Erdvės paruošimas „Microsoft Teams“ susitikimams

Nesvarbu, jūs aktyviai naudojate „Microsoft Teams“ ar dar tik ketinate pradėti, pristatome jums sprendimą, kaip jūsų susitikimų kambarį paversti kur kas patogesne vaizdo konferencijų erdve.

Šiuolaikinės darbo aplinkos kokybė labai priklauso nuo to, kiek ji yra patogi komandiniam darbui. Vis daugiau užduočių atliekama bendradarbiaujant su skirtingų padalinių darbuotojais ir su geografiškai nutolusiais žmonėmis. Todėl šiandien ypač svarbu turėti įrenginius ir sprendimus, kurie ištrina atstumą ir padeda užtikrinti susitikimų efektyvumą.

„Primend“ siūlo galimybę sukurti patogų susitikimų kambarį su „Lenovo ThinkSmart Hub Gen2“, kuris turi sprendimą „viskas viename“ (all-in-one): integruotus garsiakalbius, dvigubus mikrofonus, prisilietimui jautrų ekraną. Be to, rekomenduojame „Jabra PanaCast“ garso ir vaizdo konferencijų įrenginį, kuris yra mažas, bet stebėtinai galingas, turintis išmaniąją 180º „Panoramic-4K“ „įjunk ir naudokis“ vaizdo sprendimą. „Jabra Speak“ garsiakalbiai puikiai tinka didesnėms konferencijų salėms. Belaidis sprendimas – praverčia visur, kuri tik jums reikia. Kartu visa tai sukuria išsamų ir darnų posėdžių salės sprendimą.

„ThinkSmart Hub Gen2“

Naudojantis „ThinkSmart Hub“ posėdžių salės įrenginiu, susitikimai tampa efektyvesni nei bet kada anksčiau.

 • Įrenginys palengvina bendradarbiavimą, nesvarbu, ar susitikime dalyvauja žmonės iš jūsų miesto ar iš viso pasaulio.
 • Pradėkite susitikimus laiku ir vienu paspaudimu. Protingas kompaktiškas dizainas sumažina netvarką ant darbastalio, o įmontuotas garsas ir vaizdas pašalina ryšio problemas.
 • Paprasta dalintis turiniu per HDMI jungtį arba belaidžiu būdu per „Microsoft Teams“.
 • „Dolby®“ garsiakalbiai suteikia išskirtinį garso aiškumą kiekvienam susitikimo dalyviui. 360º garsiakalbių ir mikrofonų kryptis užtikrina, kad visos šalys gali aiškiai ir garsiai girdėti viena kitą.„Jabra PanaCast“

Tai labai mažas, bet itin galingas vaizdo konferencijų įrenginys.

 • „Jabra PanaCast“ yra pirmasis pasaulyje išmanusis „180° Panoramic-4K plug-and-play“ vaizdo įrenginys.
 • Veikia su visais plačiai naudojamais vaizdo ir garso konferencijų sprendimais ir yra sertifikuota naudoti, pavyzdžiui, su „Microsoft Teams“. Būkite tikri, kad jūsų komanda gali prijungti bet kurį įrenginį, kurio prireikia.
 • Prietaisas turi išmanųjį mastelį „Intelligent Zoom“, kuris automatiškai įtraukia visus kambaryje esančius į savo regėjimo lauką ir atitinkamai optimizuoja ekrano vaizdą.

Tradicinės vaizdo konferencijų kameros retai pateikia pilną vaizdą. „Jabra PanaCast“ apima visą 180° matymo lauką. Dėl to šis prietaisas tinka ir mažoms posėdžių salėms.

„Jabra PanaCast“ yra „plug-and-play“ įrenginys, bet jį taip pat galite derinti su šakotuvu arba jungtimi (dock), kuri sujungia garsiakalbį, televizorių, maitinimą, internetą ir kt., kad būtų paprasta vieno kabelio vartotojo sąsaja. Žinoma, jis taip pat suderinamas su „ThinkSmart Hub“ ir kitais panašiais integruotais sprendimais.

"Papildomi garsiakalbiai didesniems kambariams arba belaidis ryšys, kur tik jo reikia

„Jabra Speak“ garsiakalbiai turi keletą prisijungimo galimybių, todėl jie veikia su visų tipų išmaniaisiais įrenginiais ir integruojami bet kurioje komunikacijos platformoje. Kiekvieno kambaryje esančio dalyvio balsą galite girdėti aiškiai ir be aido, mikrofonai yra įmontuoti ir visuomet pasiekiami, todėl kalbant nereikia pasilenkti prie mikrofono, kad jus geriau girdėtų kiti.

„Jabra Speak 810“

 • Profesionalus stacionarus garsiakalbis su krištolo skaidrumo garsu didesnėms konferencijų erdvėms.
 • Unikalūs „ZoomTalk“ mikrofonai užtikrina, kad visi būtų girdimi. Išmanūs kryptiniai mikrofonai, fokusuojasi į žmogaus balsą, ne į triukšmą.
 • Yra „Bluetooth“, USB, 3,5 mm jungtys.

 

„Jabra Speak 710“

 • Įtraukiantis HD garsas skambučiams ir muzikai.
 • Gerai veikiantis universalus visų krypčių mikrofonas turi 360 laipsnių aprėptį ir taip užtikrina, kad visi bus išgirsti.
 • Naudojant USB arba „Bluetooth®“ įrenginys per kelias sekundes prisijungia prie nešiojamojo kompiuterio, išmaniojo telefono ir planšetės.
 • Mobilumą užtikrina įrenginio dizainas (sveria 298 g), apsauginis kelioninis dėklas ir 15 valandų veikianti baterija.

Darbas nėra kažkur, kur reikia nueiti, darbas yra tai, ką reikia padaryti. Taigi, kad ir kur jums tenka dirbti, žinokite, kad yra „Jabra“ produktas, kuris gali jums padėti kuo geriau išnaudoti savo darbo dieną.

Dirbkite iš bet kur, kur tik jums reikia.

Susisiekite su mumis