Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Privatumo politika

TIKSLAS

Privatumo politikos tikslas yra siekti „Primend“ verslo tikslų įgyvendinimo apsaugant partnerių ir asmenų privatumą. Privatumo politika apima visas „Primend“ veiklos sritis.

Atsakomybė už politikos formavimą ir politikoje įtvirtintų principų įgyvendinimą tenka įmonės valdybai. Valdyba deleguoja politikos įgyvendinimą darbuotojams tik įsitikinę, kad  įmonės darbuotojai yra tam tinkamai paruošti.

Duomenų privatumo politika prieinama darbuotojams intranete.

ĮVADAS

„Primend“ gerbia kiekvieno asmens teisę į nuomonės laisvę ir privatumą. Renkant ir tvarkant asmeninę informaciją, „Primend“ pateikia aiškias ir tikslias privatumo nuostatas.

DARBUOTOJŲ PRIVATUMAS

„Primend“ renka ir tvarko darbuotojų duomenis tiek, kiek tai yra būtina įsipareigojimams ir pareigoms atlikti, sistemos gedimų prevencijai ir atkūrimui bei įstatymų pažeidimų prevencijai.

PRIVATUMAS RINKODAROJE

„Primend“ vertina ir gerbia klientų privatumą ir deda visas pastangas, kad klientų asmens duomenys būtų tvarkomi teisėtai ir saugiai, įskaitant apsaugą nuo neteisėtos prieigos ir perdavimo.

Šios privatumo politikos nuostatose paaiškinama, kaip „Primend“, būdama duomenų valdytoju, tvarko įmonės klientų asmens duomenis pagal (ES) 2016/679 Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR).

Informacija, kurią renkame apie jus

Jūsų mums pateikta asmeninė informacija yra duomenys, kuriuos jūs pateikiate užpildydami įvairias mūsų registracijos formas ir atsiliepimus.

Jūsų nurodytą el. pašto adresą galime naudoti siunčiant informaciją apie įmonės naujienas, produktus ir paslaugas bei „Primend“ renginius, pavyzdžiui, internetinius seminarus ir vebinarus.

Pastaba: jūs galite bet kada atsisakyti mūsų naujienlaiškių. Instrukcijas, kaip tai padaryti, rasite naujienlaiškio apačioje. Jei savo naršyklėje sutikote su slapukais, jūsų slapukų informacija gali būti derinama su svetainėje jūsų pateiktais asmens duomenimis, kuriuos galime panaudoti siekdami pagerinti klientų patirtį.
 

Informacija, kurią renkame iš kitų šaltinių

Tai internete skelbiama viešai prieinama informacija apie jus. Tai gali būti tokie šaltiniai, kaip „LinkedIn“ ir kitos socialinės medijos paskyros, įskaitant jūsų darbovietės internetinę svetainę, kurioje gali būti pateiktas jūsų vardas, pavardė, pareigos, darbinis el. pašto adresas su įmonės domenu.

Nurodytą el. pašto adresą naudojame tik verslo tikslais: atnaujinant įmonės naujienas, informaciją apie produktus ir paslaugas, pranešimus apie „Primend“ renginius, pvz., seminarus, konferencijas ar vebinarus.

Pastaba: jūs galite bet kada atsisakyti naujienlaiškių prenumeratos. Instrukcijos kaip tai padaryti pateikiamos kiekvieno el. laiško apačioje. Jei naršyklėje įgalinote slapukus, jūsų slapukų informaciją galime derinti su duomenimis, kuriuos pateikėte mūsų svetainėje, siekdami pagerinti klientų patirtį.

Mes taip pat renkame informaciją, kaip lankytojai naudojasi svetaine ir kaip vartotojai naudojasi informacija per jūsų IP adresą, informaciją apie jūsų naršyklės nustatymus ir tai, kaip jūsų operacinė sistema naudoja puslapius. Ši informacija tvarkoma siekiant teisėtų interesų ir naudojama kuriant svetainės funkcijas ir turinį.

Jei jūsų asmeninę informaciją saugome ne dėl sutartinių įsipareigojimų, o, pavyzdžiui, gavę jūsų sutikimą prenumeruoti mūsų naujienlaiškius, registruojantis į internetinius seminarus ar konferencijas, tai darome tik teisėtais tikslams. Kai nelieka teisinių įsipareigojimų saugoti jūsų asmens duomenis, jie bus arba ištrinti, arba paversi anonimiškais.

Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos ar dėl mūsų asmens duomenų tvarkymo, arba norite susisiekti su mumis dėl savo asmens duomenų, parašykite mums adresu info@primend.lt