„Windows 11“ atnaujinimo logika

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2022 m. lapkričio 10 d.

Paskutinis „Windows 11“ naujinimas, pavadintas 22H2, buvo išleistas rugsėjį, o laikui bėgant papildomas naujomis funkcijomis. Rugsėjo 20 d. „Microsoft“ paskelbė 2022 m. „Windows 11“ atnaujinimą kaip nemokamą naujinimą įrenginiams, kuriuose jau veikia „Windows 11 21H2“ (ir tuose suderinamuose kompiuteriuose, kuriuose veikia „Windows 10“), kurie, kaip žinia, yra sklandžiai  atnaujinami. Laikui bėgant naujinys bus pritaikomas ir kitiems įrenginiams, atsižvelgiant į techninės įrangos tinkamumą, patikimumo metrikas ir kitus veiksnius. „Windows 11 22H2“ visiems prieinami taps 2023 m. pirmąjį pusmetį. 

Kas įtraukta į didįjį atnaujinimą ir ko galima tikėtis per ateinančius mėnesius? „Microsoft“ žengia naują žingsnį savo inovacijas sutelkdama į šias keturias pagrindines sritis:   

  • sauga ir prieinamumas,
  • produktyvumas,
  • koncentratorius, skirtas prisijungti, kurti ir žaisti,
  • papildomo saugumo, valdymo ir lankstumo užtikrinimas darbo vietoje. 

Beveik 1 iš 5 žmonių naudojasi asmeninio kompiuterio pritaikymo neįgaliesiems funkcijomis. Su šia versija „Microsoft“ tęsi savo pažadą kurti tokią „Windows“ įrangą, kuria galėtų naudotis visi. Bus pristatytas naujas funkcijų rinkinys, pritaikytas neįgaliesiems. Siekiant produktyvumo, „Microsoft“ patobulino „Snap“ išdėstymus, naują „Focus“ funkciją (nustatytas pertraukas dirbant), optimizavo našumą bei akumuliatorių. 

Šiuo naujinimu taip pat siekiama pagerinti „Windows“ atnaujinimo patirtį. Naujinant „Windows“ atsižvelgta į anglies dioksido mažinimo politiką, todėl dabar įrenginiai anglies dvideginio sugeneruos mažiau. Kai įrenginiai yra įjungti į elektros tinklą, įjungti, prijungti prie interneto ir kai regioniniai anglies dioksido intensyvumo duomenys yra prieinami, „Windows Update“ suplanuos diegimą tam tikru paros metu ir taip sumažins anglies dvideginio išmetimą, nes didesnę elektros energijos dalį panaudos iš mažiau anglies dioksido išskiriančių šaltinių elektros tinkle. 

Nors vis dar yra kur augti norint, kad visi jaustųsi laimingi ir patenkinti visomis „Windows 11“ funkcijomis ir galimybėmis, bet jau dabar galime pasidžiaugti, kad „Microsoft“ nuolat tobulina savo produktus ir daro juos geresniais visiems. Priklausomai nuo to, kam naudojame kompiuterį, jau šiandien galime džiaugtis.  

Šaltinis: Microsoft 

Gaukite pasiūlymą