Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Microsoft Teams Premium“: dirbtiniu intelektu paremti sprendimai produktyvesniems susitikimams

Autorius: Laikas: 2023 m. gegužės 10 d.

Daugelis įmonių savo prioritetu laiko IT investicijų optimizavimą ir darbuotojų produktyvumo didinimą. Dirbtiniu intelektu (AI) paremtos šiuolaikinės priemonės žada iš esmės pakeisti mūsų darbo metodus.

Išmanesnis darbas su „Teams Premium“

„Microsoft“ pristatė visuotinai prieinamą „Teams Premium“ versiją, kurioje daugiau nei 400 naujų funkcijų ir patobulinimų. Šioje versijoje sujungtos naujausios technologijos, kurios padeda organizuoti išmanesnius, asmeniškesnius ir labiau apsaugotus verslo susitikimus. „Teams Premium“ – tai platforma, kurią galima vadinti „viskas viename“. Joje įdiegtos dirbtiniu intelektu grindžiamos susitikimų galimybės, leidžiančios padidinti produktyvumą, konsoliduoti investicijas į programinę įrangą ir sumažinti išlaidas.

Į „Teams Premium“ susitikimų patirtį įdiegtas dirbtinis intelektas, todėl naudotojai gali džiaugtis naujais produktyvumo būdais. Naudojant išmaniosios santraukos (angl. intelligent recap) funkciją, automatiškai sugeneruojami susitikimo užrašai, rekomenduojamos užduotys ir suasmeninti akcentai, kad būtų galima sutelkti dėmesį į svarbiausią informaciją, net jei naudotojas susitikime ir nedalyvavo. Dirbtinio intelekto generuojami skyriai suskirsto susirinkimą į dalis, todėl darbuotojai gali pasirinkti jiems svarbiausią turinį. Pavyzdžiui, suasmenintos laiko juostos žymekliai įspėja, kai naudotojai prisijungia prie įrašomo susitikimo arba kai jį palieka. Tuomet būsimo kalbėtojo laiko juostos žymekliai parodys, kas ir kada kalbėjo, todėl vartotojas galės grįžti prie konkretaus momento.

Be to, „Microsoft Teams Premium“ siūlo tiesioginį vertimą* į 40 šnekamųjų kalbų, o tai padeda organizacijoms sutaupyti kaštus papildomoms susitikimo vertimo realiuoju laiku paslaugoms.

Personalizuotos prekės ženklo kūrimo ir pritaikymo parinktys suteikia papildomą profesionalumo ir personalizavimo lygį, pavyzdžiui, personalizuotą organizacijos foną

„Teams Premium“ taip pat teikiama pažangi susitikimų apsauga, pavyzdžiui, galite lengvai patobulinti konfidencialių verslo susitikimų apsaugos priemones, nepertraukiant susitikimo. Papildomo saugumo ir diskusijos privatumo suteikia naujos susitikimų parinktys, pavyzdžiui, nuo nutekėjimo apsaugantys vandens ženklai ar apribojimas, kas gali įrašinėti turinį. Itin slaptiems susitikimams, kai reikia išjungti kai kurias pagrindines susitikimo funkcijas dėl pažangios šifravimo parinkties, IT įgalioti naudotojai gali taikyti susitikimui E2EE šifravimo parinktį.

Apibendrinant, „Microsoft Teams Premium“ yra fantastiškas įrankis, palaikantis ne sunkesnio, o protingesnio darbo mentalitetą. „Teams Premium“ yra patikimas ir ekonomiškas sprendimas, leidžiantis optimizuoti IT investicijas, sutaupyti daug laiko susirinkimų administravimo užduotims, ir iš naujo įkvėpti darbuotojus siekti verslo rezultatų, padedančių susitelkti į tai, kas svarbu.

Skaitykite daugiau.

Sudomino? Visą mėnesį „Teams Premium“ galima išbandyti nemokamai. Norėdami įsigyti licenciją, parašykite mums adresu tadas.jankauskas@primend.com.

*Vertimas į lietuvių kalbą bus pridėtas netrukus.
 

Gaukite pasiūlymą

Prenumeruoti naujienlaiškį