų.
 • Integruota informacijos apsauga naudojant „eDiscovery“ ir auditą.
 • Kelių pakopų autentifikavimas prisijungiant ir saugi svečių prieiga.
 • Visų aspektų tvarkymas ir viena nuosekli administratoriaus patirtis.

Skaityk Primend Cloud 2.0►

 

Gaukite pasiūlymą