Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

ZAB Dalderis&Repšs

Agris Repšs | Prisiekęs advokatas/partneris

Advokatų kontora „Dalderis & Repšs“ (buvusi „Repšs & partneriai“) teikia aukštos kokybės teisines paslaugas verslui ir privatiems asmenims. Įmonė specializuojasi krizių valdymo, specialių įgūdžių ir žinių reikalaujančių sudėtingų ginčų ir teisminių procesų srityse.

Siekdama užtikrinti aukščiausio lygio teisines paslaugas dinamiškame ir sudėtingame šių dienų verslo kontekste, advokatų kontora „Dalderis & Repšs“ pasitelkė „Primend“ IT specialistus. Pagrindinis šio bendradarbiavimo tikslas buvo sukurti tvirtą, gerai organizuotą ir saugią IT sistemą, užtikrinančią visapusišką tiek įmonės, tiek klientų duomenų apsaugą. Pradiniame mūsų partnerystės etape buvo atliktas išsamus esamos IT infrastruktūros ir procesų auditas, siekiant tiksliai nustatyti, kokie esminiai pokyčiai ir atnaujinimai yra būtini. 

Apsaugos priemonės saugiai vartotojo prieigai

Audito metu buvo nustatyta, kad viena pirmųjų užduočių – pagerinti vartotojų prieigos saugumą, pradedant dviejų žingsnių autentifikavimu. Buvo sustiprintos apsaugos priemonės, sumažinant neteisėtų bandymų prisijungti riziką ir apsaugant jautrius įmonės ir klientų duomenis pagal privatumo politiką.

Duomenų perkėlimas „SharePoint“

Kad verslo procesai ir darbo eiga būtų efektyvesni, biuro duomenys buvo perkelti į „SharePoint“ platformą. Tai leidžia „Dalderis & Repšs“ darbuotojams pasiekti įmonės duomenis iš bet kurios pasaulio vietos, užtikrinant didesnį darbo našumą ir efektyvesnį bendradarbiavimą.

Duomenų saugumo ir atsarginių kopijų proceso sukūrimas

Rūpindamasi „Dalderis & Repšs“ įmonės ir klientų duomenų konfidencialumu ir apsauga, „Primend“ ėmėsi veiksmų kibernetiniam saugumui gerinti. Sukurtas išsamus duomenų saugumo ir turinio atsarginių kopijų kūrimo procesas, sumažinantis kibernetinių atakų ir duomenų praradimo riziką.

Įgyvendintas stabilaus tinklo sprendimas 

Biurui augant, iškilo poreikis šiuolaikiškesniam tinklo sprendimui. 2022 m., kai buvo atidarytas naujasis „Dalderis & Repšs“ biuras, buvo įdiegtas naujas stabilaus tinklo sprendimas, atitinkantis geriausią šiuo metu esančią IT saugumo praktiką.

Reguliarus įrangos stebėjimas

Reguliariai vertindami IT infrastruktūrą, „Primend“ ekspertai gali laiku nustatyti galimas problemas, užtikrinti optimalų našumą, taip pat sumažinti pastoviai gresiančią riziką.

Draugiškas bendradarbiavimas

Vienas iš svarbių sėkmės faktorių sprendžiant ir plėtojant IT problemas yra neformalus, sąžiningumo principu pagrįstas dviejų įmonių bendravimas. Toks požiūris stiprina bendradarbiavimą, leidžia sėkmingiau ir operatyviau keistis idėjomis, aptikti problemines situacijas, priimti sprendimus ir įgyvendinti bendrus projektus.