Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Internetinis seminaras | Ką turėtumėte padaryti, kad būtumėte saugūs kibernetinėje erdvėje?

Kas? Tadas Jankauskas
Kada? 2024 m. vasario 07 d. 10:00:00
Kur? Teams Live

 

Ar žinojote, kad 95 % elektroninių nusikaltimų yra nukreipti į žmones, ne įrenginius? Nes būtent žmonės yra silpniausia kibernetinio saugumo grandis. Nusikaltėliai mielai išnaudoja žmogiškąjį faktorių, dažnai aplenkdami brangias technologijas ir įrangą. Jie stengiasi pelnyti pasitikėjimą apgaudinėdami aukas, kad šie atvertų duris kenkėjiškiems kėslams.

Internetinio seminaro metu apžvelgsime dažniausiai pasitaikančias kibernetinio saugumo rizikas ir pasakysime, ką galite padaryti, kad netaptumėte kibernetinių nusikaltėlių aukomis.

Aptariamos temos:

  • sukčių el. laiškai (angl. „phishing” / „spoofing“);
  • slaptažodžių vagystės;
  • šnipinėjimo ir reklama palaikomos programos;
  • viešas WiFi be slaptažodžio;
  • šlamštas;
  • socialinė inžinerija.

Žinoma, pateiksime ir taisykles, kurių reikia laikytis, bei veiksmus, kurių reikia imtis, kad apsisaugotumėte.

 

 

Tadas Jankauskas | UAB „Primend“ pardavimo vadovas

Tadas Jankauskas yra „Primend“ pardavimo vadovas, turintis ilgametę patirtį dirbant su debesijos paslaugų bei „Microsoft“ licencijų konsultacijomis ir pardavimais.