Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

IoT

Daiktų internetas

Faktas, kad norint pagerinti rezultatus, reikia valdyti veiklą. Bet kaip tai padaryti, kai tokios ataskaitos, kaip balanso ar pelno nuostolio, yra pagrįstos rezultatais? Kai mikroschemos tampa vis galingesnės ir pigesnės, darosi paprasčiau generuoti duomenis apie kiekvieną veiklą ir kiekvieną žingsnį. Gyvename amžiuje, kai svajonė apie mokslinį darbo ir produktyvumo valdymą tapo realybe. 

Ši universali duomenų rinkimo, analizės ir veiklos ataskaitų teikimo infrastruktūra vadinama daiktų internetu (angl. Internet of Things, IoT) arba ketvirtąja pramonės revoliucija (Industry 4.0). Galite vadinti tai kaip norite, tačiau faktas yra tas, kad daugeliui įmonių duomenų rinkimas ir analizė yra sudėtinga užduotis, reikalaujanti labiau patyrusių verslo analitikų ir duomenis apdorojančių mokslininkų pagalbos. 

Duomenų rinkimo, transformavimo ir analizės sistemoms kurti „Primend“ naudoja patikrintas ir saugias „Azure“ infrastruktūros paslaugas, o „Power BI“ programą – analizės ataskaitoms pateikti. „Azure IoT Hub“ yra galinga duomenų rinkimo ir įrenginių konfigūravimo paslauga, galinti rinkti duomenis MQTT ir AMQP formatais bei atnaujinti mašininio mokymosi (angl. machine learning) modelius „IoT Edge“ įrenginiuose. „Azure“ duomenų saugyklos ir duomenų bazės teikia patikimas ir kintančias paslaugas duomenims saugoti, valyti, tvarkyti ir analizuoti. „Power BI“ paslaugos turi vizualiai gražią ir funkcionalią informacijos suvestinę, skirtą rodyti našumo duomenis kompiuteryje ir mobiliajame įrenginyje. 

„Primend“ specialistai turi didelę patirtį konfigūruojant „Azure“ paslaugas ir analizuojant duomenis pasitelkiant didžiųjų duomenų (Big Data) ir dirbtinio intelekto (AI) sistemas. Mūsų profesionalai gali sukonfigūruoti „Power BI“ ataskaitas ir padėti jūsų įmonės sprendimų priėmėjams sukurti tokias ataskaitas, kuriose vizualiai aiškiausiai atsispindi KPI pasiekimai. 

Gaukite pasiūlymą