„Logitech“ sprendimai „Microsoft Teams“ susitikimus perkelia į kitą lygį

Sprendimai kiekvienai darbo vietai

„Logitech“ vaizdo bendradarbiavimo sprendimai yra skirti efektyviems „Microsoft Teams“ susitikimams organizuoti. Jie apima viską, ko reikia produktyviam susitikimui – nesvarbu, jis vyksta konferencijų salėje ar ekrane prie jūsų darbo stalo. Pagyvinkite bendravimą su „Logitech“ kambario ir asmeninės darbo erdvės sprendimais (Room and Personal Workspace Solutions) ir perkelkite „Teams“ patirtį į kitą lygį.

Išlaisvinkite komandų galią

Taip, tai lengva. Prijunkite ir jis veikia. Tai taip paprasta. Sertifikuotų „Logitech“ „Microsoft“ aplinkoms skirtų bendradarbiavimo įrankių portfelis yra pilnai išbandytas – jis užtikrina puikią vartotojo patirtį ir lengvesnį diegimą. Galbūt todėl IT administratoriams „Logitech“ produktai patinka taip pat, kaip ir vartotojams.

Kambario sprendimai

Naudodami „Logitech“ ir „Microsoft Teams“ galite transformuoti bet kurią susitikimų vietą. Galima rinktis mažas, vidutines ir dideles konfigūracijas. „Logitech“ kambario sprendimai, skirti bendradarbiavimui „Microsoft Teams“ platformoje, apima viską, ko reikia vaizdo susitikimams.

Pasirinkte pagrindinį rinkinį

Susijungia vienu paspaudimu. Lengva bendrinti turinį ir valdyti kambarį. Su „Logitech Tap“ „Microsoft Teams“ kambario sprendimais vaizdo susitikimai tampa lengvi ir patogūs.

Per USB prijungiamas jutiklinis valdiklis sukurtas darbo vietai. Keli montavimo variantai ir ilgas bei tvirtas kabelis, leidžiantis gražiai integruotis į bet kurią interjero vietą. „Plug and Play“ ryšys suteikia papildomą ekraną ir atveria duris naujoms programoms bei naujai vartotojo patirčiai.

Pasirinkite mažo kambario sprendimą

„MeetUp“ konferencijų kamera dar labiau pagerina „Logitech Tap Room Solutions“ vaizdo konferencijų patirtį. Ši kamera išsiskiria itin plačiu 120° matymo lauku, panoraminiu / pakreipiamu objektyvu, 4K Ultra HD ir 3 fotoaparato išankstiniais nustatymais. Integruotas garso takelis yra optimizuotas pokalbių kambariams. Trijų spindulių mikrofonai ir pritaikytas garsiakalbis užtikrina, kad visi dalyviai būtų matomi ir girdimi.

Pasirinkite didelio kambario sprendimą

„Rally Plus“ suteikia visus privalumus didesnėms erdvėms. Su dviem spindulius formuojančiais mikrofono korpusais ir dviem retų magnetų garsiakalbiais – tokioje erdvėje gali būti matomi ir beveik tobulai girdimi iki šešiolikos dalyvių. Papildomi mikrofonų korpusai (parduodami atskirai, daugiausia 7) gali pritaikyti „Rally“ konferencijų sistemą grupėms, kuriose yra iki 46 žmonių. Šis modulinis sprendimas puikiai tinka didelėms konferencijų salėms.

Gaukite pasiūlymą