Pranešimas spaudai | „Primend“ dovanoti kompiuteriai padės insultą išgyvenusiems žmonėms

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2021 m. kovo 18 d.

„Ida-Viru“ centrinė ligoninė testuoja naujus skaitmeninius sprendimus insulto ištiktiems pacientams gydyti. Sprendimams įgyvendinti pasitelkti privačios įmonės dovanoti planšetiniai kompiuteriai.

Estijos IT bendrovė „Primend OÜ“ suteikė planšetinius kompiuterius „Ida-Viru“ centrinei ligoninei, kuri įgyvendina insulto gydymo plėtros projektą.

Ligoninė vykdo pilotinį projektą, kuriuo ieškoma naujų būdų, kaip palengvinti išeminį insultą payrusių pacientų gydymą ir sveikimo procesą. Dėmesys sutelktas tiek į IT naujovių diegimą, tiek į insultą patyrusius asmenis slaugančių šeimos narių vaidmenį ir jų dalyvavimą ligonių sveikimo procese.

Vienas iš skaitmeninių sprendimų – tai slaugytojų patarimai ir pagalba paciento šeimos nariams per mobiliąją programėlę. Joje pateikiami vaizdo įrašai apie ligonio slaugymą ir reabilitaciją namuose. Nuo šio sausio projekte dalyvauja 20 šeimos narių, slaugančių savo artimuosius, kuriems diagnozuotas sunkus išeminis insultas. Praktika rodo, kad ne visi šeimos nariai turi išmaniuosius įrenginius, todėl negali naudotis ir palaikančiąja programėle.

Prisidėti prie šio projekto buvo kviečiamos privačios įmonės. Į kvietimą atsiliepusi „Primend OÜ“ buvo pasirengusi suteikti ligoninei dešimt planšetinių kompiuterių, reikalingų projekto įgyvendinimui. Todėl asmeninės įrangos neturintys artimuosius slaugantys asmenys taip pat galės naudotis pagalbine medžiaga ir dalyvauti projekte.

„Primend OÜ“ vykdomasis direktorius Toomas Mõttus sako, kad priimti sprendimą dalyvauti projekte nebuvo sunku. „Mes, „Primend“ komanda, kasdien dirbame turėdami tikslą – padėti savo klientams įgyvendinti skaitmeninius pokyčius. Mūsų veiklos sritis – naujausios technologijos ir mes galime stebėti, kaip jos pritaikomos kasdienybėje, kaip vystosi ir su kokiu greičiu kuria sprendimus, padedančius žmonėms būti produktyvesniems ir tvarkytis vis sudėtingesnėse situacijose. Priimti sprendimą paremti „Ida-Viru“ centrinės ligoninės insulto gydymo plėtros projektą mums nebuvo sunku, nes tai glaudžiai susiję su pirmąja iš keturių pagrindinių „Primend“ vertybių: kartu galime nuveikti daugiau.“

„Ida-Viru“ centrinės ligoninės insulto gydymo projekto klinikinė vadovė Katrin Põld teigia, kad projekto komanda įžvelgė didelį potencialą skaitmeniniuose gydymo sprendimuose. „Esame dėkingi „Primend“, nes su šios įmonės pagalba galime nukreipti į asmeninę patirtį sutelktas naujoves didesniam projekto dalyvių skaičiui, mažindami nelygybę.“

Madis Piibaras, „Ida-Viru“ centrinės ligoninės IT direktorius, pridūria: „Didesnio dalyvių skaičiaus įsitraukimas į projektą ir jų grįžtamasis ryšys suteikia daugiau vertės ir patikimumo projektui, kuriuo siekiama pasitelkti išmaniuosius sprendimus ir geriausiu įmanomu būdu padėti pacientams ateityje“.

Planšetiniai kompiuteriai pristatyti į Centrinę „Ida-Viru“ ligoninę kovo 18 d.

Daugiau apie Estijos ligonių kasų po insulto sveikstančių pacientų gydymo pilotinį projektą skaitykite čia: https://www.haigekassa.ee/insuldi-juhtprojekt/arendusprojektid

Projektai tęsis iki 2021 m. gruodžio 31 d.

Daugiau informacijos:

Evelin Kruusalu – „Ida-Viru“ centrinės ligoninės vykdomo insulto gydymo projekto vadovė, tel. +372 5624 2708

Helen Neudorf – „Primend“ OÜ rinkodaros vadovė, tel. +372 514 7254

https://www.err.ee/1608147130/ida-viru-keskhaigla-sai-insuldiravi-toetavad-tahvelarvutid

Prenumeruoti naujienlaiškį