Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

„Windows 11“ atnaujinimo logika

Autorius: Helen Neudorf Laikas: 2022 m. lapkričio 10 d.

Paskutinis „Windows 11“ naujinimas, pavadintas 22H2, buvo išleistas rugsėjį, o laikui bėgant papildomas naujomis funkcijomis. Rugsėjo 20 d. „Microsoft“ paskelbė 2022 m. „Windows 11“ atnaujinimą kaip nemokamą naujinimą įrenginiams, kuriuose jau veikia „Windows 11 21H2“ (ir tuose suderinamuose kompiuteriuose, kuriuose veikia „Windows 10“), kurie, kaip žinia, yra sklandžiai  atnaujinami. Laikui bėgant naujinys bus pritaikomas ir kitiems įrenginiams, atsižvelgiant į techninės įrangos tinkamumą, patikimumo metrikas ir kitus veiksnius. „Windows 11 22H2“ visiems prieinami taps 2023 m. pirmąjį pusmetį. 

Kas įtraukta į didįjį atnaujinimą ir ko galima tikėtis per ateinančius mėnesius? „Microsoft“ žengia naują žingsnį savo inovacijas sutelkdama į šias keturias pagrindines sritis:   

  • sauga ir prieinamumas,
  • produktyvumas,
  • koncentratorius, skirtas prisijungti, kurti ir žaisti,
  • papildomo saugumo, valdymo ir lankstumo užtikrinimas darbo vietoje. 

Beveik 1 iš 5 žmonių naudojasi asmeninio kompiuterio pritaikymo neįgaliesiems funkcijomis. Su šia versija „Microsoft“ tęsi savo pažadą kurti tokią „Windows“ įrangą, kuria galėtų naudotis visi. Bus pristatytas naujas funkcijų rinkinys, pritaikytas neįgaliesiems. Siekiant produktyvumo, „Microsoft“ patobulino „Snap“ išdėstymus, naują „Focus“ funkciją (nustatytas pertraukas dirbant), optimizavo našumą bei akumuliatorių. 

Šiuo naujinimu taip pat siekiama pagerinti „Windows“ atnaujinimo patirtį. Naujinant „Windows“ atsižvelgta į anglies dioksido mažinimo politiką, todėl dabar įrenginiai anglies dvideginio sugeneruos mažiau. Kai įrenginiai yra įjungti į elektros tinklą, įjungti, prijungti prie interneto ir kai regioniniai anglies dioksido intensyvumo duomenys yra prieinami, „Windows Update“ suplanuos diegimą tam tikru paros metu ir taip sumažins anglies dvideginio išmetimą, nes didesnę elektros energijos dalį panaudos iš mažiau anglies dioksido išskiriančių šaltinių elektros tinkle. 

Nors vis dar yra kur augti norint, kad visi jaustųsi laimingi ir patenkinti visomis „Windows 11“ funkcijomis ir galimybėmis, bet jau dabar galime pasidžiaugti, kad „Microsoft“ nuolat tobulina savo produktus ir daro juos geresniais visiems. Priklausomai nuo to, kam naudojame kompiuterį, jau šiandien galime džiaugtis.  

Šaltinis: Microsoft 

Gaukite pasiūlymą