Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Copilot for Microsoft 365“ reikalavimai bus išplėsti

Autorius: Tadas Jankauskas Laikas: 2024 m. balandžio 11 d.

„Copilot for Microsoft 365“ tampa prieinamas klientams, turintiems „Microsoft 365 F1“ ir „F3“, „Office 365 E1“, „Microsoft 365 Business Basic“ licencijas

Artimiausiomis savaitėmis „Copilot for Microsoft 365“ licencijavimo reikalavimai bus išplėsti ir apims „Microsoft 365 F1“, „Microsoft 365 F3“, „Office 365 E1“ ir „Microsoft 365 Business Basic“.

Šiuo metu „Copilot for Microsoft 365“ licencijavimo reikalavimai įpareigoja klientus turėti privalomą licenciją kiekvienam „Copilot“ vartotojui, įskaitant „Microsoft 365 E3/5“, „Office 365 E3/5“ ar „Microsoft 365 Business Standard/Business Premium“.

Kad dirbtinio intelekto galimybėmis galėtų naudotis platesnis vartotojų ratas, „Microsoft“ sudaro galimybes „Copilot“ naudotis visų tipų ir dydžių įmonėms, įskaitant pirmosios grandies darbuotojų licencijų sutartis. Klientai, turintys „Microsoft 365 F3“ ir „F1“, „Microsoft 365 Business Basic“, „Office 365 E1“ licencijas, artimiausiomis savaitėmis galės įsigyti „Copilot“, skirtą „Microsoft 365“.

Pastaba:
Norėdami gauti daugiau informacijos apie būtinas sąlygas ir kt., apsilankykite „Primend“ | „Microsoft Copilot“ puslapyje. Be to, svetainėje galite rasti praktinių instrukcijų, kaip jūsų organizacija gali pradėti naudoti „Microsoft 365 Copilot“ jau šiandien. Jei turite klausimų, susisiekite su „Primend“ | Kontaktai.
 

Gaukite pasiūlymą

Prenumeruoti naujienlaiškį