Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Microsoft 365“ debesijos aplinkos saugumo mokymai IT administratoriams

2-3 val. trukmės seminare debesijos architektas apžvelgs jus dominančias temas, pateiks pasiūlymų ir gerosios praktikos pavyzdžių. Mokymų medžiagą galime pritaikyti individualiems jūsų įmonės poreikiams.

  • Dabartinės būklės įvertinimas remiantis „Microsoft 365“ vartotoju ir licencijomis bei tuo pagrįstos rekomendacijos.
  • „Microsoft 365“ aplinkos auditas ir „Endpoint Manager“ apžvalga. 
  • Įrenginių valdymas – „Windows 11“ ir „Mac“ bei visa, kas su tuo susiję, - MFA ir sąlygų politika. 
  • Mobiliųjų įrenginių valdymas – programų apsaugos politika (MAM) ir įrenginių valdymo politika (MDM). 
    •  Kada jas naudoti ir kada naudoti kartu? 
  • Sąlyginės prieigos politikos, skirtos naudotojų, prietaisų ir duomenų prieigos saugumui ir reguliavimui didinti.
  • Debesijos paslaugų žurnalai ir stebėsena. 
  • Duomenų apsauga naudojant „Microsoft Compliance“ sprendimus (jautrumo ženklinimas, saugojimo politika, duomenų praradimo prevencija).
  • Svečių paskyrų prieigos ir dalijimasis duomenimis su partneriais už organizacijos ribų.

Mokymai vyks anglų kalba.

Gaukite pasiūlymą

Atsisiųskite produkto aprašą