Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Primend“ stiprina pozicijas – jungiasi su IT bendrove „Iteraction“

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2021 m. vasario 05 d.

„Primend“ priėmė sprendimą sujungti verslą su Estijos IT bendrove „Iteraction“. Sujungiant verslus, žinias ir komandas, „Primend“ stiprina savo pozicijas ir plėtrą Baltijos šalių debesų kompiuterijos rinkoje.

Sujungiant „Primend“ ir „Iteraction“ verslus, sukuriama įmonė, kurioje abiejų komandų įgūdžiai, kompetencijos ir žinios papildo viena kitą ir leidžia pasiūlyti klientams dar geresnę patirtį bei įvairesnes paslaugas. Susijungimas neturės įtakos esamoms paslaugų sutartims ar susitarimams su klientais, kurie bus vykdomi tomis pačiomis sąlygomis kaip ir prieš susijungimą.

Po susijungimo „Primend“ Baltijos šalių biuruose Taline, Rygoje ir Vilniuje iš viso dirba 64 žmonės. „Iteraction“ valdybos narys Joosep Truu prisijungia prie „Primend“ akcininkų ir dalyvaus kaip aktyvus partneris auginant „Primend“.

„Kartu yra geriau – tai viena pagrindinių „Primend“ vertybių. Todėl kviesti „Iteraction“ prisijungti prie mūsų, papildyti komandą kolegomis bei žiniomis yra logiškas žingsnis įmonei plečiantis. Mus vienija vizija teikti nepriekaištingas IT paslaugas, noras augti ir sukurti išskirtinę klientų patirtį visose Baltijos šalyse“, – sako „Primend“ įkūrėjas ir partneris Toomas Mõttus.

„Iteraction“ įkūrėjas ir valdybos narys Joosep Truu teigia, kad susijungus su „Primend“ komandai gali būti keliami dar didesni tikslai. „Dirbant IT srityje noras tobulėti ir augti yra užkoduotas mūsų DNR. Tikiu, kad prisijungdami prie „Primend“ papildysime vienas kito žinias ir įgūdžius taip, kad 1 + 1 bus ne 2, o patenkinti klientai, kurie gaus didesnę pridėtinę vertę ateityje“, – sako J. Truu.

„Iteraction“ yra įmonė, įkurta 2012 m., teikianti IT infrastruktūros paslaugas.

„Primend“ yra debesų kompiuterijos paslaugų įmonė, įkurta 2014 m., turinti biurus Taline, Rygoje ir Vilniuje. „Primend“ misija yra padėti žmonėms, norintiems, kad jų verslas būtų sėkmingesnis.

Daugiau informacijos:
„Primend“ OÜ
Toomas Mõttus
Įkūrėjas ir partneris
Tel. +372 510 3420
toomas.mottus@primend.com

„Iteraction“ OÜ
Joosep Truu
Valdybos narys
Tel.  +372 517 6300
joosep@iteraction.ee