Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Erdvės paruošimas „Microsoft Teams“ susitikimams

Erdvės paruošimas „Microsoft Teams“ susitikimams

Nesvarbu, jūs aktyviai naudojate „Microsoft Teams“ ar dar tik ketinate pradėti, pristatome jums sprendimą, kaip jūsų susitikimų kambarį paversti kur kas patogesne vaizdo konferencijų erdve.

Šiuolaikinės darbo aplinkos kokybė labai priklauso nuo to, kiek ji yra patogi komandiniam darbui. Vis daugiau užduočių atliekama bendradarbiaujant su skirtingų padalinių darbuotojais ir su geografiškai nutolusiais žmonėmis. Todėl šiandien ypač svarbu turėti įrenginius ir sprendimus, kurie ištrina atstumą ir padeda užtikrinti susitikimų efektyvumą.

Norintiems iš esmės pakeisti verslo susitikimus, verta atkreipti dėmesį į pažangiausią „Microsoft Teams“ susitikimų kambario sprendimą. Vienas iš esminių faktorių, padedantis užtikrinti sėkmę šių dienų dinamiškoje darbo aplinkoje – sklandus bendradarbiavimas ir veiksmingas bendravimas. Mūsų „Microsoft Teams“ susitikimų kambario pasiūlymas padės jums susitikimų patirtis pakelti į naujas aukštumas.

Kodėl verta rinktis „Microsoft Teams“ susitikimų kambario sprendimą?

 • Daugiau galimybių bendradarbiauti. „Microsoft Teams“ yra galinga bendradarbiavimo platforma, leidžianti visiems komandos nariams bendrauti, dalytis failais ir bendradarbiauti realiuoju laiku. Mūsų susitikimų kambario sprendimas „Teams“ galią leidžia perkelti į fizines susitikimų erdves. Taip bendradarbiavimas tampa lengvesnis ir leidžia užtikrinti, kad visi komandos nariai gautų tą pačią informaciją ir tuo pačiu metu.
 • Integruota patirtis. Mūsų susitikimų kambario sprendimas sklandžiai integruojamas su esama „Microsoft 365“ ekosistema, užtikrinant nuoseklią ir atpažįstamą patirtį visuose įrenginiuose ir platformose. Nesvarbu, prisijungiate prie susitikimo naudodami stalinį kompiuterį, mobilųjį įrenginį ar mūsų specialiai sukurtą susitikimų kambarį – visada turėsite prieigą prie tų pačių patikimų funkcijų.
 • Aukštos kokybės garsas ir vaizdas. Mūsų susitikimų kambario sprendimas aprūpintas naujausia garso ir vaizdo įranga, užtikrinančia aiškų ryšį. Atsisveikinkite su prastos kokybės skambučiais. Džiaukitės įtraukiančiais susitikimais, kuriuose kiekvieno dalyvio balsas girdimas aiškiai ir vaizdas matomas ryškiai, taip sukuriant patrauklią ir produktyvią aplinką.
 • Lengvas susitikimų valdymas. Naudojant mūsų intuityvų susirinkimų kambario sprendimą, labai paprasta valdyti ir planuoti susitikimus. Galite sklandžiai rezervuoti susitikimų kambarius, siųsti kvietimus dalyviams tiesiai iš „Teams“ sąsajos, sutaupydami laiko ir supaprastindami visą procesą.
 • Individualus pritaikymas ir integravimas. Suprantame, kad kiekviena organizacija turi unikalius poreikius, todėl ir mūsų susitikimų kambario sprendimas gali būti pritaikytas individualiai. Nuo pritaikytų patalpų konfigūracijų iki integracijos su trečiųjų šalių programomis ir patalpų valdymo sistemomis – užtikrinsime, kad sprendimas atitiktų jūsų verslo tikslus.

Mūsų posėdžių salės sprendimas:

„Primend“ specializuojasi teikti visapusiškus „Microsoft Teams“ susitikimų kambario sprendimus, kurie susitikimų erdves paverčia bendradarbiavimo centrais. Štai mūsų paslaugų apžvalga:

 • Konsultacijos ir projektavimas. Mūsų ekspertai įvertins jūsų posėdžių salės reikalavimus, atliks išsamią analizę ir sukurs pritaikytą sprendimą, kuris maksimaliai padidins „Microsoft Teams“ potencialą. Atsižvelgsime į jūsų kambario dydį, garso ir vaizdo poreikius bei integravimo galimybes, kad pateiktume sprendimą, geriausiai tinkantį jūsų aplinkai.
 • Techninės įrangos aprūpinimas. Pateiksime ir įdiegsime aparatūros komponentus, kurių prireiks sklandžiai susitikimo patirčiai sukurti. Tai aukštos kokybės kameros, mikrofonai, ekranai ir patalpų valdymo sistemos, užtikrinančios optimalų garso ir vaizdo našumą.
 • Kambario sąranka ir konfigūracija. Mūsų komanda atliks visą jūsų posėdžių kambarių sąranką ir konfigūraciją. Užtikrinsime tinkamą diegimą, ryšį ir integraciją su esama „Microsoft 365“ aplinka, užtikrindami sklandžią, rūpesčių nekeliančią patirtį.
 • Mokymai ir palaikymas. Suteiksime visapusiškus mokymus jūsų komandai, užtikrindami, kad darbuotojai mokėtų naudotis susitikimų kambario sprendimu. Be to, mūsų pagalbos ir palaikymo komanda bus pasiruošusi padėti jums iškilus klausimams ar problemoms. Visa tai tam, kad jūsų susitikimų nedrumstų nesklandumai.

Partnerystė su „Primend“

„Primend“ yra patikimas partneris prireikus transformuoti susitikimų erdves su „Microsoft Teams“ susitikimų kambario sprendimais. Su mūsų kompetencijomis, pasišventimu siekti meistriškumo ir nuoširdžiu noru prisidėti prie jūsų sėkmės, mes padėsime jums atskleisti tikrąjį bendro darbo susitikimų potencialą.

Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie „Microsoft Teams“ susirinkimų kambario sprendimą ir kaip galime jį pritaikyti prie konkrečių jūsų organizacijos poreikių. Kartu mes galime pakelti jūsų susitikimus į visiškai naują produktyvumo ir įsitraukimo lygį su „Microsoft Teams“!

Pavyzdinis sprendimas mažam/vidutiniam posėdžių kambariui

Mažose ir vidutinio dydžio posėdžių salėse rekomenduojame naudoti tokį rinkinį:

 • „Logitech MeetUp“ (garso ir vaizdo įranga),
 • „Lenovo ThinkSmart HUB“ („Teams Rooms“ įrenginys),
 • 4KUHD kamera 5X priartinimas,
 • pilno diapazono garsiakalbių sistema,
 • spindulį formuojančių mikrofonų rinkinys,
 • motorizuotas panoraminis / pakreiptas objektyvas

„MeetUp“ yra itin aukštos kokybės internetinė kamera konferencijoms ir susitikimams. Konferencijų kamera tinkama naudoti gana kompaktiškoje aplinkoje ir palaiko visas populiarias konferencinio skambučio technologijas, įskaitant „Skype“ verslui, „Microsoft Teams“, „Zoom“ ir kt. Su „MeetUp“ sprendimu galima atlikti vaizdo skambučius iki 4K Ultra HD. Taip pat palaiko 1080p Full HD ir 720p HD.

 

Siekiant užtikrinti geresnę garso kokybę, rekomenduojame ant stalo sumontuoti atskirą papildomą mikrofoną.

Posėdžių salės įrangai rekomenduojame „Lenovo ThinkSmart HUB“ su greitu pristatymu ir gaminio palaikymu bei garantija.

Gaukite pasiūlymą