Verslo analitika

Padedame bendrovėms kurti ataskaitų sistemas, kuriose atsižvelgiama į darbuotojų veiklos rezultatus ir kurios suteikia jiems operatyvią ir reguliarią grįžtamąją informaciją. Kiekvienam veiklos ataskaitų darbuotojui suteikus verslo analitikos galią, įmonė gali tvirtai laikytis savo veiklos krypties.

Verslo analitika

monės renka duomenis kiekviename savo procesų etape, ir dauguma įrenginių savyje turi kažką „smart“. Tikras iššūkis yra gauti duomenis iš šių sistemų nepažeidžiant saugumo ir įrenginio garantijos. Norint rinkti duomenis, kurie būtų įtraukti į verslo analitikos (BI) sistemas, reikalingas kelių partnerių bendradarbiavimas. 

Skaityti daugiau

Biudžetavimas su „Power BI“ ir „Office 365“

Kiekviena veiklos tikslus nusistačiusi įmonė turi reguliariai matuoti savo rezultatus. Tik taip galima objektyviai vertinti, tinkami jie ar ne. Biudžetas leidžia išmatuoti, ar įmonė laikosi savo finansinių tikslų. Kiekvienas biudžetas tai tikėtinų veiklos rezultatų modelis, pagrįstas pardavimo (pajamų) prognoze, parduotų prekių savikaina ir veiklos sąnaudomis, tokiomis kaip darbuotojų išlaidos, biuro išlaidos, rinkodaros išlaidos, MTEP išlaidos ir kt. 

Skaityti daugiau

Iot

Faktas, kad norint pagerinti rezultatus, reikia valdyti veiklą. Bet kaip tai padaryti, kai tokios ataskaitos, kaip balanso ar pelno nuostolio, yra pagrįstos rezultatais? Kai mikroschemos tampa vis galingesnės ir pigesnės, darosi paprasčiau generuoti duomenis apie kiekvieną veiklą ir kiekvieną žingsnį. Gyvename amžiuje, kai svajonė apie mokslinį darbo ir produktyvumo valdymą tapo realybe. 

Skaityti daugiau

Gaukite pasiūlymą