Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

M365 Premium

 

Atidaryti galima visas duris ir langus. Jūsų rūpestis yra užtikrinti, kad tai padaryti būtų kiek įmanoma sunkiau.

2021 m. Baltijos šalyse įvyko apie 500 000 kibernetinių atakų, 9000 iš jų pridarė žalos – kriptovirusai yra patys bjauriausi iš jų.

Atakos tampa vis sudėtingesnės, todėl norint užsitikrinti saugumą, vien apsaugos nuo virusų jau neužtenka!

Kodėl „M365 Premium“?

„Endpoint Manager“

Užtikrina, kad visi jūsų įrenginiai, turintys prieigą prie įmonės duomenų, būtų apsaugoti lygiai tuo pačiu būdu. Tai savo ruožtu leidžia įgyvendinti centralizuotą valdymo politiką.
Centralizuota politika yra gyvybiškai svarbi visiems jūsų kompiuteriams ir vartotojams:

  • Šifruoti standieji diskai („Bitlocker“) yra ypač svarbūs tuo atveju, jei jūsų kompiuterius kas nors pavogtų. Jei „Bitlocker“ neįjungtas, galima lengvai pasiekti duomenis kietajame diske.
     
  • Daugiapakopis autentifikavimas (Multi Factor Authentication, MFA) – lengviausias ir greičiausias būdas užsitikrinti organizacijai daugiau saugumo! Įsitikinkite, kad visose paskyrose jis yra ir kad rutina yra patogi vartotojui. Viena iš pagrindinių grėsmių šiuo metu yra sukčiavimas, kai pavagiami vartotojų slaptažodžiai. Naudodami MFA įsilaužėliai negali panaudoti jūsų slaptažodžių, nebent jie turi prieigą prie jūsų mobiliojo telefono.
     
  • „OneDrive“. Dažniausias „OneDrive“ sąrankos būdas yra „Mano dokumentai“ ir darbalaukis, sinchronizuoti su „MS Cloud“. Tai leidžia lengvai pereiti prie darbo su nauju kompiuteriu, o jei kas nutiktų su kompiuteriu, duomenis galima lengvai atkurti.

„Endpoint Business“ apsauga

Tai neperšaunama apsauga nuo virusų, galinti sustabdyti tuos virusus, su kuriais negali susidoroti nemokamos antivirusinės programos. Su „Premium“ paketu galite būti tikri, kad nuo virusų apsaugoti visi jūsų kompiuteriai. Jūs taip pat gausite įvertinimą realiuoju laiku ir automatinius įspėjimus, kai reikės padidinti kompiuterio saugumą.

„Office 365“ apsauga

El. pašto ir failų („OneDrive“, „SharePoint“) apsauga nuo virusų. El. laiškai yra dažnas virusų šaltinis. Įdiegus šią apsaugą „Microsoft“ užtikrins, kad joks užkrėstas el. laiškas nepatektų į jūsų pašto dėžutę.

Sąlyginė prieiga ir geoblokas

Jūs būsite tas vartų sargas, kuris sprendžia, kas, kaip ir iš kur gali pasiekti jūsų įmonės duomenis. Pavyzdžiui, galite užtikrinti, kad niekas negalėtų atsisiųsti įmonės duomenų į įrenginį, kuris nėra įmonės valdomas. Naudodami geobloką jūs taip pat galite blokuoti prieigą prie savo „M365“ aplinkos iš nepageidaujamų šalių.

Mobiliųjų duomenų valdymas

Užsitikrinkite, kad duomenys būtų apsaugoti ir mobiliuosiuose įrenginiuose („iOS“, „Android“), tokiu būdu jūsų duomenų nebus galima pasiekti iš nepageidaujamų programų.
Kiek įmanydami saugokite savo duomenis ir įrenginius!

 

 

 

Atidaryti galima visas duris ir langus. Jūsų rūpestis yra užtikrinti, kad tai padaryti būtų kiek įmanoma sunkiau.

Gaukite pasiūlymą

Atsisiųskite produkto aprašą