Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

SharePoint

„SharePoint“ – ekonomiška, greita ir patogu 

„SharePoint“ platforma idealiai tinka bendradarbiavimui, dokumentų valdymui ir vidinei komunikacijai. „SharePoint“ leidžia jums surinkti visus jūsų verslui reikalingus dokumentus į vieną vietą, saugiai prie jų prieiti ir dalintis jais su visais – tiek įmonės viduje, tiek ir išorėje. 

Dalinkitės dokumentais ar svetainėmis su savo partneriais 

Įkelkite failus į „SharePoint“ dokumentų biblioteką, kad galėtumėte pasiekti juos iš bet kur. Tokiu būdu dokumentais ar svetainėmis galite dalintis ir su išoriniais partneriais. Taip visa projekto komanda visada turės naujausias dokumentų versijas ir informaciją. 

Patys spręskite, kam suteikti prisijungimą  

„SharePoint“ sistemoje paprasta suteikti vartotojui prisijungimo teisę. Taip tinkami žmonės gali pasiekti reikiamus duomenis, tuo pačiu apribojant prisijungimo teisę žmonėms, kuriems informacija nėra būtina.  

Sukurkite antrines svetaines skyriams ar projektams  

Jei reikia, „SharePoint“ sistemoje galite sukurti antrines svetaines skirtingiems projektams ar departamentams. Tai leidžia bendradarbiams dalintis failais, duomenimis, naujienomis ir ištekliais, susijusiais su projektu ar departamentu. 

Automatizuokite verslo procesus su „Microsoft Flow“ 

„SharePoint“ leidžia sukurti visos įmonės darbo srautų pasiskirstymą tarp padalinių ir darbuotojų. Darbų seka gali būti įvairi – nuo parašų surinkimo, atgalinio ryšio komentarų pateikimo, planų ar kitų dokumentų patvirtinimų iki rutininių procedūrų būsenos stebėjimo. „SharePoint“ darbo srautai sukurti tam, kad taupytų jūsų laiką ir pastangas. Be to, jie  suteikia pastovumo ir efektyvumo reguliariai atliekamoms užduotims. 

Sukurkite patrauklų intranetą 

„SharePoint“ pagrindu sukurtas intranetas leidžia bendrinti ir valdyti turinį ir programas, kurios padeda pagerinti komandinį darbą, greitai rasti informaciją ir sklandžiai dirbti. 

Dirbkite bet kur: namuose, biure ar keliaudami 

Greita ir saugi prieiga iš bet kur. Dirbkite namuose, keliaudami ar bet kur kitur – „Office“ programos prieinamos kompiuteriuose, „Mac“, „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose. 

Sinchronizuokite svarbiausius dokumentus su savo kompiuteriu 

Automatinis failų sinchronizavimas su kompiuteriu leidžia tęsti darbą net ir tada, kai nėra interneto ryšio. 

Greitai raskite reikiamą informaciją 

„SharePoint“ paieška turi daug pažangių funkcijų, kurios padeda pagerinti užklausos kokybę ir gauti žymiai geresnius paieškos rezultatus. 

„SharePoint“ – daugiau nei tik dalinimasis failais  

Nors saugoti informaciją ir dalytis failais „SharePoint“ platformoje tikrai patogu, tai toli gražu ne vienintelė funkcija, kurią verslas gali naudoti. 

Vienas iš dažniausiai naudojamų „SharePoint“ privalumų – įmonės intranetas, kuriame galite dalytis naujienomis, renginiais, atostogų tvarkaraščiais ir kt. Platformoje yra įvairių naudingų elementų, tokių kaip trumposios nuorodos, darbuotojų kartotekos, tinklaraščiai, bendradarbiavimo platformos ir kt. – sąrašas tikrai begalinis.  

„SharePoint“ pagrindu sukurtas intranetas savo funkcijomis niekuo nenusileidžia atskiroms tik intranetui sukurtoms platformoms. Jis turi daug galimybių ir pasirinkimų, kurie atitinka verslo poreikius ir efektyviai įtraukia darbuotojus, gerina vartotojo patirtį, skatina darbuotojus labiau vartoti informaciją.  

„SharePoint“ – galingas įrankis dalintis failais, kurti intranetą ir bendradarbiauti! 

Gaukite pasiūlymą